oZinho
Dołączył/a: marzec 2019
Gdynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Robert1603 bo nie chciał tam grać. Po prostu nie miał wyjścia.
0
@Sortello a nie wiem. Nie znam. Napisz jeszcze coś dużymi literami. Będzie bardziej jasne o co chodzi.
4
@Sortello i co myślisz że jak napiszesz dzieci to Twoja wypowiedz jest bardziej dojrzała i przemyślana? Zabawne. Dzieci słuchajcie. On się zna.
5
Co za pajac. Nowa drużyna naprawdę świetnie się prezentuje. Aż chce się patrzeć.
1
@nationalpen Co Ty bredzisz człowieku...
5
Jeszcze bardziej będzie brakowało teraz Messiego
0
Jeżeli nadal byłby tutaj Messi to czemu nie. Zawsze chciałem zobaczyć jak grają razem. W obecnej sytuacji to słaby żart
0
@SirChuck A co robiła przez te 2-3 lata reszta drużyny skoro Messi pudrował? Tym bardziej należy docenić co on robił dla tego klubu. Nie rozumiem takiego toku myślenia. Nie Messi był tutaj do zmiany. Oj nie.
0
@CLionelMessi muszą się braść
1
@DJ6 Dokładnie. Ludzie gadali ze Xavi musi zacząć od Barcy B. Na zapraszamy :D
2
@nationalpen padliną jest ten komentarz.
0
Vamos Generale!!! Będzie pięknie :D
0
@Majkel34 no nie
5
Spoko Messi ale przed tym wpadasz chociaż na jeden sezon pograć
6
@SeWo77 Nie miał. Wydawało mu się ze miał. I żadne dość. To fundament tego klubu.
2
Ale tylko trochę
0
@Azi zobacz jak
2
@Lucassito sriki sraki... Mogłeś napisać wszystko a napisałeś to.
1
Szczerze się jaram. Dawaj generale. W końcu idzie nowa Barca. Będzie dobrze cules :)
0
@MiKoFCB na sto procent nie zwolnią go na koniec sezonu
0
@B jak BARCA tak będzie
1
@Tasde Ej ale nie bądź mądrzejszy od Xaviego. On się lepiej zna na piłce. Będzie fajnie. Zobaczysz.
0
@Cyzix a dlaczego nie ?
1
Idę na czerwonym ale widzę
0
Mam nadzieję że uda się go sprzedać. Strasznym błędem się okazał wraz z kolegą z Brazylii.
0
@Kitek1640 za miliard bym sprzedał
0
@Shvedu w ogóle
w ogóle
0
@jacek905 naucz się najpierw pisać ich nazwiska.
0
@damiano996 a ja stawiam że nie i będzie miał cały sezon udany.
4
@Brashearr Messi też był emerytem?