pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale on nie miał egoizmu bramkowego, po prostu wykorzystywał sytuacje które Pedro i Villa nie byli w stanie.
4
Rozumiem, pytanie jednak w czym Robben był świetniejszy ? Mniej bramek, mniej kluczowych dograń, mniej udanych dryblingów . statystyki stoją murem za Messim.
Poza tym jednego nie rozumiem, proponujesz badani psychiatryczne dla osób które uważają że messi na mistrzostwach był lepszy od Robbena. Bez komentarza.
3
nie o to tu chodzi, ale o hejt redakcji że Messi to najbardziej toksyczna postać w Barcelonie zatruwająca cały klub i że gdyby nie egozim i arogancja messiego to barcelona wygrywałaby wszystko. Tak sądzi redakcja i o to jest spór.
1
jak na razie nikt nie marudzi, oprócz dziennikarzy i redaktorów
2
W Argentynie żaden z graczy ofensywnych jak Aguero, Higuain, Lavezzi czy Di Maria nie oglądali się na Messiego, grali.
Ale i tak, to Messi robił różnicę.
1
Ale komu sie nie podoba ?
1
z jakim dobrym przeciwnikiem to było ??
Redakcja hejtuje Messiego na całego. Poza tym tu nie ma mowy o kwestiach piłkarskich, ale o toksycznym charakterze Messiego.
1
Już myślałem że ocena to średnia z ocen wszystkich poszczególnych spotkań. No i przyszło czytać aż do Alvesa - że oceny nie odpowiadają rzeczywistości, bo według redakcji Alves grał gorzej niż sama redakcja go we wcześniejszych meczach oceniała. Więcej niż nie chciało mi się czytać.
1
Tu nie jest mowa czy Leo powinien grac czy nie, jaką ma formę - złą czy dobrą, ale jest hejt o tym jaką wredną postacią jest Leo zatruwającą klub. Można pisać że spaceruje, jedni widzą to inni widza to co robi - barmki i asysty małym nakładem sił. Martino za bardzo nie sadzał Leo na lawce - Leo mial kontuzje i siedział, a potem był pomału wpuszczany na bosiku (głównie zmiany w okolicach 60 minuty w CdR).
2
Redaktor puszcza hejt a gimbaza klaszcze
2
To co piszesz jest bezsensu bo messi był najlepszy. Po kontuzji 22 bramki i 11 asyst
1
No ja bronię, bo redakcja go hejtuje, pisze felietony nakierowane na jego krytykę, przypisuje mu negatywne cechy charakteru, obniża mu oceny pomeczowe i daje nieprawdziwe opisy, mało ??
Wrzucają newsy jako tłumaczenia z innych gazet. Jeśli piszą swoje felietony tam Messi jest atakowany.
3
W tej całej dyskusji pod tym tematem nie chodzi czy Leo jest zmotywowany czy nie, czy gra lepiej czy gorzej, czy źle czy dobrze broni, na to wszystko można mieć odmienne zdanie. Jednak tu chodzi o redakcje która hejtuje Leo niemiłosiernie od miesięcy, wmawia ludziom jaki to Leo jest zly, toksyczny, bunczuczny, arogancki, egosistyczny itd...
Tu nie chodzi jak gra, ale jakie bzdury pisze o nim redakcja apropo jego zachowania pozaboiskowego.
pozdawiam
3
NIgdy to nie był zespół Messiego, za dużo naczytałes się hejtów redakcji. Messi rządzi w szatni, skąd ta wiadomość ?? Z faktu czy Super expressu ?
1
nawet jeżeli jest błędna ??
1
rozumiem
2
RSSS, Valencia, Sevilla i wiele innych, myślę że wystarczy że przeczytasz
http://www.fcbarca.com/53987-oceny-za-rewanz-z-realem-sociedad,dyskusja-2296830.html#feedback
2
A czy Messi grozil kiedys odejściem ?? Raz po krytyce powiedzial, że jak klub będzie chiał aby odszedł to odejdzie - ale sam od siebie nigdy nie mówił o odejściu.
Tylko czemu jest taka tonacja - zostajesz i słuchasz - on zawsze słuchał a jedynie hejterzy wypisuja bzdury.
1
tzn. ?? jak i z kim grali ??
Ja pamietam że jak przyszedl Messi to od razu uwolnil swoja gra Tello który zdobył swój pierwszy i pewnie jedyny hat-trick w Barcelonie. jakie wazne mecze barcelona grala bez Messiego z którymi mocnymi drużynami ?
2
Których ??
Henry - katastroflany sezon
Ibra - konflikt z Guardiolą nie z Messim
Villa - fatalna postawa.
Etoo- sam chcial odejść bo chciał więcej zarabiać
napisz których, bo narazie wpisujesz się hejterów Messiego, jednak brakuje argumentów.
1
Nie, nic w tym meczu nie garł, baaaa ubrał biały trykot i przyłaczył sie do realu.
4
tzn. z czym ??
Że lepiej wystawić słabszą "9" (Villa) niż lepszą (Messi).
Jak Villa przychodzil do Barcelony strzelił w ostatnim sezonie w Valencii 21 bramek i 5 asyst w meczach ligowych, Messi - 34 bramki, 10 asyst.
Messi nie był faworyzowany, tylko zapracowal na ta pozycję.
2
Może dla Ciebie, ale nie dla redakcji tej strony.
2
Messi był najlepszą "9" w historii Barcelony, porównujesz go do Villi, który nawet nigdy nie zdobyl trofeo Pichichi ??
napisz coś konstruktywnie
21
Jak Tito chciał przesunąć Messiego do pomocy to to robił i Messi się z tym zgadzał np. mecz z Milanem w LM gdzie Villa był na "9" a Messi pod nim, jak Martino chciał wystawić Messiego na prawe skrzydło, jak np. z Realem w ubiegłym sezonie to Messi potulnie zmieniał pozycję - na tą jak tu wielu uważa przez niego nielubianą.
Wymysły redakcji, ale oni doskonale wiedza że gimbaza łyknie wszystko.
1
A co to potwierdza ??
Jak Tito chciał przesunąć Messiego do pomocy to to robil i Messi się z tym zgadzał np. mecz z Milanem w LM gdzie Villa byl na "9" a Messi pod nim, jak Martino chciał wystawic Messiego na prawe skrzydlo, jak np. z Realem w ubiegłym sezonie i Messi potulnie zmienial pozycję - na tą jak tu wielu uważa pzrze niego nielubianą.
Wymysły redakcji.
1
A czyn on się z czymś nie zgadza. jak na razie to tylko hejt na Messiego bez argumentów i szukanie kozła ofiarnego za brak tytułów przez jeden sezon.
2
a tak nie jest ??
3
Fragmenty felietonu z stycznia napisanego w podobnej tonacji do tego komentarza redaktora.
" „...z wiekiem sam sportowiec robi się zazdrosny o pozycję kolegów z szatni, staje się ekspansywny w swych zachowaniach, postanawia wpływać na dotychczasową hierarchię... To rola nie lidera już, lecz dominatora... symptomy dyktatorskich zapędów Messiego... stopniowe narastanie w nim buńczuczności, sportowej arogancji, chorobliwej überwiary we własną doskonałość i postępującego egoizmu boiskowego... uzależnienie od Leo ewidentnie zainfekowało Barcelonie wyniki".
2
Jakie decyzje podjął Messi ??