0

@kielon93 to jakiegoś kielona może?

1

@adi7adi8 dokładnie... Bo jak jest zimno, ale nie ma wiatru, to jest ciepło. A jak jest ciepło, ale wieje wiatr, to jest zimno.

2

@MaTt_BarcaFan dla Borussii

0

@NeroTFP księża mają trochę mniej roboty w szkole, bo są zatrudnieni zazwyczaj na pół etatu, ale biorą udział w radach pedagogicznych, nie wiem skąd masz informację że tak nie jest.
Moze i niesprawiedliwe, że zarabiają podobnie, a sprawiedliwie kiedyś było? Równi dobrze, można porównać nauczyciela matematyki do nauczyciela wf. No ten to się napracuje, rzuci piłkę i niech grają.
A mógłbyś jeszcze wymienić co wchodzi w skład "multum innej roboty"?
I przypominam, że to ich dodatkowe zajęcia, a nie że tylko sobie siedzą w szkole kilka godzin tygodniowo.
No i jakbyś spytał księży, to gwarantuje Ci, że znaczna większość najchętniej by zrezygnowała z nauki w szkole. To jaka jest dzisiejsza młodzież to jest naprawdę coś strasznego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@patricq130413 ja mam note 7 i nie narzekam, ale z drugim nie miałem styczności

0

@xofcbxo ja wiem tylko o kogo chodzi, ale co tam było pisane to już nie

0

@Katalonbar jak ktoś ma są to priv!

0

@Triv44 jesteś w porządku!

0

@tadzik447 buła był dobry, niezłe sobie przyprowadzał na kwadrat :)

22

"Nie gulaj grubasie, bo ci zadam boksa!" - Karol "Bombowiec" Krawczyk

0

@NorbiTBOB na tych wszystkich filmikach z treningów widać, że właśnie taryfa ulgowa jest. Nie wchodzą tak jak na meczu, odstawiają nogi itp.
Wiadomo, że nie stoją jak tyczki, ale widać, że nie chcą zrobić krzywdy sobie wzajemnie.
Takie moje zdanie

2

@kuz a w ich ślady już idzie Manchester United
Szkoda trochę, mimo że nie przepadam za tymi klubami

0

Widzieliście te czerwone kartki dla Celty? Ta pierwsza kartka, to bardzo mocno naciągana, zwykły faul mam wrażenie, bez żadnej złośliwości. No chyba, że z kamery której oglądałem to tak wygląda (oglądałem na flashscore). Ta druga też taka dyskusyjna, ale z tej się sędzia wybroni.

1

@l0Messini że drogie to tam ciul, ale jakie brzydkie :)

0

@Janiama ja żartuje sobie, powodzenia
Remis dzisiaj bardzo realny, ale w siate wygramy

0

@Janiama dokładnie, 2 złote nie pieniądz :)

0

Boże co skład! Valverde out! To już trener b klasy by to lepiej poukładał!

Za 3 pkt podziękujcie po meczu :)
Pozdro dla kumatych

2

@Anonymus0608 o tym hicie to trzeba osobny wątek założyć. Gdzie tu porównywać najlepsza ligę świata do marnych lig niemieckich, hiszpańskich czy włoskich. Trochę szacunku kolego!

3

@Odesseiron @VamosRakieta a Wy śmieszki, widzę humorek dopisuje. Piątek robi robotę :)

4

Powrót piłki klubowej i od razu weekend staje się lepszy :)
Nie za dużo meczów na szczycie, zwłaszcza w Anglii brakuje w tej kolejce.
No, ale tak na szybko, to najciekawiej zapowiadają się te dwa:
Barcelona - Valencia
RB Lipsk - Bayern

Miłego dnia! :)

A, no i dziś finał DMP na żużlu, Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno

0

33

Dzień dobry. Stara chińska mądrość ludowa mówi,że lepiej jeździć codziennie hulajnogą na plażę, niż mercedesem do pracy.
Miłego dnia! :)

2

Krychowiak 3 ważne interwencje w 2 minuty. Facet od czarnej roboty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DanielVeB masz rację, od tej strony tak na to nie spojrzałem, co więcej, stwierdzam, że i mi ten przycisk by się przydał :)

0

@Mario96w i co by ten przycisk dał? Podczas snu też się starzejemy i czas płynie, prędzej przycisk STOP :)

0

@Cvzx moim zdaniem nie. 3-1 Włoszki

34

@michaleu kurła,nawet rok podnieśli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?