pax

0

@Yoshi94
Różnie, miesiąc temu miał tą samą rolę i grał tak samo tylko miał 5 kluczowych podań bo jako 9 oddawał piłki zwrotne "na ściance", potrafił się lepiej ustawić.
Może dla Ciebie zobaczę raz jeszcze spotkanie i zobaczę te 7-8 sytuacji bramkowych. Rozumiem że mam go rozliczać z roli dziewiątki? Tzn. z bramek czy asyst?

pax

0

@VenoM
Błędy w obronie zawsze się zdarzały i robił je Puyol i Valdes o Mascherano nie wspominając (chyba 5 bramek samobójczych strzelił). Jednak graliśmy w przodzie dużo lepiej, straciliśmy jedną strzeliliśmy cztery.

pax

5

@Chakalaka
Ja widzę jego braki. Nie ma ruchu, nie ma taktyki pod przeciwnika, wszystko statycznie, tyłem do bramki. Nie kreujemy sobie zbyt wielu sytuacji. Z Cadizem to powinien być pogrom, a nie potrafimy wygrać.

pax

35

Jaki sezon przejściowy. Trener wmówił mediom hasło "sezon przejściowy" jako alibi i teraz wiele osób pisze o sezonie przejściowym, to bzdura. W linii obrony cała pierwsza czwórka była z tamtego sezonu - Dest gra od pierwszej minuty bo Roberto był kontuzjowany, to samo z Araujo gdy Pique był kontuzjowany. druga linia bez zmian - tylko Pedri wskoczył do pierwszego skłądu w wyniku kontuzji Coutinho. W linii ataku tylko była zmiana bo Fati grał zamiast Dembele, ale w kontuzji wyniku Ansu wszystko wróciło do normy. Jaki sezon przejściowy?

Druga sprawa. To brak sytuacji. Dzisiaj jedyna bramka z Cadizem po rzucie karnym. Często oglądam starsze spotkania - w manicie z Realem mogliśmy strzelić 12-14 bramek, nie wykorzystaliśmy ponad połowy. Wiele spotkań wygrywaliśmy mimo braku skuteczności bo tych sytuacji sobie kreowaliśmy wiele. Obecnie jak oddamy strzał to już się mówi o dobrej sytuacji, jak strzał jest w światło bramki to już prawie 100% sytuacja. Kreacja wygląda katastrofalnie, ale aby już nie psioczyć to pudrujemy, że nie jest tragicznie, że to nie trener pudłuje. Jasne, że nie, ale on jest odpowiedzialny za taktykę, strefy podań, ruch zawodników.

Z takim Cadizem na własnym stadionie to manita powinna być najskromniejszym wynikiem ale mając obecnie mega słabą pomoc nie potrafimy nawet strzelić bramki z gry.
De Jong+ Pedri (statystyka łączna)
kluczowe podania 1
przerzuty 1

pax

2

@Xxxbarca4ever
Chyba czytam 54677675 wpis o tym samym wymieniający tych samych piłkarzy out i tych samych in.
Wolałbym przeczytać coś bardziej nowatorskiego :)

pax

0

@MaziFCB
Zgoda. Tylko jak nazwać innych piłkarzy Barcelony w tym spotkaniu. Ponizej poziomu Cadiz?

pax

3

Busquets, 4 kluczowe podania, 5 przerzutów, 4 przechwyty.

A w ocenach pewnie jak zawsze nisko.

pax

1

@MrCule_X
Ale gramy z Cadizem

pax

0

@Qaz123
Przecież de Jong wielokrotnie pokazywał w tym sezonie że defensywny pomocnik co pozycja na której gra mega słabo. Busi w defensywie go zjada i to mówię z przykrością. Wolny, mało zwrotny obecnie bardzo przeciętny zjada de Jonga na defensywnym pomocniku.

pax

1

11% na Brzęczka w sumie nieźle, jak Koeman nie zdobędzie żadnego trofeum a Xavi zostanie do Mistrzostw Świata w katarze to będzie pewniakiem.

pax

7

@FC1899Barca
Dla takich ludzi raz problemem jest że tacy ludzie gdzieś są, raz że ich gdzieś nie ma. To świadczy o tym człowieku a nie o ludziach o których pisze.

