ten post chyba nie do mnie ? bo to nie ja zaczelem ta rozmowe, a jedynie zareagowalem na glupi post jakiegos jak sie potem okazalo dziecka czego szczerze żałuje
dziekuje nie skorzystam. Tam nie musze prostowac pierdół ktore wypisuja tacy jak ty, tu mam swoja misje stac na straży by propaganda i hipokryzja sie nie rozprzestrzeniała...
dlaczego debilem? akurat on i gareth bale rzeczywiscie od dziecka byli Madridistas o czym swiadcza fotki z dziecinstwa i deklaracje z x lat wstecz w przypadku Jamesa np to z czasow gry w porto juz deklarowal gdzie zamierza grac w przyszlosci. bo niektorzy rzeczywiscie pod publike rzucaja slowa na wiatr jak Ozil czy Neymar ale akurat james tego nie robi. wiec nie obrazaj
i oby ich nie bylo! zauwaz ze na pozycji napastnika jest jeden tylko zawodnik, mysle ze na tej pozycji moze byc kombinowanie, z crisem lub jamesem w miejsce Benzemy
on mial propozycje kontraktu dostal ja! ale on chce zarobki na poziomie 10mln na co w RM moga liczyc tylko Cris i gareth, dajac jemu taka podwyzke zaraz inni tez o taka poprosza taki ramos, modric, benzema, pepe. sa rownie ważni jak Angel ale nie wazniejsi od pierwszej dwojki
no dobrze 27 lat i 6 miesięcy jak wroci do gry bedzie mial 27 lat i 10 miesiecy -.- Isco i di Maria dostaną swoją szanse napewno, widziales co bylo w tamtym roku... pierwsze miesiace nalezaly do Isco, a potem? chlopak stacil forme wtedy swoja szanse na srodku wykorzystal di Maria, zawsze James moze zagrac na skrzydle, a Benzema powędrować na ławke, a niech ktorys z nich zerwie więzadla? co wtedy? Ancelotti ma glowe na karku, co pokazal w tamtym sezonie.wiec nie ma sie o co martiwc... i jeszcze wracajac "obylibyście się" no pewnie tak ale zauważ gdy Cris mial urazy, jese byl kontuzjowany, tak naprawde nie bylo kim rotowac w ataku, "najwiekszym" postrachem za ta dwojke byl Morata -.-
nieeee i tu sie mylisz. bo i Perez i Ancelotti chca go zatrzymac, jedyny problem ze warunki nowego kontraktu nie sa dla Angela zadowalające, a jego życzenia są niezgodne z klubowa hierarchią, i tu powstaje konflikt, di Maria probuje wymusić nowy olbrzymi kontrakt nie na boisku a swoimi kaprysami, w Realu Madryt pokora dziś stoi na pierwszym miejscu, taki Alonso czy marcelo dostaja podwyzki bez podpisywania nowego kontraktu ze wzgledu na swoja postawe.... z Angelem po pierwszym sezonie w RM byl dokladnie ten sam problem -> pieniadze.... wtedy wymusil, teraz tez probuje -.-
a Barca nie zakontraktowala kolejnej drogiej zabawki? tymbardziej ze nie moze z niej korzystać. pan prezes prubuje podłechtać kibicow i socio przed wyborami... tylko taki w tym sens, bo placic za 28latka niemal 90mln ktory na dodatek nie moze grac i trenowac do pazdziernika, ma niepoukladane w glowie, i calkiem mozliwe ze kulminacje zyciowej formy mial w tamtym roku jest lekka przesada... no ale nie dla was zawsze Perez nawet jak sie podrapie po glowie jest lekka przesada
zapowiadał sie na cracka pokroju Leo, ale zmarnował się w Barcelonie a potem było już za późno, w dodatku bezsensowny debiut w rep Hiszpani danie mu nadzieji i na tym sie skonczylo a tak moglby smialo grac w pierwszym skladzie rep Serbii
skoro zachowanie chielliniego bylo zachowaniem dziecka jak nazwac zachowanie gracz FC Barcelona gdy po położeniu dloni na plecach bordogranatowego zawodnika on sie kladzie a cala druzyna, łacznie z bramkarzem stoi wokol sedziego jak stado hien nad padliną.
