pax

3

@martin3131
Jest wolny, mało zwrotny i słaby fizycznie. Najgorsze w tym wszystkim jest to że jest najlepszy na swojej pozycji.

pax

0

@norbi77
Raczej nie zmylił, w chwili tego pustego przelotu Lenglet jest nawet zasłonięty przez przebiegającego zawodnika PSG, więc szybciej by nie interweniował. Pique próbuje intuicyjnie interweniować ale podanie z pierwszej piłki jest za dokładne. Już bardziej w końcówce akcji można poszukać czy nie lepiej by było gdy Pique wszedł bardziej w lewo niż do środka chociaż od początku miał Mbappe przed sobą.

pax

0

@MrCule_X
Czyli nic o piłce i straconych bramkach.

pax

0

@Barty
Z Destem - dlatego tu zastrzegłem że może trochę Dest. Pique nie dostał piłkę przed siebie że mógł ją wybić ale między nogi, był w biegu i nie mógł się zatrzymać i ustawić do uderzenia piłki, mając ją na wykroku ekwilibrystycznie zmienił tor lotu piłki. Czy mógł ją intencyjnie skierowac w odpowiednią stronę cięzko mi stwierdzić

pax

0

@MrCule_X
Wątek czysto piłkarski zamieniasz w personalny. Zawsze jak się nie ma argumentów to tak się kończy. Zacząłeś wątek o Busquetsie, potem o psychologu a potem już o mnie. Skoro napisałem wątek o straconych bramkach i chcesz się wypowiedziec to zapraszam do dyskusji o straconych bramkach.

pax

0

@kuz
To napisz konkretnie przy których bramkach zawinił, bo piszesz jakieś ogólniki. Ja tu nic o Busquetsie, Ty o nim wyjechałeś z jakimiś oskarżeniami więc napisz, bo wątek dotyczy straconych bramek.

pax

0

@MrCule_X
Ja tu ani słowem o Busquetsie a Ty kolejny wpis o nim i jeszcze o psychologu. Zastanawiające nieprawdaż.

pax

0

@kuz
Zamiast robić sobie przesmieszki , wskaż przy której bramce zawinił ?

pax

0

@MrCule_X
Taaa, co miał zrobić? Bieg do bramki na gazie, świetnie wyprzedza zawodnika, zamyka korytarz, piła leci mu w nogi, nie ma możliwości wybicia przed siebie bo skończyłoby się samobójczą, w ekwilibrystyczny sposób wybija piłkę tak, że nie zmierza do bramki i do zawodnika do którego była przeznaczona.

pax

0

@MrCule_X
TY to już zrobiłeś, wystarczy :)

pax

1

Pierwsza bramka - Dembele-de Jong- Lenglet
Druga - Griezmann i trochę Dest nie kontrolujący Mbappe
Trzecia - Lenglet- de Jong
Czwarta - Pjanić i po prostu świetna akcja PSG,

pax

0

@blaugrana1980
I Messi na stopera i mamy super destrukcję

pax

0

@parpe
Za de Jonga ?

pax

0

@mientusek1407
Jeśli coś jest zgodne z prawdą to mam o tym nie pisać bo masz upatrzonego ulubionego zawodnika i takiego zawsze będziesz obwiniał za wszystko?
Jakie mają role? Gdy mamy piłkę, de Jong przesuwa się wyżej, a sam Busi asekuruje cały środek, po stracie piłki de Jong wraca, gdy rywal ma atak pozycyjny de Jong zajmuje pozycję obok Busquetsa.

pax

0

@Murazor
Zgoda, tylko dzisiaj jest oskarżany tu o wszystko

pax

0

@MaziFCB
merytorycznie, najbardziej ten bambus

pax

2

Kto był winny czterech bramek i dlaczego Busquets ?
ps. nie trzeba uzasadniać :)

pax

0

@mientusek1407
Są tacy co sie nie starają, ale o niektórych źle nie wolno pisać, co nie ?

pax

0

@kcule14
Pisze to co widze, jeśli znasz moje wpisy to wiesz doskonale ze jestem w stenie wykazac te sytacje

pax

0

@kcule14
Dla mnie to nie jest śmieszne, bo kibicuje tej drużynie od lat i widzę zaangażowanie jednego i drugiego.

pax

1

Frenkie znowu nie wraca i człapie do obrony, Busi łata po prawej i po lewej.

pax

2

Busi biegnie, nie nadążą i ciągnie za koszulkę, Pique biegnie nie nadąża i ciągnie za koszulkę, de Jong chodzi

pax

0

@kosmos91

Czemu, właśnie miał świetny odbiór wślizgiem. mam kogoś wyzywać i krytykować bo jest taka moda ?

pax

0

@Granto
A mam się przyłączać do hejtu, wyzwisk i niezasłużonej krytyki bo ktos chce swoje frustracje wylać

pax

3

@KacperVEB
Czemu, nie zawalił przy bramce, co gra nie tak i nie jest sam w pomocy

pax

1

pax

0

@Mathoue
trzy faule, musi mieć mega szybką nogę że nie potrafią przeciwnicy trafić w piłkę tylko w jego nogi

pax

0

@ToshyFCB
Tak, to jego wina że go faulują.

pax

2

Komuś się przypomniał strzał Dembele z Liverpoolem w 90 minucie sam na sam równie mocny

pax

0

@LaSagradaFamilia
W Barcelonie na pivocie gra bardzo słabo , przeciętny Busi niestety go zjada na tej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?