pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiemy, był news o tym na stronie, z 16 godzin temu.
2
Piszesz o wrzutkach ale Twój argument to nie statystyki, celność, dokładność porównanie z innymi, ale ustosunkowanie się do opinii innych, czyli jak tego inaczej nie nazwać jak modą, czy uleganiem wpływom, efektem stadnym?
"Rakitić praktycznie nic nie gra do przodu więc trudno o asysty", - to wytłumaczenie, nic nie gra do przodu więc super.
" Xavi i Iniesta to akurat mogliby się bardziej postarać", - mogliby? Tylko tyle?
Pomoc odpowiedzialna za kreowanie sytuacji napastnikom, ma zero asyst w lidze a ty piszesz mogli by się lepiej postarać?
"ale Alves?" - no tak, to wina Alvesa, pomoc nic nie gra wina Alvesa, on musi mieć
"Tyle piłek, z którymi można było zrobić pierdyliard lepszych rzeczy niż posłać ją bezmyślnie w pole karne.. po prostu zmarnował.. " - to dlaczego nikt tego nie robi, dlaczego oddawane sa piłki do niego jak wiadomo co on zrobi? Bo nikt inny z pomocy nic nie robi, on przynajmniej wrzuca te piłki, raz idealnie, trzy razy niedokładnie, ale to i tak o ten raz więcej od Alby, Iniesty, Xaviego, rakiticia itd...
"Co do idiotyzmu.. jak inaczej nazwać człowieka, który robi w kółko to samo oczekując innych rezultatów jak nie idiotą?" - rezultaty? kluczowe podania, asysty, dziesiątki rzutów roznych - można napisac że z nich nic nie wychodzi ale to już nie wina Alvesa.
3
Ty nie rozumiesz jednego. Dla ciebie krytyka równa się wyzywanie. Ja jestem za krytyką, nie jest moim guru, ale nie jestem za wyzwiskami. jeśli krytyka to mająca jakieś argumenty, za mecz z Realem nawet Ty go chwaliłeś, za mecz z Ajaxem i Celta nawet ja go krytykowałem - czyli się jednak da.
krytykujcie go ile chcecie, ale po co te wyzwiska? jakoś wpływa na ego, libido czy cos tam?
ostatnio Alba wyskoczył do sędziego i zaczął machać łapkami i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Ty jedziesz po nim jak w pokoju hotelowym wieczorem nagra minutowy śpiew dla jaj i wrzuci na instagram, nie wiem czy wtedy bardziej żałosny jest jego spiew czy komentarze hejterów.
1
Piszę ogólnie o ćwierć tysiącu dni bez jakiejkolwiek kluczowej zdobyczy i oby przy następnych ocenach można byłoby mu wystawić co najmniej 7.0
2
Krytykuj Alvesa ale z głową.
Piszesz o braku powrotów? To je wskaż.
Piszesz o wrzutkach w górne rzędy trybun to ja wskaż. (W tym sezonie w lidze i LM łącznie miał 111 wrzutek i żadna nie była nad bramką)
Alves tu nie grał, grał Adriano a Ty piszesz że wszystko wina Alvesa.
3
INIESTA GRAJ WRESZCIE COŚ
Mam nadzieję że Andres zagra wreszcie jakieś jedno spotkanie na swoim poziomie i dostanie dobre zasłużone wysokie noty. Jak na razie jest najsłabszym zawodnikiem Barcelony od miesięcy. Końcówka poprzedniego sezonu i wszystkie tytuły posypały się przez drugą linię. Jest zawodnikiem który najbardziej obniżył loty w ostatnim roku-dwóch, wcześniej w pierwszej trójce najlepszych zawodników świata FIFA, w ostatnim sezonie nie załapał się do drugiej jedenastyki LaLiga.
Iniesta przystępując do meczu z Sevillą będzie miał już na koncie 16 MECZÓW Z RZĘDU BEZ BRAMKI LUB ASYSTY W LIDZE !!!
Od 241 dni Iniesta nie potrafił mieć ostatniego podania a od 250 bramki. Mam nadzieję że nie będzie poprawiać tego niechlubnego rekordu i wreszcie pokaże cos magicznego. Chciałbym.
1
ja przynajmniej wiem kiedy jestem chwiejny :-)
1
Sądzę że problem nie jest wtedy gdy Alves gra, bo jednak Alves to wyższa półka mimo słbszej postawy czy błędów, ale problem jest gdy Alves nie gra a Montoya i tak nie gra tylko0 gra lewy obrońca na prawej stronie. To że Montoya przegrywa rywalizację sportową z Alvesem jestem w stanie zrozumieć, jednak że nie gra gdy Alvesa nie ma już raczej nie.
1
Word Class?? rozumiem że to literówka :-)
Za rok normalnie ??