pax

0

@DonMatteo901
Chyba rozmawiamy o głupiej wypowiedzi człowieka z Konfederacji, rozumiem że chcesz go bronić tym że czasem i w PO są głupie wypowiedzi twoim zdaniem?

pax

1

@Hopner15
Czyli tak jak napisałem :)

pax

0

@Hopner15
czyli część z tych postulatów popierasz (badania czy wsparcie) a resztę tolerujesz

pax

0

@Hopner15
czyli ideologicznie popierasz lub tolerujesz tylko kwestia finansowania Ci przeszkadza.

pax

6

@DonMatteo901
PO rządziło 8 lat, możesz wskazać te lewicowe reformy o ideologicznym zabarwieniu? No nie wiem, aborcja na żądanie, wymówienie konkordatu, legalizacja związków partnerskich itd...

PO jako partia centrowa ma wsród członków osoby bardziej lewicowe i bardziej prawicowe. Tu jednak zupełnie inna kwestia, polityk który nie potrafi zdefiniować partii z którą mu nie po drodze woli ją nazywać lewicową niż np. liberalną, bo łatwiej mu tak definiować i naznaczyć pejoratywnie swojego przeciwnika.

pax

9

@DonMatteo901
Ten Pan to jaka partia w SEjmie?
Jak zwykle brak wiedzy i bezsens wypowiedzi.
PO to partia lewicowa? Nowe nie znałem.
Odniesienie programu Platformy do misji na Marsa nadaje się na paski TVP.

pax

1

@Hopner15
Możesz napisać z którymi pomysłami Ideologicznie się zgadzasz, bo rozumiem że z większością się zgadzasz jedynie krytykujesz formą ich finansowania?

pax

1

@drozdi
Napisz z którymi ocenami się nie zgadzasz i dlaczego

pax

9

@Abik30
Dużo argumentów podałeś, zapewne redakcja weźmie twoje zdanie pod uwagę.

pax

1

@Coutinho007
Raczej napisałem jako opcję, niż chęć takiej wymiany. Zawsze można spróbować, aby wiedziec że się nie nadaje. W sumie Roberto na początku kariery był właśnie środkowym pomocnikiem. Dla mnie nie powinno być świętych krów, jedynym kryterium powinna być jakość - nie ma znaczenie czy to Busquets, Roberto, de Jong, Pjanić

pax

0

@ShawnC
Młody, ładny, poza tym w wywiadach mówi, że następnym razem się poprawi więc jak go nie lubić.

pax

1

@kolo123
Dlaczego musi ?? Wydawało mi się że jedynym wyznacznikiem kto gra to jakość

pax

0

@kolo123
Może Roberto za de Jonga a Moriba za Busquetsa ?

pax

0

@Dembouz1899
Czekaj, nie wszystkich jeszcze mam na kartach, jak się powymieniam to sprawdzę czy się nadają :)

pax

2

@wpwelement
Jak Ci mówiłem, świetna sprawa, świetny pomysł. Dla mnie bardzo fajnie, wyraźnie czytane, jest ok. Skoro dajecie średnie oceny z kilku spotkań, to może czasem można zrobić łączne zestawienie wszystkich zawodników jak od początku sezonu były oceniani przez redakcję i userów.

pax

2

@sebo939
Nie pominąłem, ale wypisałem po prostu jeden, ale zgoda, że ten brak krycia i bierność przy bramce Keana redakcja odpuściła. W sumie opis de Jonga jest taki jakby miał 7 dostać. Pewnie zrobię analizę bramek.

pax

20

Doceniam pracę, świetna robota. Miałbym jednak kilka uwag, jedna z nich to spóźniona interwencja Pjanicia. Poszedł na raz i bardzo mało brakowało aby przejął piłkę, ale niestety zabrakło. Zostawił środek i poszła kontra 3 na 2 i ostatnia bramka idzie na jego konto.

pax

0

@Majkel34
Skomentujesz? Kobiety też biją, pewnie fałszywe oskarżenie itd...
Polak Polce...
dobrze, że już nie słychac już o tych gwałtach Polaków na psach, ostatnio trochę tego było.

pax

0

@Rewolucja123
Przecież Ci nie odpowie. Ten cały wątek jest tylko dla zielonych. Więc tu dyskusji nie będzie.

A co do twojego wpisu, to nie zauważa innych na dobrych pozycjach bo holuje piłkę, więc patrzy pod własne nogi a nie kto na jakiej pozycji jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?