0

mnie by martwilo bardziej ze moj klub na tym etapie sezonu walczy tylko o teoretycznego mistrza hiszpanii, a nie to czy rywale wygraja czy nie wygraja, czy wejda do finalu czy nie wejda

2

nie prawda atleti przegrywajac tylko raz i real madryt wygrwajac wszystko rownaja sie punktami ale to atleti wygrywa lige. wiec maja margines bledu. mysle ze wygraja lige, przed czasem a barca bedzie stawiac szpaler

0

mowisz to naprawde czy tylko po to by dostac ? rozumiem teraz wszyscy, wszedzie widzieli by hołd dla Tito, wogóle zmiana miastecza sportowego, stadionu, uliccy, trybun, nazwa klubu czy wogole postawic pomnik na murawie camp nou. widze podobny szaU jak po smierci Lecha Kaczynskiego i jego honorowym grobie na Wawelu. Sory ze tak napisze ale z jakiej dupy strony ktos wymyslil by pochowac go na wawelu, zrobiono to... wtedy 85%-90% polakow sie za tym opowiadala, a jak... co z tego ze jego zaslugi dla polski byly malutkie ale zmarl tragicznie, wszystkim bylo przykro. dzis sadze ze ci sami ludzie co popierali ten pomysl, gdy glowa juz ostygla sadza ze to byla SPOOOOOORA przesada. tak samo jak zmieniono by nazwe stadionu specjalnie nadano mu imie Tito Vilanovy. z miejsca jestem w stanie wymienic 10osob ktore bardziej niz on na ten zaszczyt zasluguja a pierwsza z nich jest Guardiola! bo to on byl pierwszym trenerem a nie asystentem. przez 4 z 5 lat sukcesów, dwojki tych panow na stanowisku pierwszego trenera.

8

mysle ze to juz jest troche przesada, jak pomniki Jana Pawla 2 w Polsce. wiadome, nikt mu zaslug nie odbiera, ale zeby byl Vilanova najpierw musial sie pojawic Gamper, i moim zdaniem bylo by to poprostu smieszne odbierac uczczenie pamiecie Gampera w miejsce Vilanovy, ktorych wplyw na Barcelone byl nieporównywalny.

0

Xavi

0

on nie ma klopotow z żołądkiem, on ma poprostu przeciążony organizm stąd te ciagle wymioty. gdyby to byly problemy z zoladkiem najprawdopodobniej by nie gral, i nie byly by ciagle, niemal w kazdym meczu mozna zauwazyc ze go zbiera na wymioty albo poprostu to robi, jest przeciążony. tyle.

1

na tej stronie byl kiedys o tym news nawet

http://www.fcbarca.com/55017-chelsea-i-nantes-w-przeszlosci-rowniez-zostaly-ukarane-przez-fifa.html

w tych przypadkach chodzilo o tylko jednego zawodnika, tu o szersze grono.

1

majac na uwadze to ze inne kluby tez zostaly zawieszone ich kara zostala odbyta, w takich samych sytuacjach tyle ze w innych klubach chodzilo o jednego zawodnika nie 10 ! jezeli nie bedzie kary bedzie to dzialanie pro barca ewidentnie

2

dziwnym jest to ze problemy z zawodnikami, i ich zarobkami zawsze sa wtedy gdy ich "agentami" sa ojcowie, taki N€ymar, Messi, Ozil, zawsze na pierwszym miejscu pieniadze, pieniadze i pieniadze... prawdziwi agenci robia to sprawniej, bez tego szumu medialnego, i bez tej pazernosci... ojcowie nie powinni tykac sie spraw finansowych swoich synow bo tylko szkodza

1

nie gra ale mysli... mysli jak wyszarpac jak najwiecej kasy z barcy w pierwszej kolejnosci a potem jak nachapać się na mundialu... niewiem co ty od niego chcesz, oboje dbaja o swoje portfele i portfele swojej rodziny, wiec oboje moga myslec

1

A z takiej ze gra w lm wasza ta kolejka tez byla by przelozona ale nie gracie juz w lm

0

zarobia za rok wiecej proste :)

0

niby co takiego wedłog Ciebie Fifa straci? dlaczego Barca ma byc traktowana ulgowo gdy za takie samo lamanie prawa chelsea czy psg zostaly ukarane? tylko tam cchodzilo o 1 zawodnika nie 10 !

