3

@lukaszbarca15 jak najbardziej jest zbudowana przez ludzi.

0

@B jak BARCA tak ciekawe że nie gramy już w LM. Ten Messi to jednak wszystko tylko psuł.

0

@MrPGG no właśnie nie. Nigdy mu to nie zostanie zapomniane. Bajkopisarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KibicBarcy84 nie można go sprzedać. Pójdzie za darmo.

14

Adios dzbanie. Nigdy cię tutaj nie powinno być.

1

@NaFazieHitman podpisać się umie. A to już dużo ,:D

0

@filipeq ale po co ta kurwa? Light to jest Pepsi.

3

@DarkShen I wnioskując z newsa ten sam Pep widzi Haalanda w City.

0

@NaFazieHitman to ironia prawda?
Prawda??

0

@Encore klasyczne zagranie. Robienie fermentu żeby odciagnac uwagę od innych spraw. Marionetka.

1

@paweldunajecfcb o to że jest znachorem 21 wieku. Ogólnie śmieć nie człowiek.

2

@Dariusz40 mam to samo :D ich strona to stan umysłu.

0

Bardzo fajnie. Czekamy.

0

@Rewolucja123 to samo. Oglądam nowego resident evil

0

@jareksk100 luz. Zrobiłem to samo.

0

@monsterrize wyzywasz ludzi od szympansów i nie wiesz o co chodzi? To już wiesz. Gratuluję wiedzy o "murzynach". Musiałeś dużo filmów widzieć. Zwykły rasistowski komentarz.

0

@FCBurnley jaka kara? Że kto Barce ukarał ? :d

0

@AlvaroHanso w parze z Dembele.

0

@Alustic fajna ironia.

0

@monsterrize z tego co pamiętam to materace mają w umowie obowiązek wykupienia go.

0

@jareksk100 dziękować

1

@Kgorecki2500 bez Geralta ta gra nie ma sensu.

0

Komentarz usunięty

0

@Lovalo a myślisz śmieszku że każde dziecko ma tate ?

0

0

@Tarins dzięki !!!

1

@Tarins Ale heca, Bardzo zabawne. Zrób więcej uśmieszków.

1

@Nemeczek79 Tak. Przypadek.

2

@Alustic o czym Ty piszesz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?