mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore może być sensacyjny zwycięzca, jak na PGL w Krakowie
1
@Avada Kedavra problemy z czytaniem? mam skopiować?
ja jak nie wiem o czym ktoś piszę, to się domyślam, że mnie to nie interesuje. A jak chcę się dowiedzieć, to sobie sprawdzam w wyszukiwarce.
0
@czółkovsky kurła faktycznie, nawet kilku kumpli moich widzę :D
0
@czółkovsky Co to za drużyny?
1
Ale będzie szok, jak do Renegades dołączy AVANGAR. Konia z rzędem dla tego, który by coś takiego przewidział.
4
https://www.fangol.pl/view/281158/kapitalny-popis-techniki
Kozacka technika. Thiago to jest gość.
0
@Baaarca95 pisząc ten post wyżej, właśnie na tym się wzorowałem.
P.S potrafi ktoś to przeczytać, a nie nucić jak w reklamie? Haha:)
27
Dzień dobry. Jak to mawiał Albert Einstein: jeśli a oznacza szczęście, to a = x + y + z,gdzie x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Coraz bliżej weekend, coraz bliżej weekend.
Miłego dnia! :)
1
@Adamski69 mission failed
0
@Encore ciekawe gdzie, bo Turca też gospodarz
29
Dzień dobry! Jak to się mówi, środa minie, tydzień zginie. Jeszcze trochę i weekend.
Miłego dnia :)
7
@SHIBA nie wiem czy taki raj, punktu fortuny tu nie widzę, a z netem może być kiepsko :)
1
@Grzesior667 niby tak, ale zobacz, że po urodzeniu dziecka często "rodzice", którzy chcieli je usunąć, zmieniają zdanie i dziecko staje się dla nich najważniejsze. Często też po aborcji potem ludzi dopadają wyrzuty sumienia. Ogólnie temat rzeka i bardzo trudny tenat
0
@Grzesior667 widzę, że Ci chodzi o tą konkretną sytuację. No to chyba tak by było "sprawiedliwie". Ale posrany ten układ i że aborcja legalna w każdym przypadku.
1
@Grzesior667 trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny, bzykać się chciało, to niech wychowuje albo płaci.
Edit: kobiety się to samo tyczy. Aborcja tylko pod warunkiem, że jest jakieś zagrożenie, gwałt.
0
@Bamek94 ale mówisz o zacinaniu takim, że chwilę leci mecz, się zatnie i po chwili leci znowu, czy wyskakuje jakiś błąd? Bo jeżeli błąd, co k się często zdarza, to wina chyba aplikacji, ale jak się zacina tylko obraz, to raczej wina Internetu
0
@MrNobody a nie wolisz sobie zostawić ten jeden slot? Nie będziesz mógł obejrzeć meczu w domu, będziesz gdzieś w trasie i już sobie nie obejrzysz. No chyba że wylogujesz klientów, ale to nie fair i zakładam że tak nie robisz :)
0
@damianex10 zgadzam się, ale oni pewnie i tak 3 czy nawet 4 garniturem są w stanie zdobyć tytuł
0
@MrNobody warto zaznaczyć, że w tym samym czasie można oglądać na dwóch urządzeniach, które są podpięte pod apke. Tzn. że jeśli korzystasz Ty, osoba której już sprzedałeś dostęp, to 3 osoba sobie w tym czasie nie poogląda. No chyba, że Ty będziesz oglądał na TV.
0
@AduŚ07 nic mi na ten temat nie wiadomo. Przyjechali, zagrali w tych koszulkach i zabrali ze sobą.
1
@Odesseiron Pomiędzy Wrocławiem, a Poznaniem. Niedaleko Rawicza, gdzie swój wyrok odbywał niejaki Roman Kurski :)
0
Wczoraj aa stadionie miejskim w Wąsoszu zagrali piłkarze Agrupacio Barca Jurgadors Barcelona, czyli byli zawodnicy słynnej FC Barcelony (oldboye).
Może ktoś był?
Łapcie fotorelacje i krótkie wideo z tego "święta" w tej małej miejscowości:
https://gora.naszemiasto.pl/byli-pilkarze-fc-barcelony-na-murawie-w-wasoszu-rozegrali/ar/c1-7320377
http://sport.elka.pl/pilka-nozna/22860-byli-pilkarze-fc-barcelony-zagrali-w-wasoszu
0
@ViscaBarca123 Zdecydowanie wolę 20 takich transferów, niż jeden za 100 baniek, gdzie później się okazuje niewypałem. No ale to tylko moje zdanie :)
0
@kamilo0066 pewnie jeszcze stare odcinki
1
@Wilczeq a mi nie, gdyby nie sędziowie, to już dawno by było po meczu :)
2
Taylor jaki głos, ahhahaha :)))
8
@SeeleyBooth absolwenci Uniwersytetu na rozmowę o pracę?
0
@Phatro dokładnie, cały czas jesteśmy zależni od siebie. Inni też pogubią punkty. Trochę śmiesznie to pisać we wrześniu, zazwyczaj takie teksty pod koniec sezonu ;)
0
@Azi no nie są zgrani, bo gdyby nie kontuzję innych graczy, to Rafinha i Perez raczej by w kadrze nie byli. Pierwszy byłby sprzedany, a drugi by siedział w drugiej drużynie.
2
@Phatro w Bilbao z reguły wieku bramek nie zdobywamy, ciężko tam o punkty. Z Betisem był pokaz, a z Ossasuna zagrała mądrze, a i tak udało nam się zdobyć 2 bramki. Powinny być 3. No i zapominacie, że gramy bez naszych kluczowych graczy.