0

oj jo joj biedak, to nie jego wina ze ugryzl to chiellini sie podlozyl, baa wsadzil mu ramie w usta -.- co za niesprawiedliwosc

0

to zobacz sobie Bernabeu dzis jak wyglada od srodka, scena dla Toniego juz jest wybudowana, numer 8 zaklepany

http://santiagobernabeu1902.tumblr.com/image/91735019199

1

i tak nie przegadasz :) hipokryzja sięga już gwiazd

6

1

dlaczego biedni ludzi? moim zdaniem taki Ty jestes biedny nie widzac tej groteski... Manuel Neuer BRAMKARZ podczas calego Mundialu mial wiecej podan niz Messi, ktory naprawde nie byl wyrozniajacy sie w rep Argentyny, Nawet w rankingu castrol jest daleko za Tonim Kroosem. Ta nagroda jest podsumowaniem glupoty ludzkiej i faworyzacji.

7

przeczytaj jeszcze raz moze zrozumiesz

0

4

powiedz mi co bys spiewal jakby to nie Suarez ugryzl a Pepe? mysle ze bylbys tu jednym z glosniejszych krzykaczy "DOŻYWOCIE"

5

jakby to pepe ugryzl grzmiałbyś tu "dożywocie" a tak male odciski ;) brawo

4

o czym ty wogole mowisz ? to tak jakbys porownal Garetha Bale'a do Neymara, Neymar gra o 3 miejsce na MS a Bale siedzi w domu bo jest tak slaby ze nie wprowadzil swojej reprezentacji do Mundialu, a jak jest wszystcy wiedza, Gareth zjada Neymara ale ma "pecha" ze Walia jest slaba reprezentacyjnie

2

dla brazyli tez wczoraj byl historyczny dzien -.-

1

jesteś bohaterem cyberświata, aż mi Cie szkoda ;(

1

dziwny ten transfer, zrozumialbym go np rok temu ale teraz? gdy juz sie zadomowil, zlapal wielka forme co pokazal na mistrzostwach. dziwne szkoda ze nie do Realu Madryt :D

0

od urodzenia jest socio, w chwili pierwszego finalu mial 9-10 lat napewno widzial

1

Twoje porownywanie jest jak najbardziej nie na miejscu, kazdy mlody czy stary ma ludzi dla ktorych byl calym swiatem, wzorem... jakim prawem mozesz mowic ze smiercia don Alfredo mozna sie pogodzic bo byl stary... nie masz prawa oceniac. kazda smierc mlodego , starego czy dziecka jest rownie wazna dla osob ktore go kochaly.
a zachowanie gazet.... Alfredo di stefano to najwieksza postac realu Mardryt obok Bernabeu, Vilanova w barcie byl jeszcze jednym z wielu pionkow.

0

po co szukac daleko.... nawet Florentino Perez widzial wszystkie :)

3

w pojedynke nie stworzylby historii. To ze di stefano stal sie legenda, to zasluga Don Santiago. Niestety ale watpie by w Barcie, Alfredo osiagnął to co w Madrycie

1

wiecej jest takich ludzi ktorzy widzieli wszytskie 10 pucharow.

0

przypadek? nie sądzę ponieważ suarez nie moze wystepować w tego typu akcjach :)

3

i tak go nikt nie kupi.

3

zeby kazdy byl tak przecietny jak James i drewniany jak Bale ehhhh fajnie pobujac w oblokach

0

przez miesiac czy dwa swiat sie nie zawali? to jak nazwac to ze w tydzien straciliscie 3 puchary?

0

@cosinus90: ale kto go sprzeda za polowe tej kwoty skoro zostal kupiony za niemal 50mln rok temu -.- teraz pieniadze nie odzwierciedlaja tego ile dany zawodnik jest wart, a suarez i 90mln? a illarra i 40mln? kroos i 20mln? luiz i 60mln? MORATA i 20mln ktore dostanie Real Madryt! to jest dopiero dramat, ja bym tego grajka oddal z pocalowaniem reki a Florek wyciagnie za niego 20 mln :Dnie dalo mi odp sory;(

2

nie, pewnie dopiero jak marca napisala ze gwiazda mundialu na celowniku florentino

1

skoro uwazasz ze zablysnął dopiero na mundialu to brawo -.- juz rok temu byl potencjalnym wzmocnieniem Realu Madryt ostatecznie trafil do Monaco, ale Mendes wie co robi. predzej czy pozniej wszystkie jego perelki trafiaja na Bernabeu tak bedzie i tym razem

0

do wymiany ? napewno nie dojdzie... di maria jest nietykalny, prasa chce go zniszczyc jak zrobila to z mourinho. nagonka trwa w najlepsze

0

ty jako kibic fc barcelony powinienes się orietowac w tych sprawach, chyba ze wedlog ciebie transfer wyniosl 57mln wiec nie mamy o czym mowic

0

ciekawe jaka kwota tym razem przemiescila sie pod stolem...

4

drozej niz za naymara chyba nie zaplacili

3

wcale mi was nie zal, po straconej 2 bramce szczerze chcialem by barca strzelila trzecia, a nawet liczylem na trzeci samobój... jak mozna w takim mecczu takie prowadzenie wypuscic z rąk w tak glupi sposob. czegos takiego chyba jeszcze nie widzialem -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?