odejdzie zywa legenda cóż za arogancja nie pozwolic zakonczyc mu kariery w Barcelonie.... nie przypomina wam to sytuacji z przed paru lat? gdy Raul chcial zdecydowal sie odejsc dlugo przed koncem kontraktu RM puscil go za darmo ale i tak na tej stronie byla nagonka jak to RM traktuje swoje legendy -.- teraz tu jest podobna sytuacja ciekaw jestem jak zarząd ja rozwiąże
james bedzie gral z przodu, w srodku ja widze to tak modric, kroos, isco/di maria, Xabi alonso tylko na wazne mecze. jest miejsce dla Isco, tylko niech zlapie forme, to bedzie gral nie martwcie sie o niego bo sam chlopak w siebie wierzy i ucina spekulacje o odejsciu
gral dopuki nie stracil formy, niewiem czego wy oczekujecie, Isco gralby bez formy, to Modric czy di Maria na gazie siedzialby na lawie... Zlapie forme bedzie gral czego najlepszym dowodem jest Diego Lopez czy jese ktorzy dzieki formie wywalczyli sobie sklad
ogarnij sie czlowieku, faul zunigi to faul jak 50% innych fauli podczas meczu, bo kazdy faul moze zrobic dożywotnia krzywde... To ze neymar mial pecha teraz jest sprawa rozdmuchana gdyby nic mu sie nie stalo nie pamietalbys o tym faulu. Zuniga nie zasluguje na ta krytyke ktora na niego spadla
2
ten post chyba nie do mnie ? bo to nie ja zaczelem ta rozmowe, a jedynie zareagowalem na glupi post jakiegos jak sie potem okazalo dziecka czego szczerze żałuje
2
dziekuje nie skorzystam. Tam nie musze prostowac pierdół ktore wypisuja tacy jak ty, tu mam swoja misje stac na straży by propaganda i hipokryzja sie nie rozprzestrzeniała...
0
oj dzieciątko dzieciątko
3
to poczytaj jego wywiady sprzed 2,3,4 lat gdy jeszcze gral w portugalii nigdy nie kryl sie ze jest kibicem RM
8
dlaczego debilem? akurat on i gareth bale rzeczywiscie od dziecka byli Madridistas o czym swiadcza fotki z dziecinstwa i deklaracje z x lat wstecz w przypadku Jamesa np to z czasow gry w porto juz deklarowal gdzie zamierza grac w przyszlosci. bo niektorzy rzeczywiscie pod publike rzucaja slowa na wiatr jak Ozil czy Neymar ale akurat james tego nie robi. wiec nie obrazaj
0
Only Real Madrid can sign La Decima, Twice. 10&J10
2
i oby ich nie bylo! zauwaz ze na pozycji napastnika jest jeden tylko zawodnik, mysle ze na tej pozycji moze byc kombinowanie, z crisem lub jamesem w miejsce Benzemy
0
on mial propozycje kontraktu dostal ja! ale on chce zarobki na poziomie 10mln na co w RM moga liczyc tylko Cris i gareth, dajac jemu taka podwyzke zaraz inni tez o taka poprosza taki ramos, modric, benzema, pepe. sa rownie ważni jak Angel ale nie wazniejsi od pierwszej dwojki
2
no dobrze 27 lat i 6 miesięcy jak wroci do gry bedzie mial 27 lat i 10 miesiecy -.- Isco i di Maria dostaną swoją szanse napewno, widziales co bylo w tamtym roku... pierwsze miesiace nalezaly do Isco, a potem? chlopak stacil forme wtedy swoja szanse na srodku wykorzystal di Maria, zawsze James moze zagrac na skrzydle, a Benzema powędrować na ławke, a niech ktorys z nich zerwie więzadla? co wtedy? Ancelotti ma glowe na karku, co pokazal w tamtym sezonie.wiec nie ma sie o co martiwc... i jeszcze wracajac "obylibyście się" no pewnie tak ale zauważ gdy Cris mial urazy, jese byl kontuzjowany, tak naprawde nie bylo kim rotowac w ataku, "najwiekszym" postrachem za ta dwojke byl Morata -.-
2