- Xavi szuka pracy w USA, Iniesta szuka formy, Busquets szuka formy z Iniestą, Rakitić szuka dla siebie optymalnej pozycji w drugiej linii, Hallilovic szuka minut w pierwszym składzie, Sergi Roberto szuka piłki na boisku, Luis Enrique szuka nowej posady :-)
1
Ale jaka to była bramka, cudowne ułożenie stopy, idealnie ułożone podbicie, techniczne uderzenie, majstersztyk. Jakich by słów nie używać nie oddadzą geniuszu
1
Po pierwsze to tylko plotki i tak ich nikt nie kupi i nie za taka kwotę, obecnie najsłabszym ogniwem w drużynie był Iniesta.
Ty nie rozumiesz o co chodzi w zasadzie finansowego fair-play, drużyna nie może wydać więcej na zakup nowych piłkarzy niż wynosi dochód klubu w sezonie. Jeżeli teraz się ich sprzeda to pieniądze mogą iśc co najwyżej na nowe krzesełka na CN, lub tynk na wewnętrznych ścianach CN (w środku stadion jest fatalny) niż na zakup nowych piłkarzy. Sprzedadzą ich w tym sezonie, ban na transfery skończy się w 2016r. za co kupią nowych graczy? kasa będzie, ale nie będzie można jej wydać.
2
Rozmawiałem z nim i nie byłem w stanie dojść do normalnej rozmowy gdy gośc pisze o 280192865980126598012 wrzutkach to jak do tego się odnieść, albo pisze o bramkostrzelności Alby raz na dwa lata.
Jestem za krytyka Alvesa ale nie za wyzywaniem tak jak w odniesieniu do każdego innego zawodnika, dla Ciebie wyzwiska to poziom wysublimowania, smaku i kultury - dlatego klaskasz jak ktoś kogoś poczęstuje epitetem.
1
Tylko trochę? A miałem nadzieję że będziesz pokładał się ze śmiechu.
Alves nie grał w tym meczu, pytanie dlaczego redakcja o nim wspomina, skoro meczów i ocen się nie porównuje (regulamin)? ja jedynie odpowiedziałem na "sabotaż" ze strony redakcji.
2
lepszy wróbel w garści niż......
1
Nie porównałem pozycje czy grę Messiego i Alvesa ale stratę w tym samym rejonie boiska wynikłą z podobnego zachowania i jej konsekwencje i wynikłe z tego rozbieżności ocen redakcji. Trudno to zrozumieć?
batem..., chyba lubisz dominować hehe (taki joke) ;p
3
Alba wrzuca, dośrodkowuje, dogrywa najlepiej w LaLiga.
Jordi Alba - dośrodkowania
Elche 4 celne 0, strzały po wrzutkach 0
Ajax 2, celne 0, stzrały po wrzutkach 0
PSG 2, celne 0, strzały po wrzutkach 0
Atletic 4 celno 0, strzały po wrzutkach 0
Villareal 4 celne 1, strzały po wrzutkach 0
Levante 2, celne 0, strzały po wrzutkach 0
Malaga 9, celne 0, strzały po wrzutkach 0,
Eibar 4, celna 1, strzały po wrzutkach 0
Celta 1, 0 celnych, strzały po wrzutkach 0
Ajax 4, celnych 0, strzały po wrzutkach 0
Almeria 2, celnych 0, strzały po wrzutkach 0.
Alba 38 wrzutek - 2 celne (tu jedna celna zaliczona gdy Alves uratował piłkę od wyjścia na aut gdy przeleciała nad polem karny w którym nikogo z Barcelony nie było) 0 strzałów po wrzutkach.
Celność 5,5% - jedna celna na 19 :-)
1
dzisiaj nawet komplement mi napisałeś - nazwałeś człowiekiem.
No właśnie Brazylijczyk nie powąchał murawy, ale w opisie się znalazł, no bo jak? Opis bez krytyki Alvesa? To byłaby sensacja :-)
9
MESSI NIE MA OCENY JEDEN ??
Identyczna strata jak strata Alvesa w finale CdR ?? Tam Alves za to samo dostał ocenę JEDEN.
W tamtym meczu miał najwięcej odbiorów, i kluczowych podań, najwięcej pracował ze wszystkich zawodników i grał dobrze, ale przez jedną stratę 30 metrów przed bramka przeciwnika obniżono mu notę o co najmniej 5 punktów. Akcja szła strona Alby i środkiem więc nawet gdyby był na swojej pozycji obronnej nic by nie wskórał. Tu nawet w opisie nie wspomniano o stracie Messiego a była IDENTYCZNA.
Co do oceniania Alvesa już wszyscy się przyzwyczaili, jak inni robią straty i błędy to się tego nie widzi, jak on robi to ocena leci o kilka punktów.
Redakcja nie robi tego specjalnie i nikogo nie faworyzuje po prostu zawsze jakoś tak samo zawsze to wychodzi :-)
To taka uwaga porównawcza.
Nie dało się tego porównać jak sama redakcja porównuje Adriano z Montoya i Alvesem w dzisiejszym opisie (a tego , oczywiście wypominając mu błędy z innych spotkań, no bo jak, Alves nie grał ?? To i tak w opisie musi się znaleźć o nim negatywna wzmianka.
