0

Takie same słowa co do mourichno tyczą się też do Wagnera. To, że cały świat wytyka 3 porażki FCBarcelonie udowadnia, iż jest ona najlepszą drużyna na świecie, bo gdy Arsenal przegrywał w lidze z zespołami walczącymi o utrzymanie, nic o tym na świecie nie mówiono. Barcelona chce wygrać wysoko, a nie przez poniżenie, remisować z dumą jak to było w ostatnim spotkaniu. PSG gdy wygrało swoje ostatnie spotkanie, specjalnie się starała, aby postraszyć Barce, ale to było jedynie 1-0 w jednej chwili, gdyby znaleźli sie na CampNou wszystko by się zmieniło. To wszystko mówi samo za siebie, że kibicujemy, jeśli nie najlepszej, a według mnie tak jest WIELKIEJDRUŻYNIE.

0

Sprzydałby się nam, ale wątpię, że wywalczyłby miejsce w podstawowym składzie przy Villi, Sanchezie czy Cristianowi Tello, napewno nie byłoby to łatwe zadanie, a do tego możliwe, że dojdzie Neymar. Indywidualnie myśląc wydaje mi się, że patrząc na jego teraźniejszą formę dałby rada, i wychodziłby od 1-szych minut nawet na klasyk. Pewne jest, że wniusł by kopa z dystansu, dobrą główkę i przede wszystkim, to czego nam Barcelonistą brakuje, wzrost.

0

Naprawde dobra informacja, ponieważ patrząc na braki po nich w meczu z celtą.

0

A co z piłką ręczną, mają przecież najlepszą ekipe na świecie.

0

W swoim koncie wejdz w opcje newsy: nieprzeczytane tam jest wszystko, najlepiej jest jak sie tam regularnie oznacza jako przeczytane.

0

sory nie czat tylko komentarze

0

Bardzo ciekawie byłoby gdyby można założyć tu SWOJE konto na którym podawało by się imię, nazwisko i realne zdiecie jak na faceboku z znajomymi, tylko, że tu głównie chodziłoby o Barce.To by nas nas pozytywnie rozsławiło i nadało charakter który nie mają inne fankluby.
PROSZE PODAWAJCIE SWOJE OPINIE NA TEN TEMAT NA WIADOMOSC PRYWATNA LUB CZAT

0

Ta strona rozkwita, czekam jeszcze na informacje o piłce ręcznej Barcelony.

0

Zauważyłem, że Ola daje najciekawsze artykuły.

0

W końcu bedziemu się zwracać, że ktoś nie jest genialny tylko, że to Messi.

0

Gdyby tito wysłałby filmik jak rozpracować Real Madryt, to Mou wysłałby swój sztab szkoleniowy do Paryża.

0

Lepiej, żeby im puścił rewanż z Milanem, bo z Realem w końcu będzie tak samo. Mimo iż ten zespół jest na fali wznoszącej, to rozpada się wewnętrznie np. odchodzi xabi i Mourihno tylko czeka, żeby odejść do zespołu placącego mu fortunę. Anży pewnie już tylko zbiera kasę, żeby go ozłocić.

0

Nabrałem sie już! I myślę, że jednak łysy jest lepszy.

0

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest, teraz pokażemy reszcie świata co to Barca!!!

0

Uznanie Piotr.

0

Spamujcie bogowiemessironaldo bo mu sie w głowie z podniety pojebie.

0

Sprzydała by się premia dla Iniesty na przeszczep włosów, jak to Runey zrobił.

0

Jacy niektuży ludzie są popierdoleni, np. ty bogowiemessironaldo, weź sie ogarnij. Na stronie FcBarcelona pisać o zachwytach z sexkamerek.

0

A może Maciej Korzym z Polski, nie można go oceniać nie widząc go na meczach, uwaga jest to napastnik który, zaś Barcelonie dał by coś czego brakowało na Real Madryt.

0

Chciałbym Hummelsa i Luiza, dodatkowo jakiś inny transfer np. Neymar czy Tchabalala z RPA.

0

Gdyby nie było Tito, to mógł by być trenerem Barcy.

0

Jestem fanem Argentyny, Rosji, Szwecji i Chiszpani w połowie, ale najbardziej KATALONI.

0

Ile on ma lat???

0

Chciałbym szczęsnego, nadaje się, a boruc za stary.

0

Niech zostanie do 37 lat

0

Bardzo pomogła nam ta taktyka, i sprzydałby się już Neymar za Pedro.

0

Z jakim piłkarzem Barcy zerwalibyście kontrakt.

0

Visca el Barca mamy, aż 9 .

0

Trafiliśmy na PSG.

0

Nie no wyglądu moim zdaniem nie polepszył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?