novy1899
Dołączył/a: sierpień 2021
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kibicodlat5 Nie czarujmy się czynnik ekonomiczny na pewno ma tutaj ogromne znaczenie. Szkoda tylko, że musimy kierować się takimi kategoriami wybierając trenera po dość rozczarowującym sezonie.
5
Mamy zagwarantowany jakiś procent od sprzedaży, że ten artykuł się pojawił…?
0
Co sądzicie o Conceiçao ?
0
@KibicBarcy84 chyba chodzi o tę wypowiedź dotyczącą stanu finansów i porównania jakie możliwości miał trener 25 lat temu a jakie ma Xavi teraz.
„Tak, postaramy się. Uważam, że culé, barcelonista, kibic czy socio musi zrozumieć, że sytuacja jest bardzo trudna i skomplikowana, szczególnie na poziomie ekonomicznym, jeśli chodzi o rywalizację z największymi konkurentami zarówno w Hiszpanii, jak i w Europie. Mamy sytuację finansową, która nie ma nic wspólnego za tą sprzed 25 lat. Wtedy przychodził trener i mówił, że chce tego, tego i tego. Teraz tak nie jest. Nie mamy teraz takich warunków jak inne kluby, które mają korzystną sytuację FFP i dużą lepszą sytuację finansową. Barcelonista musi to zrozumieć. Ja, jako trener, to rozumiem. Rozmawiałem o tym z prezydentem i z Deco i do tego się dostosujemy. To nie znaczy, że nie chcemy walczyć o tytuły, ale taka w tym momencie jest sytuacja Barçy. Cule i kibic musi zrozumieć, że potrzebujemy stabilizacji, że potrzebujemy czasu, ale postaramy się dobrze wykonywać pracę, aby rywalizować.”
30
Co się wczoraj chłop nabiegał to jego. Serducho do walki! Uważam, że wypychanie go, aby na nim zarobić to nie do końca dobry pomysł.
5
Szansa jest, ale trzeba jeszcze wygrać w poniedziałek, a to w cale nie będzie takie proste.
9
I to jest prawdziwa rewolucja! Tylko obawiam się, że tyle w tym prawdy co nic.
6
Dzisiaj udar ma Ter Stegen i Urus.
5
Skoro jest, aż tak zdeterminowany,
jak donoszą media to pewnie przyjdzie pracować nawet za min. budżet. Ciekawe co by z tego wyszło.
0
Gówno się wylało. W takiej atmosferze to my wiele tam nie ugramy….niestety
2
„Trio Jules Koundé, Ronald Araujo, Andreas Christensen ma wręcz gwarantowany występ.” nie do końca ponieważ:
„W normalnej sytuacji mógłby w jego miejsce wskoczyć Andreas Christensen, ale i on w starciu na Parc des Princes został ukarany kolejnym kartonikiem, przez co nie będzie mógł wystąpić na Montjuïc.”
0
@Volley Oby tylko zdrowie dopisało :)
0
Obaj Jaos muszą zostać! To będą nasze najlepsze letnie transfery. Oby udało się jeszcze pozyskać solidnego pivota.
1
Nie wiem jak oni to zrobią, ale on musi zostać. Mega wszechstronny i co najważniejsze ma chłop zdrowie do sportu.
1
Felix….magic touch!
1
Tylko co ta za futbol z takimi arbitrami….
0
Wszystko super, ale ostateczną decyzję musi podjąć zawodnik. Rapha podkreślał wielokrotnie, że nigdzie się nie wybiera.
1
Co najważniejsze w końcu perfekcyjnie funkcjonowała obrona. Kounde, Araujo, Cubarsi!
4
Gundo dzisiaj niczym profesor.
3
Wooooow! Totalna deklasacja. Robert jesteś wielki!
2
Jedziemy !!!!!!!!!
24
Ja mu się nie dziwię, 90 % sędziów w Hiszpanii ma orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej.
4
Ronald gasi Morate jak peta!
0
Woooowww. Lewy & Felix!
0
@Firestone Laporta go ubóstwia. Jeśli tylko będzie taka możliwość zrobi wszystko, aby zatrzymać go jeszcze na jeden sezon. Pytanie czy nowy trener będzie miał na to jakiś wpływ.
3
@sevs pospolitego polaka, z cebulą pod pachą i toną słomy w butach piecze, że rodakowi się udało. Nic z tym nie zrobisz taka niestety natura większości narodu. Na szczęście Robert nie musisz już nic nikomu udowadniać. Ważne, że świat go ceni jako jednego z najlepszych napastników na świecie.
2
@Bobert_Kubicki jako zespół jesteśmy w tej chwili w takiej formie, że wszystkich należy traktować poważnie, nawet tych z dołu tabeli :D
22
Po co się nad tym rozwodzić w jego przypadku wchodzą w grę tylko dwa kluby Real i Liverpool. Sam to kiedyś powiedział w jednym z wywiadów.
0
@KondiCules nie bronie naszego rodaka, ale jak Roque się połamie to pewnie napiszesz, że Xi „be” a sztab medyczny jeszcze gorszy ????
1
W zasadzie jedyne co pozostało generałowi to podać się do dymisji. Przykre, ale takie są realia.