La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

3

W nowym programie na Netflixie Dave Chappelle (Stand Up'er) wypowiada się na temat aborcji. Stwierdził, że nie jest ani za ani przeciw i że to kobiety powinny decydować czy chcą aborcji. Niby wszystko spoko, ale dodał do tego, że jeżeli one same decydują o dziecku to my (mężczyźni) jeżeli nie chcemy dziecka to nie powinnyśmy płacić alimentów.
Kobieta, jeżeli nie chce dziecka usuwa je, mając zdanie mężczyzny w nosie. Podobnie powinno być w przypadku mężczyzn, nie chcę dziecka, ale kobieta chce go urodzić. Spoko, ale nie każ mi płacić za nie.
A wy co sądzicie o takim rozumowaniu na temat aborcji?
Tak btw to program polecam i to bardzo.

1

@Grzesior667 trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny, bzykać się chciało, to niech wychowuje albo płaci.
Edit: kobiety się to samo tyczy. Aborcja tylko pod warunkiem, że jest jakieś zagrożenie, gwałt.

0

@mrboom Kobieta też chce się bzykać, a płód może usunąć bez twojej zgody.
Wiadomo mowa o krajach, gdzie aborcja jest legalna.

0

@Grzesior667 widzę, że Ci chodzi o tą konkretną sytuację. No to chyba tak by było "sprawiedliwie". Ale posrany ten układ i że aborcja legalna w każdym przypadku.

0

@mrboom Tak tak mowa, o tym gdzie jest aborcja w każdym przypadku możliwa. Osobiście jestem lekko na nie, ale "wolę", żeby dziecko się nie urodziło niż wychowywało się w jakichś domach opieki, gdzie ma małe szanse na wyjście na prostą.
Imo w takim wypadku jest to bardzo prawidłowe rozumowanie.

1

@Grzesior667 niby tak, ale zobacz, że po urodzeniu dziecka często "rodzice", którzy chcieli je usunąć, zmieniają zdanie i dziecko staje się dla nich najważniejsze. Często też po aborcji potem ludzi dopadają wyrzuty sumienia. Ogólnie temat rzeka i bardzo trudny tenat

1

@mrboom Tutaj to muszę się zgodzić z z Tobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?