chwała Bogu ze Florek odpuscil ten transfer.... tyle ze watpie ze on zrobilby takie przekrety skoro mowil ze transfer wynioslby grubo ponad 100mln by zadowolic wszystkie strony a tu nagle Barca spadla z nieba i "zaplacila" 57mln, ani rok nie minął a kwote zmieniono oficjalnie na 87mln a to jeszcze nie koniec jak widac
moja wypowiedz to byl sarkazm czlowieku -.- TAK wydaliscie ogromne pieniadze na neymara (87mln) i TAK nie wygraliscie nic! wiec z tego co piszesz powinienes przestac kibicowac Barcelonie bo wydali niemal 100mln na jednego zawodnika nie wygrali nic. powinienes przestac lubic ten klub jesli bylbys konsekwentny
nikt poza jednym zawodnikiem w RM nie jest nietykalny, dowodem jest posadzenie na lawce Alvaro, Isco, Casillasa, Marcelo, di Marii(w trakcie sezonu)... widze ze strasznie was martwia mozliwosci taktyczne RM, oj strasznie....
Navas nie jest zawodnikiem Realu Madryt i niewiadomo czy nim zostanie osobiscie mam nadzieje ze nie w tym roku bo to oznaczac bedzie odejscie najprawdopodobniej casillasa... boki obrony Dani- Fabio i 11 perfekcyjna, Marcelo niewiem jak z forma ale to co pokazywal pod koniec sezonu i na mundialu mnie nie przekonuje puki co,
nikt nie da takiej kwoty, jedynie z tego co mysle to Real Madryt albo nie jestem pewien ManUtd mogli by wylozyc taka sume, szejkow stac ale finansowe fair play im na to nie pozwoli.
za rok nikt nie da 250mln za messiego osobiscie uwazam ze i w tym okienku nikt nie bylby sklonny wylozyc takiej sumy, 250mln mozna bylo wyciagnac rok, 2 lata temu teraz cena leci diametralnie w dol, za rok z taka postawa jak ktos wylozy 60-70mln to bedzie dobra kwota
tyle ze wez tez pod uwage to ze florentino mimo ze wydaje rozniez generuje ogromne pieniadze, w RM kazdy przychodzacy pilkarz na wejsciu ma odbierane 50% praw do wizerunku tylko Cristiano po nowym kontrakcie ma 70% praw do swojego wizerunku. W Barcelonie to dziala choc jak, a w rzeczywistosci wogole nie dziala czego przykladem jest neymar czy messi i ich 100% praw, pozatym przychody od wielkich sponsorow, strategiczne transfery jak te np beckham, cristiano, kaka, bale czy james. Florek to geniusz ekonomii, na swiecie nie ma drugiego takiego prezydenta ktory z czapki gruszek potrafi zrobic zloto.
nie rzucaj trudnymi slowami, sprawozdanie finansowe, dlug netto... tu wiekszosc w tej dyskusji nie rozumie tych slow, przeglad sportowy napisal 541 wiec alleluja, chocby skały srały nie masz racji
skoro przytaczasz artykul rm.pl to go przeczytaj pozatym radze przeczytac oficjalne sprawozdanie a nie wypociny asa mundo deprotivo czy to co czytasz ty przeglad sportowy :D
ale on dostal propozycje nowego wiekszego kontraktu dlaczego nie godzi sie na warunki 6-7mln żądając 10-11? ta sa żądania nie do przyjecia ty jako taki wielki kibic RM powinienes znac hierarchie i liczby
powiedz mi dlaczego ty kibicujesz Realowi Madryt skoro kazdy Twoj komentarz jest skrajnie krtytczny wobec tego klubu? Nawet Cules na tej stronie nie sa tak zawzieci na RM jak ty "kibic"
gubicie fakty... on dostal teraz propozycje przedluzenia i podwyzki od Florka do 6-7 mln ale on tyle nie chce! on żąda kontraktu na 10-11 mln co ewidentnie wywola lawine, z 3 mln wskonczyc na najwyzszy poziom placowy w RM jest lekka przesada
jego żądania sa poza zasiegiem klubu, podniesienie jemu pensji do 11 mln, skutkowalo by tym ze stalby sie trzecim najlepiej zarabiajacym zawodnikiem w klubie, hierarchia została by zachwiana a w szatni zrobiloby to wiecej burdelu niz pozytku, kazdy poczawszy od ramosa, benzemy, casillasa, pepe chcialby podwyzki do 10 mln... u was kazdy zarabia ile wynegociuje, stad ciagle zmiany kontraktow, w Madrycie jest scisla hierarchia a di Maria chce z miejsca przeskoczyc o 2-3 pozycje placowe, z 3 mln(bodajze) na 11 -.- klub proponuje 7 i moim zdaniem to jest dobra kwota tymbardziej ze dopieronie tak dawno byl ten sam problem i placz di Marii o nowy kontrakt. Argentynce tak widocznie maja -.-
