0

@Xavinaldo za pół roku mogą sobie gwizdać na fujarce.

2

@IAmLegend po prostu kiedyś hh mnie był dla mas. Teraz to główny nurt muzyczny. Co mu nie służy.

0

@Gaz real potrafi rzucić całe siły na jeden puchar. Na resztę brak gazu. A teraz policzmy ile to jest 6 pucharów , trzy puchary a jeden puchar. I co trudniej zdobyć przez cały sezon?

0

Morata do lata.

0

@baster82 archiwum 81

2

@gumaz za dużo.

0

Kolejny aferzysta.

0

@Bobski nie mam :) to była ironia. Mam za to nadal problem z poprzednim zarządem Barcy.

0

@mielniczas to nie oznacza że chcą wyglądać jak Adam.

2

Suerez, Griezmann, Villa. To za mało dla materacy. Trzeba było im dać jeszcze za friko Messiego to może ale może by tego morate puścili.

0

A ja czekam na filmik pożegnalny.

8

Będzie dużo więcej takich "rekordów".

0

Gramy gramy !!!!!

9

Ok.Idź już być tak profesjonalnym i kochającym gdzieś indziej. Adios.

2

@Warszawiak86 gościu to raczej była ironia ;)

0

@mate92 coś długi ma ten rozwój.

1

Pijawka a nie piłkarz.

3

@4Fabregas4 a ja myślę że Dembele nie myśli.

0

@barcelonaLM żadnych murów i tego rodzaju haseł

0

@tomek8756 pomilczą na wspólny temat.

2

@KB_nueve a kto ich mobilizuje do działania i kieruje orkiestra ? Obywatele sami z siebie mogą wrzucać pieniądze do fontanny. Na szczęście

1

Kolejny świetny wynalazek koemana.

1

@Tomek69249845 złodziej i kłamca to nie są zawody.

1

@GeneralXavi Magik

1

@Adi123456789 nie ma szans na więcej. I na te 20 myślę że też.

0

Turbo dzban. Nie mogę się doczekać aż zniknie z Barcelony. I współczuję jego następnemu klubowi a w szczególności kibicom.

3

@monsterrize po co Szwab w Barcelonie. Zapytaj Ter Stegena.

0

Grosza daj Barcelonie

1

Czekamy na ładną brameczkę w debiucie :D

2

Bardzo sprytnie. Brawo za pomysł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?