1

nie widzialem pilkarza ktory w pojedynke wygralby mundial

0

doklasnie, co jak co ale Messiego mi w tym momencie szkoda, ma duzo za uszami ale to nie on gra slabo, a cala druzyna miernie sie prezentuje, w klasyku najbardziej balem sie jego zrywów do pilki bo mimo ze chodzi w kazdej chwili moze sie zerwac i stworzyc zagrozenie

0

wiadomość z ostatniej chwili, Neymar właśnie wylądował w Sao Paulo i od przyszłego tygodnia zaczyna ścisle przygotowania do mundialu

0

pilkarze nie pokazali mocy na boisku wiec kibice zrobili to poza nim. mocarze!

0

bez jaj! nie wierze ze PSG bylo by sklonne sprowadzic tego pajaca -.-

0

Song musi odejsc? najlepszy transfer ubieglego roku ? Modric w tym wypadku byl drewnem, Song crackiem. historia sie powtarza Bale byl drewnem, Neymar crackiem.

0

na ta chwile Bale spisuje sie lepiej niz dobrze forma z Tottenhamu jeszcze przed nim, a tu takie liczby w porownaniu do okrzyknietego transferem dekady - Delfina za niemal te same pieniadze

0

a co niby macie zmienic panie Zubi jak macie bana na transfery, bez tego nic nie zmienicie. Jedynie ciebie moga zmienic -.-

0

bartra jak cie chlopie lubie ale nie pieprz niczym xavi.... mecz powinien byc przez Real Madryt daaawno zamkniety przed bramkna na 1:1... bo tyle okazji co zostalo zmarnowane to jakies nieporozumienie.

0

Tvp1

0

jaki lag :D o pique bylo wiadome wczesnym rankiem teraz w hiszpanskiej I katalonskiej prasie podaja juz ze puyol i Bartra tez nie zdazyli sie wyleczyc

0

a smiesznym wcale nie jest to ze przypisujecie sobie te mistrzostwa mimo ze w kadrze podtswowej gralo 2-3 katalonczykow z czego tylko 2 mozna jeszcze jako tako nazwac "filarami" tych reprezentacji... ale jak wiadomo nie byli oni kluczowi... moim zdaniem kluczowi byli iniesta, xabi alonso, casillas. Kazdy inny pilkarz tej reprezentacji moglbyc zastapiony innym, bardzo dobrym ktorych w hiszpani nie brakuje... U was przekonanie panuje dziwne: "gdyby nie katalonia" tyle ze miedzy katalonczykiem a hiszpanem grajacym w katalonskim klubie jest spora roznica. tak ze nie uzalezniaj sukcesow hiszpani od 2 katalonskich zawodnikow -.-

0

a ty przeczytaj co napisalem, W TYM MOMENCIE... a w poprzednich latach mogli by zastapic Puyola i Xaviego innymi genialnymi zawodnikami ktorych Hiszpania niewatpliwie miala chociazby Mata i Albiol -.-

2

rm.pl hahaha mocne kompleksy widze pod tym wzgledem, el jarek i te sprawy..

0

kogo masz na mysli ? nie bylo by puyola i xaviego no i valdesa, bo fabregas nie byl fundamentalny dla tych zespolów... puyola i xaviego spokojnie mogli by zastapic innymi genialnymi zawodnikami, na lawce moglby siedziec inny bramkarz niz valdes. Iniesta ktory byl najwazniejszym pilkarzem Barcelony w tych 2 reprezentacjach nie jest katalonczykiem wiec tak czy tak gralby w reprezentacji Hiszpanii.W tym momencie na MS Reprezentacja Hiszpanii w 100% mogla by sie skladac z samych hiszpanow nie katalonczyków... Puyol - ramos, pique - martinez xavi-thiago, valdes-de gea, fabregas-isco, alba-moreno

0

po wiec walczycie o puchar "ich króla" hipokryja pogania hipokryzje... wsrod pilkarzy i kibicow tego niehiszpanskiego klubu grajacego w hiszpanskiej lidze, walczcego o puchar hiszpanskiego krola a pilkarze tego nie hiszpanskiego klubu chca sie zabic by walczyc o MS w hiszpanskiej koszulce... ale jak wiadomo to nie sa hiszpanie.

0

ciekawe liczby... jakieś źródło?... brak -.- oby wkoncu strzelil dla synka tego gola najlepsza okazja na odwet za poprzednia kartke z kapelusza w klasyku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?