2

@Clue Obrone mamy gorzej obsadzoną.

4

Z Gavim trzeba podpisać kontrakt do 2030 xD

0

@VirtuoZ Z uwagi na rozwój technologii byłoby to dużo szybciej niż w 39.

2

@NorbiTBOB Spójrz na Multiple. Wygląda jak statek kosmiczny.

2

Coraz bardziej ciesze sie, że odprowadzam podatki za granicą, a nie powinno tak być.
Chodzi mi wyłącznie o cele na jakie są one przekazywane.

9

@Chaoss Ale to zwierze ma siłe.

0

@Transu96 Dembele który gra co miesiąc.

0

Ale Gavi to potwór pod względem wydolności i zaangażowania. Nasi młodzi mają całkiem dobrze poukładane w głowie.

0

@Mr8lack Nawet z barcelońskiej pensji da rade wykarmić dziecko i puścić na jakiś Harvard.

0

Villareal fajnie piłke klei. Bardzo dobry występ Pau Torresa. Nwm czemu w kadrze E.Garcia bierze jego minuty.

2

@Pawel13sz Przy Messim wyglądałbym korzystniej.
Xavi jest minimalnie wyższy.

0

@Hubsao Kiedy ta organizacja stała sie tak słaba?

0

@JohnA Ja. Wgl zarobiony dzisiaj jestem, jest git, dobry przekaz.

1

@FCB24 Piękny Umysł. Bardzo banalna historia.

0

@AmigoBlancos Korzystałem z betclica i nie narzekam, a stacjonarnie tipico.

1

@Japonk Zobaczymy w czerwcu.

0

Barca mogłaby spróbować sięgnąć po Insigne. Fajny skrzydłowy, kwestia opłacania pensji, wymagania pewnie podobne do Depaya.

2

Znacie jakieś portale podobne do Roksy?

0

@bartas97 Wg mnie na pkt wygrał Kasjusz z dużą przewagą.
Kasjusz jest mistrzem w walce poduszkami, nwm czemu oni wszyscy godzą sie na takie rękawice.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arsenallondyn0 George Weah.

0

@AmigoBlancos Korea miała lepszą kadre.

0

@SinMistico Brozovic nie jest zły. Jak za daemo to brać.

2


Jak Pudzian ogłusza karpia.

0

@RosjaninBut Wtedy pewnie odrazu zawieźli by mnie na te z krwi.

0

@SteuerFreiMoney Nie jaram, nie ciągnie mnie do tego.

0

@RosjaninBut Tak. Sam nwm co o tym myśleć. Podczas poprzedniej kontroli w Niedziele (ten sam test z moczu) udało mi sie zaprosić policjantke na kolacje a teraz takie coś. Dodatkowo spóźniłem sie na samolot :(

1

@Kinginiesta hahaha
Pokaże im nuty Snoopa :D

0

@!34RC3!_0N4 Jak to możliwe, że test z moczu wyszedł pozytywny? Błędna interpretacja, niewydolne nerki?
Co lepsze taki sam test z moczu miałem robiony podczas poprzedniej kontroli w niedziele i puścili mnie bez problemu.

0

@clyde Oby, wyniki przyjdą na adres rodzinny xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?