Takie same słowa co do mourichno tyczą się też do Wagnera. To, że cały świat wytyka 3 porażki FCBarcelonie udowadnia, iż jest ona najlepszą drużyna na świecie, bo gdy Arsenal przegrywał w lidze z zespołami walczącymi o utrzymanie, nic o tym na świecie nie mówiono. Barcelona chce wygrać wysoko, a nie przez poniżenie, remisować z dumą jak to było w ostatnim spotkaniu. PSG gdy wygrało swoje ostatnie spotkanie, specjalnie się starała, aby postraszyć Barce, ale to było jedynie 1-0 w jednej chwili, gdyby znaleźli sie na CampNou wszystko by się zmieniło. To wszystko mówi samo za siebie, że kibicujemy, jeśli nie najlepszej, a według mnie tak jest WIELKIEJDRUŻYNIE.
Sprzydałby się nam, ale wątpię, że wywalczyłby miejsce w podstawowym składzie przy Villi, Sanchezie czy Cristianowi Tello, napewno nie byłoby to łatwe zadanie, a do tego możliwe, że dojdzie Neymar. Indywidualnie myśląc wydaje mi się, że patrząc na jego teraźniejszą formę dałby rada, i wychodziłby od 1-szych minut nawet na klasyk. Pewne jest, że wniusł by kopa z dystansu, dobrą główkę i przede wszystkim, to czego nam Barcelonistą brakuje, wzrost.
Bardzo ciekawie byłoby gdyby można założyć tu SWOJE konto na którym podawało by się imię, nazwisko i realne zdiecie jak na faceboku z znajomymi, tylko, że tu głównie chodziłoby o Barce.To by nas nas pozytywnie rozsławiło i nadało charakter który nie mają inne fankluby.
PROSZE PODAWAJCIE SWOJE OPINIE NA TEN TEMAT NA WIADOMOSC PRYWATNA LUB CZAT
Lepiej, żeby im puścił rewanż z Milanem, bo z Realem w końcu będzie tak samo. Mimo iż ten zespół jest na fali wznoszącej, to rozpada się wewnętrznie np. odchodzi xabi i Mourihno tylko czeka, żeby odejść do zespołu placącego mu fortunę. Anży pewnie już tylko zbiera kasę, żeby go ozłocić.
A może Maciej Korzym z Polski, nie można go oceniać nie widząc go na meczach, uwaga jest to napastnik który, zaś Barcelonie dał by coś czego brakowało na Real Madryt.
0
Takie same słowa co do mourichno tyczą się też do Wagnera. To, że cały świat wytyka 3 porażki FCBarcelonie udowadnia, iż jest ona najlepszą drużyna na świecie, bo gdy Arsenal przegrywał w lidze z zespołami walczącymi o utrzymanie, nic o tym na świecie nie mówiono. Barcelona chce wygrać wysoko, a nie przez poniżenie, remisować z dumą jak to było w ostatnim spotkaniu. PSG gdy wygrało swoje ostatnie spotkanie, specjalnie się starała, aby postraszyć Barce, ale to było jedynie 1-0 w jednej chwili, gdyby znaleźli sie na CampNou wszystko by się zmieniło. To wszystko mówi samo za siebie, że kibicujemy, jeśli nie najlepszej, a według mnie tak jest WIELKIEJDRUŻYNIE.
0
Sprzydałby się nam, ale wątpię, że wywalczyłby miejsce w podstawowym składzie przy Villi, Sanchezie czy Cristianowi Tello, napewno nie byłoby to łatwe zadanie, a do tego możliwe, że dojdzie Neymar. Indywidualnie myśląc wydaje mi się, że patrząc na jego teraźniejszą formę dałby rada, i wychodziłby od 1-szych minut nawet na klasyk. Pewne jest, że wniusł by kopa z dystansu, dobrą główkę i przede wszystkim, to czego nam Barcelonistą brakuje, wzrost.
0
Naprawde dobra informacja, ponieważ patrząc na braki po nich w meczu z celtą.
0
A co z piłką ręczną, mają przecież najlepszą ekipe na świecie.
0
W swoim koncie wejdz w opcje newsy: nieprzeczytane tam jest wszystko, najlepiej jest jak sie tam regularnie oznacza jako przeczytane.
0
sory nie czat tylko komentarze
0
Bardzo ciekawie byłoby gdyby można założyć tu SWOJE konto na którym podawało by się imię, nazwisko i realne zdiecie jak na faceboku z znajomymi, tylko, że tu głównie chodziłoby o Barce.To by nas nas pozytywnie rozsławiło i nadało charakter który nie mają inne fankluby.
PROSZE PODAWAJCIE SWOJE OPINIE NA TEN TEMAT NA WIADOMOSC PRYWATNA LUB CZAT
0
Ta strona rozkwita, czekam jeszcze na informacje o piłce ręcznej Barcelony.
0
Zauważyłem, że Ola daje najciekawsze artykuły.
0
W końcu bedziemu się zwracać, że ktoś nie jest genialny tylko, że to Messi.
0
Gdyby tito wysłałby filmik jak rozpracować Real Madryt, to Mou wysłałby swój sztab szkoleniowy do Paryża.
0
Lepiej, żeby im puścił rewanż z Milanem, bo z Realem w końcu będzie tak samo. Mimo iż ten zespół jest na fali wznoszącej, to rozpada się wewnętrznie np. odchodzi xabi i Mourihno tylko czeka, żeby odejść do zespołu placącego mu fortunę. Anży pewnie już tylko zbiera kasę, żeby go ozłocić.
0
Nabrałem sie już! I myślę, że jednak łysy jest lepszy.
0
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest, teraz pokażemy reszcie świata co to Barca!!!
0
Uznanie Piotr.
0
Spamujcie bogowiemessironaldo bo mu sie w głowie z podniety pojebie.
0
Sprzydała by się premia dla Iniesty na przeszczep włosów, jak to Runey zrobił.
0
Jacy niektuży ludzie są popierdoleni, np. ty bogowiemessironaldo, weź sie ogarnij. Na stronie FcBarcelona pisać o zachwytach z sexkamerek.
0
A może Maciej Korzym z Polski, nie można go oceniać nie widząc go na meczach, uwaga jest to napastnik który, zaś Barcelonie dał by coś czego brakowało na Real Madryt.
0
Chciałbym Hummelsa i Luiza, dodatkowo jakiś inny transfer np. Neymar czy Tchabalala z RPA.
0
Gdyby nie było Tito, to mógł by być trenerem Barcy.
0
Jestem fanem Argentyny, Rosji, Szwecji i Chiszpani w połowie, ale najbardziej KATALONI.
0
Ile on ma lat???
0
Chciałbym szczęsnego, nadaje się, a boruc za stary.
0
Niech zostanie do 37 lat
0
Bardzo pomogła nam ta taktyka, i sprzydałby się już Neymar za Pedro.
0
Z jakim piłkarzem Barcy zerwalibyście kontrakt.
0
Visca el Barca mamy, aż 9 .
0
Trafiliśmy na PSG.
0
Nie no wyglądu moim zdaniem nie polepszył.