0

Czyżby Ferran popadł w niełaskę ?

0

Jakby Ferran nie dojechał w pierwszej połowie to na drugą chętnie zobaczę Ansu.

0

@Dzieniu tylko, że my do przerwy reprezentacyjnej musimy jeszcze rozegrać 5 spotkań nie licząc tego z Monaco.

0

@KrzysekFCB obawiam się, że do przerwy reprezentacyjnej, raczej nikogo wcześniej nie postawią na nogi. Co do Gaviego to pewnie będzie ostrożnie wprowadzamy w rytm meczowy, więc trzeba mocno trzymać kciuki za zdrowie naszej obecnej linii pomocy.

6

@Tigana chwalił go w prezesonie więc Ansu na pewno wziął się solidnie za siebie. Szkoda tylko tej niefortunnej kontuzji bo już dawno by zadebiutował i złapał rytm meczowy.

0

@Bajson o tych problemach zdrowotnych do końca kariera to aż sobie screena zrobię bo widzę, że mam do czynienia ze swego rodzaju czarnowidztwem :D

0

@Herbert fajnie, tylko że tutaj panuje takie przekonanie, że jak już ktoś wypada z powodu kontuzji i nie daj Boże złapie kolejną to od razu słynna „szklanka” i won z klubu. Gdzie tu logika ?

0

@Bajson wg takiego toku rozumowania już dawno powinniśmy pożegnać Pedriego, bo też miał poważne i długotrwałe problemy ze zdrowiem. Popatrz co się dzieje w innych klubach przy takiej intensywności kalendarza prędzej czy później większość się posypie.

37

Zaczyna się. Jak strzelał gole to trolle siedziały cicho, złapał uraz i już wylewa się szambo. Żenada.

17

Ale z Kounde zrobił się rzeźnik. W sumie trzeba oddać Xaviemu to, że przekonał go do gry na prawej obronie.

1

@antimadridista76 jak mu tak ta Barca nie leży to ma 19 innych drużyn, które może komentować i podniecać się przeciętnymi grajkami

7

Nie da się Cwiakaly słuchać!

6

Pierwsza asysta Casado i to jaka !

3

@addept Skoczyłeś chociaż raz w swoim życiu w górę :D ? Zakładam, że tak i pewnie zawsze z rękami przy ciele :D

0

@korn234 źle zrozumiałeś co napisałem, uważam ich że są straceni bo jawnie odwlekają przedłużenie kontraktu. Araujo chce więcej kasy a De Jong ma nas serdecznie dość za próbę wypychania go z klubu. I jeszcze jedną rzecz chcę Ci uświadomić, każdy zawodnik tego klubu który daje coś tej drużynie będzie mnie cieszył bez względu na jego wiek. Darmozjadów czy pseudo kapitanów w tych barwach tolerować nie będę.

3

@filipo2002 De Jong na bank out i wszystko wskazuje na to, że odejdzie za darmo. Araujo też do tego dąży chociaż w jego przypadku mam nadzieję że uda nam się go jeszcze sprzedać.

0

Widzę, że Frenkie skumał się z Umtitim.

2

Niech wraca do nas skoro ma nie grać.

1

@Xonar takie „coś” to nic innego jak marny troll, który tylko czekał aby wyjść z zapyziałej nory i napisać takie rzeczy i jeszcze mieć z tego satysfakcję.

0

@Lewandinho dołącz do listy Araujo,
który prawdopodobnie nie przedłuży umowy. Jak narazie mocno się z tym ociąga.

5

Mam nadzieję, że odpuści Yamalowi drugą połowę.

20

Mogliby mu darować jutrzejszy mecz, albo chociaż 1 połowę. Ten turniej to i tak tylko o pietruszkę.

2

Szkoda tym bardziej, że kalendarz we wrześniu mamy mega napięty.

25

Hansi Flick i jego lokomotywa. Najlepszy nasz transfer w tym sezonie.

1

Tak gramy, że aż sędzia z wrażenia się przewrócił :D

5

@Tomek54321 w przypadku 17 latków jak najbardziej

0

@Faro na pewno są, ale przecież nie będą tego upubliczniać

1

W obecnej sytuacji - plaga kontuzji - Danilo fajna opcja, ale pewnie mało realna.

1

@mightyanaldevastator wszystko się zgadza, ale Araujo wróci dopiero pod koniec roku.

3

@pacior95 na pewno szkoda chłopaka bo akurat sprawował się bardzo dobrze na kluczowej pozycji, ale pisanie, że sezon mamy z głowy to lekka przesada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?