0

0

A gdyby tak wypożyczyć Aspasa w styczniu.

0

Siema. Jak tam Kubica. Pozytywny występ? Jest szansa, że na dłużej zagości w F1?

0

@Barca1992 jeszcze dupa

0

@ElPonczato Tylko Araujo prezentuje jako taką forme.

1

Bardziej by sie sprzydał jakiś lewonożny środkowy obrońca/ defensywny pomocnik niż Olmo. Jako ofensywny pomocnik może grać Coutinho, Pedri, Demir.

0

@sokot Zapytam inaczej. Gdyby zmarł to też by mu sie należało?

0

@sokot Nawet gdyby nie był chory to trzeba mieć troche wyobrażni a nie walić cepy w tak niebezpiecznym dla głowy miejscu. A te laski zero empatji, śmieją sie widząc gościa, który zemdlał tylko dlatego, że on wcześniej je obrażał.
Mamy xxi wiek a nie dziki zachód, policja jest od czegoś ten facet nie musi być bezkarny.

0

@sokot Tu nie chodzi o kolor skóry, obawiam sie, że gościu był chory a bicie takiej osoby jest dla mnie czymś takim jak bicie dziecka. Białe laski sie śmiały ale w tłumie rzadko jest inteligencja. Tutaj czarny bije, białe sie śmieją, wypaczenie człowieczeństwa i brak świadomości, że jednym ciosem można nawet zabić gdyby upadł niefortunnie trafiając głową o jakiś kant.

0

@sokot Ja widze jakiegoś psychola albo naćpanego, nie wydaje mi sie, że uderzenie tego gościa jest godne pochwały.

7

Ale by siadło na jakimś meczu takie Fati Depay Dembele w ataku z każdym w pełni formy fizycznej.

11

@MesQueUnClub96 Nie wykluczone, że Cristiano Ronaldo rozegra więcej meczy od teraz do końca kariery niż Dembele.

0

@Ironman Oby Bayern go kupił za jak największą kase.

0

@NismoFCB Tylko jeden obcokrajowiec w podstawie, nie poznaje tej drużyny.

0

Witam. Czy przenosił ktoś z was pliki z telefonu na zewnętrzny dysk? Czy taka operacja jest bezpieczna dla plików i czy nie będzie potrzebne do tego jakieś zewnętrzne zasilanie?
Nie chce ze sobą wozić laptopa w podróży a filmy zajmują już całą pamięć telefonu.

0

@daniel32778 To też zależy od samego Halaanda.

4

Nie obraziłbym sie gdyby Luuk de Jong miał takie statystyki u nas jak w swoim ostatnim sezonie w Eredivisie.

1

@neeed Ci biali też są 2/10.

0

Jeśli Pjanicz zejdzie do tych 4mln to nie będzie tragedii jak zostanie jako alternatywa dla Busiego. Nie wierze, że w ciągu 2 lat nie zostało mu nic z topowego pomocnika. Zatrudnić Chodakowską i będzie git.

0

@Vebrol Albo za babcie.
Wiem, wiem. Nie śmieszne.

1

@Vebrol Niższy czyli jeszcze lepszy. Boateng zesrany już przed meczem.

1

Cavani będzie grał na zmiane z Kunem :D

0

@Walker Nie ma nic złego w tym ekologicznym paliwie.

1

Wiadomo kiedy Fati może wrócić do gry?

0

@Ghotti Dać Ronaldo opaske i powiedzieć, że ze względu na sytuacje w klubie musi zredukować pensje xD

1

Dawać Belottiego, jedyny sensowny napastnik za małe pieniądze z racji kończońcego sie kontraktu.

0

@dv_7 brak obrony, 9ki, bramkarz nie w najlepszej dyspozycji.

4

Ku-ti-nio, Ku-ti-nio, Ku-ti-nio

1

Mingueza, Cou, Puig in. Griez, Emerson, Brait out.

0

@Kondziubarca Teraz go nie chcą, wtedy chcieli go ale Barcelona była w innym miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?