0

@AmigoBlancos a to jak już wątek o sieci komórkowej, to nie będę zakładał osobnego. Czy ktoś tu korzysta z plusha? Jak wrażenia? Jak z zasięgiem itp.?

1

Brescia prowadzi z Juventusem 1-0 :)

2

@Grzesior667 to rób ognisko, wiesz jak zajebiście. Nie ważne czy jest 5 czy - 5 na dworze, przy ognisku będzie Ci gorąco. Do tego %%, muzyka i dobre towarzystwo.

0

@NeroTFP Szanuję, że się tego trzymasz i nie robisz z gęby cholewy. Mam nadzieję, że tak będzie do samego końca. Powodzenia :D

1

@NeroTFP a może dlatego, że na siatkówkę będziesz mógł narzekać, a na Barcę nie :D

0

Dobrze, że gramy u siebie, to o prezent urodzinowy w postaci wygranej mogę być spokojny :)
Takie 5-1 będzie ok!

25

Dotarł do finału ligi mistrzów, ekspert :)

3

1

Ale ta baba jest irytująca..

21

@AmigoBlancos na szczęście minęły :)

0

Nie oglądałem meczu, ale przeglądając La Ramble teraz i w trakcie cieszę się, że zdecydowałem się pójść na derby dolnego śląska. Zwroty akcji, karny, bramka w 90 minucie na 4-4. Atmosfera na trybunach również spoko, ponad 20 tysięcy ludzi. Bramki większość bardzo ładne. A to tylko nasza polska ekstraklasa :)

0

Leicester 2-1 Tottenham, 89 minuta.

0

@Siwy1313 dokładnie, przenieśli. Było głosowanie na LR i tak ustalili
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7761363

0

Mateusz Klich nie wykorzystał rzutu karnego. Jego Leeds wygrywa 1-0 z Derby

1

@Ricc tylko uważaj jak będziesz jeździł bo kultura jazdy jest zupełnie inna niż w Polsce. Tam pierwszeństwo ma większy, czytaj autobus nad osobówką, osobówka nad skuterem itp.
Miłego wypoczynku :)
A w jakiej miejscowości jesteś jeśli można spytać?

0

@michu1899 spieszę z wyjaśnieniem. Otóż, c+ i eleven wybierają na zmiane co kolejkę, który mecz pokażą. Tak się złożyło, że teraz kilka meczu jest na c+, czysty przypadek. Ale wiadomo, że równowaga w przyrodzie musi być zachowana, więc niebawem więcej męczy Barcelony będzie na eleven. Ostatnio nawet pewien użytkownik pokusił się o swoją rozpiskę do końca sezonu, z której wynikało, że mniej więcej transmisje rozkładają się po równo.
Mam nadzieję, że wyjaśniłem.
Miłego weekendu!

0

@damianex10 ogólnie,to w szatniach piłkarskich jest wiele takich i podobnych sytuacji. Problem w tym, że to co w szatni, powinno tam zostać, a w dzisiejszych czasach wszystko trafia do sieci i potem są niesmaki :)

0

@koszol jak dla mnie Sevilla to jest pewniak z Realem

0

@MarioVeB! Noooo 1-1 :)

13

@Rini_Culebeka, gość poćwiczył kilka miesięcy i myśli, że jest fajterem :)

1

@KamQiX O końwa, fajny pomysł :)

1

@olej3012 scout to jeździ po świecie i szuka perełek w niższych ligach, a nie obserwuje gościa, który już gra w Barcelonie, nie ważne czy to Barcelona B, czy Juvenil A itp.
Miłego dnia :)

1

@Witekk10 nie jestem rasistą, w 1 klasie miałem 5 z murzynek Bambo w Afryce mieszka :)

0

@arasz1819 ja wiem, że jest korupcja, ale kupić organizacje mistrzostw, a kupić mecz, a tym bardziej ligę mistrzów, to duża różnica.

1

@Danny Gaucho standardowo, brak, ale pogadać trzeba. Ja też uważam, że te ich ligi mistrzów zdobyte w kontrowersjach, ale nie wydaje mi się, żeby na takim szczeblu móc sobie kupić mecze

0

Ja pukam, Ty gadasz! Pamiętacie?

0

@sidzej ten początek zdania to tak trochę masło maślane. Wiadomo, że jak masz krótką pamięć, to nie będziesz pamiętać :)
No offence jak coś :)

2

@Jonyx żart to by był, jakby eleven wybrało mecz Granada-Barcelona, zamiast Sevilla-Real.
Nie denerwujcie się tak, przyjdzie okres, że kilka meczów pod rząd będzie na 11.

100

Wczoraj MATS uchronił nas przed kolejną wysoką porażka na wyjeździe w LM. Kocur.
Strach nawet myśleć, jakie cuda w bramce wyczynia pierwszy goalkeeper reprezentacji Niemiec.

0

@martin86 bo zawsze "jakoś" się udawało oglądać a dzisiaj nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?