ManUtd tez aspiruje do najwiekszych triumfow, jedynie ten rok maja w plecy ale sadze ze w tym roku rozniosa BPL, a za rok z powodzeniem beda walczyc w Europie
no i pepe dostal kare 10 meczy nikt nie robil z siebie durnia i nie odwolywal sie od kary od tamtej chwili nikogo nie zfaulowal w taki sposob, i jakbys spojzal w statystyki ligi ma on najmniej fauli.... suarez ugryzl poraz 2 dostal kare nic go to nie nauczlo ugryzl po raz 3 -.- teraz czekac na kolejne ugryzienia bo watpie ze i ta kara go cos nauczy skoro poprzednia tego nie zrobila
tylko taka roznica ze pepe przeprosil na drugi dzien a Suarez tlumaczyl sie ze sie potknął :D wypieral sie tego ze ugryzl, by za tydzien przyznac sie i przeprosic :D samo to dziala na jego niekorzysc, perfidne klamstwo. no ale rozumiem pepe do wiezienia Suarez rozgrzeszenie bo nosi bordogranatowa koszulke :) szkoda ze rok temu miales inne zdanie na temat tego samego pilkarza
pomysl jakby to pepe ugryzl Messiego, jejku juz widze twoj placz i krzyki: "dożywocie dla pepe" -.- no niestety ale tak by bylo a teraz twardo ze wolisz byc gryziony i to nic takiego :D hahaha
0
narazie nie ma co podliczac, bo nim zamkna sprawe jeszcze nie jeden wydatek pociagnie za soba transfer neymara
3
chwała Bogu ze Florek odpuscil ten transfer.... tyle ze watpie ze on zrobilby takie przekrety skoro mowil ze transfer wynioslby grubo ponad 100mln by zadowolic wszystkie strony a tu nagle Barca spadla z nieba i "zaplacila" 57mln, ani rok nie minął a kwote zmieniono oficjalnie na 87mln a to jeszcze nie koniec jak widac
0
moja wypowiedz to byl sarkazm czlowieku -.- TAK wydaliscie ogromne pieniadze na neymara (87mln) i TAK nie wygraliscie nic! wiec z tego co piszesz powinienes przestac kibicowac Barcelonie bo wydali niemal 100mln na jednego zawodnika nie wygrali nic. powinienes przestac lubic ten klub jesli bylbys konsekwentny
0
no ale po co siac propagande ?
0
dobrze ze wy nie wydaliscie nic w zeszlym roku... a wygraliscie tripllet
1
nikt poza jednym zawodnikiem w RM nie jest nietykalny, dowodem jest posadzenie na lawce Alvaro, Isco, Casillasa, Marcelo, di Marii(w trakcie sezonu)... widze ze strasznie was martwia mozliwosci taktyczne RM, oj strasznie....
0
Navas nie jest zawodnikiem Realu Madryt i niewiadomo czy nim zostanie osobiscie mam nadzieje ze nie w tym roku bo to oznaczac bedzie odejscie najprawdopodobniej casillasa... boki obrony Dani- Fabio i 11 perfekcyjna, Marcelo niewiem jak z forma ale to co pokazywal pod koniec sezonu i na mundialu mnie nie przekonuje puki co,
0
nikt nie da takiej kwoty, jedynie z tego co mysle to Real Madryt albo nie jestem pewien ManUtd mogli by wylozyc taka sume, szejkow stac ale finansowe fair play im na to nie pozwoli.
0
za rok nikt nie da 250mln za messiego osobiscie uwazam ze i w tym okienku nikt nie bylby sklonny wylozyc takiej sumy, 250mln mozna bylo wyciagnac rok, 2 lata temu teraz cena leci diametralnie w dol, za rok z taka postawa jak ktos wylozy 60-70mln to bedzie dobra kwota
0
tyle ze wez tez pod uwage to ze florentino mimo ze wydaje rozniez generuje ogromne pieniadze, w RM kazdy przychodzacy pilkarz na wejsciu ma odbierane 50% praw do wizerunku tylko Cristiano po nowym kontrakcie ma 70% praw do swojego wizerunku. W Barcelonie to dziala choc jak, a w rzeczywistosci wogole nie dziala czego przykladem jest neymar czy messi i ich 100% praw, pozatym przychody od wielkich sponsorow, strategiczne transfery jak te np beckham, cristiano, kaka, bale czy james. Florek to geniusz ekonomii, na swiecie nie ma drugiego takiego prezydenta ktory z czapki gruszek potrafi zrobic zloto.
2
wszystko robi dobrze bo połechtał kibicow transferem suareza?
