oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamyk37 Swatch ma teraz fajną kolekcje.
0
@Pewex Człowieku. Realowi życzę wszystkiego co najgorsze. Nie mam zamiaru im klaskać. Nie mam pojęcia jak teoretyczne lanie Barcy przez kilka kolejnych lat ma temu klubowi pomóc.
0
@Pewex Dobrze? mamy przewalone prze kilka lat jak do tego dojdzie.
5
@Ireneuszp to ironia prawda?
2
@paquito88 Cos zle rozumiesz. Gdzie on wspomniał o Bartomeu albo Rosselu? I co za debilny tekst z tym lewakiem? Sam gościu zacznij myśleć i nie wypisuj pierdół.
1
@Norbi2021 numery totolotka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
"Zarządzanie, to proste". Przyszły prezydent FC Barcelony wie o co w tym chodzi.
9
@kacper96 to powiedzenie ma inne znaczenie niż tutaj użyte.
6
@Dillu A możesz nie robić przedszkola i pisać nazwiska normalnie ?
0
Ok Joan a jak ktoś Ci pluje na głowę to mówisz że pada deszcz? Kłamliwy człowiek.
5
@WaFenPrG Może dla Ciebie.
0
@Shear007 jak już to odejdzie za darmo.
5
@Chlebek23391 a czemu ma to robić skoro nagroda za ten rok jest dla niego? To jest problem organizatorów a nie Messiego. I tak Messi wykazał się klasa mówiąc te słowa. Może organizatorzy zrozumieją i naprawia swój błąd.
1
@catalunya77 co za bzdury
0
figo odszedł do największego wroga. W Barcy był kapitanem. To porównanie jest na wyrost. To był szczyt chamstwa. Z tym śmieciem to grubo poleciałeś
0
złotego dzbana raczej
3
@Pawlak1992 No naprawdę. Postarałeś się bardzo. porównanie tzw z dupy.
2
No i dobrze wybrał. Niech sobie tam siedzi i robi swoje.
4
@Tridente2015 rozkłada to się Barcelona.
9
No nie ma tego małego już co wszystkich ograniczał. Teraz jest drużyna.
1
Nie możemy się doczekać.
0
@mesulete nie. Za to muli strasznie
0
Crack nad cracki
3
Możliwe ze to przez czytanie takich pierdół.
2
walić wasz klub i was . Nigdy nie powinno być was tym mieście.
0
@FioletoweOczy ale heca
2
@Scross żałosny jesteś
0
Przegląd ceramiki - Dembele
1
@Elvisek A Messi grałby u Guardioli w City a nie uwielbianym tutaj PSG