oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xavinaldo za pół roku mogą sobie gwizdać na fujarce.
2
@IAmLegend po prostu kiedyś hh mnie był dla mas. Teraz to główny nurt muzyczny. Co mu nie służy.
0
@Gaz real potrafi rzucić całe siły na jeden puchar. Na resztę brak gazu. A teraz policzmy ile to jest 6 pucharów , trzy puchary a jeden puchar. I co trudniej zdobyć przez cały sezon?
0
Morata do lata.
0
@baster82 archiwum 81
2
@gumaz za dużo.
0
Kolejny aferzysta.
0
@Bobski nie mam :) to była ironia. Mam za to nadal problem z poprzednim zarządem Barcy.
0
@mielniczas to nie oznacza że chcą wyglądać jak Adam.
2
Suerez, Griezmann, Villa. To za mało dla materacy. Trzeba było im dać jeszcze za friko Messiego to może ale może by tego morate puścili.
0
A ja czekam na filmik pożegnalny.
8
Będzie dużo więcej takich "rekordów".
0
Gramy gramy !!!!!
9
Ok.Idź już być tak profesjonalnym i kochającym gdzieś indziej. Adios.
2
@Warszawiak86 gościu to raczej była ironia ;)
0
@mate92 coś długi ma ten rozwój.
1
Pijawka a nie piłkarz.
3
@4Fabregas4 a ja myślę że Dembele nie myśli.
0
@barcelonaLM żadnych murów i tego rodzaju haseł
0
@tomek8756 pomilczą na wspólny temat.
2
@KB_nueve a kto ich mobilizuje do działania i kieruje orkiestra ? Obywatele sami z siebie mogą wrzucać pieniądze do fontanny. Na szczęście
1
Kolejny świetny wynalazek koemana.
1
@Tomek69249845 złodziej i kłamca to nie są zawody.
1
@GeneralXavi Magik
1
@Adi123456789 nie ma szans na więcej. I na te 20 myślę że też.
0
Turbo dzban. Nie mogę się doczekać aż zniknie z Barcelony. I współczuję jego następnemu klubowi a w szczególności kibicom.
3
@monsterrize po co Szwab w Barcelonie. Zapytaj Ter Stegena.
0
Grosza daj Barcelonie
1
Czekamy na ładną brameczkę w debiucie :D
2
Bardzo sprytnie. Brawo za pomysł.