@RosjaninBut Tak. Sam nwm co o tym myśleć. Podczas poprzedniej kontroli w Niedziele (ten sam test z moczu) udało mi sie zaprosić policjantke na kolacje a teraz takie coś. Dodatkowo spóźniłem sie na samolot :(
@!34RC3!_0N4 Jak to możliwe, że test z moczu wyszedł pozytywny? Błędna interpretacja, niewydolne nerki? Co lepsze taki sam test z moczu miałem robiony podczas poprzedniej kontroli w niedziele i puścili mnie bez problemu.
2
@Clue Obrone mamy gorzej obsadzoną.
4
Z Gavim trzeba podpisać kontrakt do 2030 xD
0
@VirtuoZ Z uwagi na rozwój technologii byłoby to dużo szybciej niż w 39.
2
@NorbiTBOB Spójrz na Multiple. Wygląda jak statek kosmiczny.
2
Coraz bardziej ciesze sie, że odprowadzam podatki za granicą, a nie powinno tak być.
Chodzi mi wyłącznie o cele na jakie są one przekazywane.
9
@Chaoss Ale to zwierze ma siłe.
0
@Transu96 Dembele który gra co miesiąc.
0
Ale Gavi to potwór pod względem wydolności i zaangażowania. Nasi młodzi mają całkiem dobrze poukładane w głowie.
0
@Mr8lack Nawet z barcelońskiej pensji da rade wykarmić dziecko i puścić na jakiś Harvard.
0
Villareal fajnie piłke klei. Bardzo dobry występ Pau Torresa. Nwm czemu w kadrze E.Garcia bierze jego minuty.
2
@Pawel13sz Przy Messim wyglądałbym korzystniej.
Xavi jest minimalnie wyższy.
0
@Hubsao Kiedy ta organizacja stała sie tak słaba?
0
@JohnA Ja. Wgl zarobiony dzisiaj jestem, jest git, dobry przekaz.
1
@FCB24 Piękny Umysł. Bardzo banalna historia.
0
@AmigoBlancos Korzystałem z betclica i nie narzekam, a stacjonarnie tipico.
1
@Japonk Zobaczymy w czerwcu.
0
Barca mogłaby spróbować sięgnąć po Insigne. Fajny skrzydłowy, kwestia opłacania pensji, wymagania pewnie podobne do Depaya.
2
Znacie jakieś portale podobne do Roksy?
0
@bartas97 Wg mnie na pkt wygrał Kasjusz z dużą przewagą.
Kasjusz jest mistrzem w walce poduszkami, nwm czemu oni wszyscy godzą sie na takie rękawice.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arsenallondyn0 George Weah.
0
@AmigoBlancos Korea miała lepszą kadre.
0
@SinMistico Brozovic nie jest zły. Jak za daemo to brać.
2
Jak Pudzian ogłusza karpia.
0
@RosjaninBut Wtedy pewnie odrazu zawieźli by mnie na te z krwi.
0
@SteuerFreiMoney Nie jaram, nie ciągnie mnie do tego.
0
@RosjaninBut Tak. Sam nwm co o tym myśleć. Podczas poprzedniej kontroli w Niedziele (ten sam test z moczu) udało mi sie zaprosić policjantke na kolacje a teraz takie coś. Dodatkowo spóźniłem sie na samolot :(
1
@Kinginiesta hahaha
Pokaże im nuty Snoopa :D
0
@!34RC3!_0N4 Jak to możliwe, że test z moczu wyszedł pozytywny? Błędna interpretacja, niewydolne nerki?
Co lepsze taki sam test z moczu miałem robiony podczas poprzedniej kontroli w niedziele i puścili mnie bez problemu.
0
@clyde Oby, wyniki przyjdą na adres rodzinny xD.