nieeee i tu sie mylisz. bo i Perez i Ancelotti chca go zatrzymac, jedyny problem ze warunki nowego kontraktu nie sa dla Angela zadowalające, a jego życzenia są niezgodne z klubowa hierarchią, i tu powstaje konflikt, di Maria probuje wymusić nowy olbrzymi kontrakt nie na boisku a swoimi kaprysami, w Realu Madryt pokora dziś stoi na pierwszym miejscu, taki Alonso czy marcelo dostaja podwyzki bez podpisywania nowego kontraktu ze wzgledu na swoja postawe.... z Angelem po pierwszym sezonie w RM byl dokladnie ten sam problem -> pieniadze.... wtedy wymusil, teraz tez probuje -.-
1
watpie ze di Maria odejdzie, mysle ze sie ogarnie w tym co robi, niewiem Argentynczycy maja chyba we krwi ta pazernosc na pieniadze
3
a Barca nie zakontraktowala kolejnej drogiej zabawki? tymbardziej ze nie moze z niej korzystać. pan prezes prubuje podłechtać kibicow i socio przed wyborami... tylko taki w tym sens, bo placic za 28latka niemal 90mln ktory na dodatek nie moze grac i trenowac do pazdziernika, ma niepoukladane w glowie, i calkiem mozliwe ze kulminacje zyciowej formy mial w tamtym roku jest lekka przesada... no ale nie dla was zawsze Perez nawet jak sie podrapie po glowie jest lekka przesada
0
zapowiadał sie na cracka pokroju Leo, ale zmarnował się w Barcelonie a potem było już za późno, w dodatku bezsensowny debiut w rep Hiszpani danie mu nadzieji i na tym sie skonczylo a tak moglby smialo grac w pierwszym skladzie rep Serbii
0
nie graja w europie wogole :D
0
gratulacje
1
a raul dostal kopa w dupe od kogo? skoro mourinho go prosil by zostal -.-
0
no wlasnie w tym problem ze Raul sam chcial odejsc bo Mourinho liczyl na niego, wejdz w archiwa poczytaj :) a nie dalej brniesz w propagande :)
0
skoro zachowanie chielliniego bylo zachowaniem dziecka jak nazwac zachowanie gracz FC Barcelona gdy po położeniu dloni na plecach bordogranatowego zawodnika on sie kladzie a cala druzyna, łacznie z bramkarzem stoi wokol sedziego jak stado hien nad padliną.
1
odejdzie zywa legenda cóż za arogancja nie pozwolic zakonczyc mu kariery w Barcelonie.... nie przypomina wam to sytuacji z przed paru lat? gdy Raul chcial zdecydowal sie odejsc dlugo przed koncem kontraktu RM puscil go za darmo ale i tak na tej stronie byla nagonka jak to RM traktuje swoje legendy -.- teraz tu jest podobna sytuacja ciekaw jestem jak zarząd ja rozwiąże
0
Khedira tez zapewne odejscie za 40mln do Chelsea ;/
2
nie za 80 mln bo cena nie jest znana a rozbieżności są przewielkie! od 60 do 85mln każdy widzi tak jak chce
1
rozbieznosc jest nawet od 60 do 85 mln 25 mln rozbieżności w zaleznosci od gazety
0
on moze grac i na 9 i za napastnikiem i na obu skrzydlach. wiec uwazam ze nawet transfer naastnika gdy di maria nie odejdzie nie jest konieczny
0
james bedzie gral z przodu, w srodku ja widze to tak modric, kroos, isco/di maria, Xabi alonso tylko na wazne mecze. jest miejsce dla Isco, tylko niech zlapie forme, to bedzie gral nie martwcie sie o niego bo sam chlopak w siebie wierzy i ucina spekulacje o odejsciu
2
gral dopuki nie stracil formy, niewiem czego wy oczekujecie, Isco gralby bez formy, to Modric czy di Maria na gazie siedzialby na lawie... Zlapie forme bedzie gral czego najlepszym dowodem jest Diego Lopez czy jese ktorzy dzieki formie wywalczyli sobie sklad
0
galaktyczna jest cena nie transfer
0
ogarnij sie czlowieku, faul zunigi to faul jak 50% innych fauli podczas meczu, bo kazdy faul moze zrobic dożywotnia krzywde... To ze neymar mial pecha teraz jest sprawa rozdmuchana gdyby nic mu sie nie stalo nie pamietalbys o tym faulu. Zuniga nie zasluguje na ta krytyke ktora na niego spadla
3
doslownie rzyga
0
co to wogole za porownanie? co ono ma na celu? jak mozna porownywac psa do czlowieka pod tym wzgledem? nie miesci mi sie to w glowie
0
skoro porownujesz suareza do zwierzęcia to masz racje za wysoka kara -.-