Użytkownik zbanowany
15 kwietnia 2014, 19:56
2
na torcie, Ikerowi chodzi o rozgrywki Copa del Rey ktore w wykonaniu realu Madryt sa perfekcyjne, 0 straconych goli mowi samo za siebie teraz trzeba umiescic wisienke na torcie czyli wygrac final najlepiej bez straty bramki.
14 kwietnia 2014, 13:57
0
z takim mozgiem to tylko internetowym cwaniakiem mogles zostac... a wyglad innych oceniaja najczesciej ci co sami nim jakos nie grzeszą -.-
14 kwietnia 2014, 09:12
wysłali na ścięcie tego który nie zawinił... nie rozumiem dlaczego Xavi nie wyjdzie -.- w sumie nie musi wszyscy wiemy co by powiedzial
12 kwietnia 2014, 23:11
Muy bien
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
na torcie, Ikerowi chodzi o rozgrywki Copa del Rey ktore w wykonaniu realu Madryt sa perfekcyjne, 0 straconych goli mowi samo za siebie teraz trzeba umiescic wisienke na torcie czyli wygrac final najlepiej bez straty bramki.
0
z takim mozgiem to tylko internetowym cwaniakiem mogles zostac... a wyglad innych oceniaja najczesciej ci co sami nim jakos nie grzeszą -.-
0
wysłali na ścięcie tego który nie zawinił... nie rozumiem dlaczego Xavi nie wyjdzie -.- w sumie nie musi wszyscy wiemy co by powiedzial
0
Muy bien