2

na torcie, Ikerowi chodzi o rozgrywki Copa del Rey ktore w wykonaniu realu Madryt sa perfekcyjne, 0 straconych goli mowi samo za siebie teraz trzeba umiescic wisienke na torcie czyli wygrac final najlepiej bez straty bramki.

0

z takim mozgiem to tylko internetowym cwaniakiem mogles zostac... a wyglad innych oceniaja najczesciej ci co sami nim jakos nie grzeszą -.-

0

wysłali na ścięcie tego który nie zawinił... nie rozumiem dlaczego Xavi nie wyjdzie -.- w sumie nie musi wszyscy wiemy co by powiedzial

0

Muy bien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?