0
nie rzucaj trudnymi slowami, sprawozdanie finansowe, dlug netto... tu wiekszosc w tej dyskusji nie rozumie tych slow, przeglad sportowy napisal 541 wiec alleluja, chocby skały srały nie masz racji
1
skoro przytaczasz artykul rm.pl to go przeczytaj pozatym radze przeczytac oficjalne sprawozdanie a nie wypociny asa mundo deprotivo czy to co czytasz ty przeglad sportowy :D
5
w sprawozdaniu zeszlorocznym dlug RM wynosil ok. 120-130mln
1
wierzysz ze nie znajda potwierdzenia? dla mnie dymisja Sandro to juz dowod ze jednak powierdzenie zarzutów pana Casesa to tylko kwestia czasu
1
jak juz to kolumbijczyku, zerknij na okladki -.-
0
ale on dostal propozycje nowego wiekszego kontraktu dlaczego nie godzi sie na warunki 6-7mln żądając 10-11? ta sa żądania nie do przyjecia ty jako taki wielki kibic RM powinienes znac hierarchie i liczby
2
powiedz mi dlaczego ty kibicujesz Realowi Madryt skoro kazdy Twoj komentarz jest skrajnie krtytczny wobec tego klubu? Nawet Cules na tej stronie nie sa tak zawzieci na RM jak ty "kibic"
1
gubicie fakty... on dostal teraz propozycje przedluzenia i podwyzki od Florka do 6-7 mln ale on tyle nie chce! on żąda kontraktu na 10-11 mln co ewidentnie wywola lawine, z 3 mln wskonczyc na najwyzszy poziom placowy w RM jest lekka przesada
1
hahahahahhaah :D no nie powiem troche wieksze :D
1
aha czyli w przyszlym roku LM wygrala Barca? dzieki za info lece do bukmachera
3
jego żądania sa poza zasiegiem klubu, podniesienie jemu pensji do 11 mln, skutkowalo by tym ze stalby sie trzecim najlepiej zarabiajacym zawodnikiem w klubie, hierarchia została by zachwiana a w szatni zrobiloby to wiecej burdelu niz pozytku, kazdy poczawszy od ramosa, benzemy, casillasa, pepe chcialby podwyzki do 10 mln... u was kazdy zarabia ile wynegociuje, stad ciagle zmiany kontraktow, w Madrycie jest scisla hierarchia a di Maria chce z miejsca przeskoczyc o 2-3 pozycje placowe, z 3 mln(bodajze) na 11 -.- klub proponuje 7 i moim zdaniem to jest dobra kwota tymbardziej ze dopieronie tak dawno byl ten sam problem i placz di Marii o nowy kontrakt. Argentynce tak widocznie maja -.-
0
ManUtd tez aspiruje do najwiekszych triumfow, jedynie ten rok maja w plecy ale sadze ze w tym roku rozniosa BPL, a za rok z powodzeniem beda walczyc w Europie
3
jak niedoceniony przez kogo? to on naciska na transfer, Ancelotti ciagle przygaduje ze mocno na niego liczy... nie rozumiem o co ci chodzi?
1
jeden problem tam ma pewna pierwsza 11 a w Barcie nie... tam dostanie pewnie wieksze pieniadze a w Barcie..
1
no i pepe dostal kare 10 meczy nikt nie robil z siebie durnia i nie odwolywal sie od kary od tamtej chwili nikogo nie zfaulowal w taki sposob, i jakbys spojzal w statystyki ligi ma on najmniej fauli.... suarez ugryzl poraz 2 dostal kare nic go to nie nauczlo ugryzl po raz 3 -.- teraz czekac na kolejne ugryzienia bo watpie ze i ta kara go cos nauczy skoro poprzednia tego nie zrobila
1
tylko taka roznica ze pepe przeprosil na drugi dzien a Suarez tlumaczyl sie ze sie potknął :D wypieral sie tego ze ugryzl, by za tydzien przyznac sie i przeprosic :D samo to dziala na jego niekorzysc, perfidne klamstwo. no ale rozumiem pepe do wiezienia Suarez rozgrzeszenie bo nosi bordogranatowa koszulke :) szkoda ze rok temu miales inne zdanie na temat tego samego pilkarza
0
jak niezrownoważony i niebezpieczny dla spolecznosci powinni go zamknac na jakims oddziale na rok czasu -.- tlumaczenie ze jest chory jest smieszne :D
2
pomysl jakby to pepe ugryzl Messiego, jejku juz widze twoj placz i krzyki: "dożywocie dla pepe" -.- no niestety ale tak by bylo a teraz twardo ze wolisz byc gryziony i to nic takiego :D hahaha
0
pilkarze z topu typu xavi, raul, beckham, villa na spokojna koncowke kareiry wybieraja sie za ocean lub na wschód ten pan przybyl do Barcelony :D