Chciałem sobie darować to porównanie z Messim co do identycznej straty i nierównego traktowania bo tego się już nie zmieni, ale jak jeszcze w opisie pojechaliście to sorry, ale nie dało się.
2
"taki Suarez w 203 minuty gry skompletował już 3 asysty",
Znowu dość chybione porównanie bo ja mogę napisać
tali Xavi, Iniesta czy Rakitic nie mają w lidze ani jednej a Alves DWIE - czy to oznacza że jest dwukrotnie lepszy od całej formacji pomocy? Nie, ale pokazuje jak wybiórczo traktujesz porównania. w sumie porównywanie Alvesa do Messiego pod względem kreacji to chyba jednak komplement niż krytyka.
Nikogo nie staram się nawrócić, tylko jestem kibicem i jak byś napisał że Alves gra słabo bym zmilczał taki tekst ale jak napisałeś że idiota i do tego podałeś bzdurne argumenty o trylionach wrzutek to się nie dało. Alvesa należy krytykować i punktować za błędy, ale po co wyzywać i kłamać, chyba że ktoś chce w ten sposób odreagować własne kompleksy.
1
Abstrahując od waszej dyskusji i argumentów bo nie chce w to wchodzić. Tylko zadam jedno pytanie czy uważasz, że "powinien był wygryźć Alvesa" a go nie wygryzł to tylko kwestia świętej krowy i pozasportowej kwestii Lucho-Martin, a nie możliwa jednak kwestia sportowej rywalizacji?
2
Alba bramki strzela? (Liczba mnoga) To powiedzile ten Alba strzelił bramek przez ostatnie dwa lata? Strzelił jedną i to szczęśliwą bo z prostej sytuacji dobrze w piłkę nie trafił. Z wrzutek Alvesa nic nie wynika to kto ma po Messim najwięcej asyst?
3
Nie broniłem go pod ocenami z Celtą czy Ajaxem - z Celtą zrobił błąd, a z Ajaxem grał ogólnie słabo. Ja go bronie jak jest hejtowany i go krytykuje jak gra słabo. "Pisanie, że Jego gra mnie irytuje?" - to Twoja opinia a nie konkretny zarzut. Ja w tej dyskusji broniłem wrzutek Alvesa mówiąc iż Alba po drugiej stronie ma trzy razy gorsze, mniej precyzyjne wrzutki od Alvesa. Do tego się odniesiesz?
2
Jestem zdania, że jak ktoś przystępuje do dyskusji to przystępuje z czystymi intencjami, nie kłamiąc i nie wprowadzając nikogo w błąd.
Piszesz, że nie wiem jak obronić mam swojego pupilka, jednak ani tu nie było zarzutu wobec niego, ani nie jest on moim pupilkiem.
ja z Ciebie nikogo nie robię jak robisz sam z Ciebie to Twoja indywidualna sprawa.
Możesz się pomodlić.
1
Iniesta jest najsłabszy - w lidze w meczu z Sevillą jak nie będzie miał asysty albo bramki będzie jego 17 meczem z rzędu bez bramki i asysty, a niechlubny rekord 241 dni zostanie przedłużony. Jest zdecydowanie obecnie najsłabszy. Rakitic żadnych dziur nie łatał, tylko gra tak cofnięty zawsze. Czy Alves idzie do przodu czy zostaje w obronie czy grał Montoya, Douglas czy Adriano - Rakitić zawsze grał tak samo i na tej samej pozycji.
3
Ze mną nie ma co dyskutować?
Najpierw podajesz wymyślone statystyki, a jak je ktoś komentuje to uważasz że nie ma sensu dyskutować. to po co kłamałeś już w pierwszym komentarzu??
2
OK to porównuję.
Podałeś ilość wrzutek, znając jego skuteczność to celnych ma ponad 47 trylionów z czego było celnych z czego znając jego procent asyst po dośrodkowaniach wychodzi że ma kilkaset biliardów asyst. Widzę, że lubisz Alvesa ale naprawdę mógłbyś bardziej zbliżone statystyki podawać bo w miliony bym jeszcze uwierzył ale w biliardy i tryliardy jakos mi ciężko.
Oboje wiemy, że jest najlepiej wrzucajacym graczem Barcelony, bo co wyczynia Alba z wrzutkami woła o pomstę do nieba.
2
Po co mam Cię zjadać, sam się zjadasz pisząc o 280192865980126598012 wrzutkach. Jak chcesz rozmawiać to podaj najpierw skąd są te statystyki wrzutek, bo musze się merytorycznie odnieść do tej przytoczonej przez Ciebie statystyki.
2
Dla Ciebie domaganie się kultury świadczy o głupocie czy naiwności ?
3
Naiwnymi ?? hehehe może po prostu nieotumanionymi hejterowska propagandą, potrafiącą myśleć samodzielnie a nie ulegać wpływom
0
Wyzwiskami szukasz sprzymierzeńców?