2

@JanuszKorwinMikke klub niczego nie forsował patrząc na to jaką kampanie w zeszłym roku robili biali.

1

@spiderman1899 o ile co do odwołania plebiscytu, gdzie z TOP 5 tylko liga francuska nie dograła do końca, można się zgodzić, to nie wiem czemu 17. miejsce to kpina. Tak zadecydowało 100 dziennikarzy sportowych, a nie France Football. Każdy z nich ma prawo do subiektywnej decyzji i często miejsca 10+ to będzie duża losowość.

0

Sędziemu mecz się wymyka, ale nie jestem pewny.

1

@adamek20151 zaryzykuję stwierdzenie, że strzeliłby wszystkie bramki.

1

@AssisMoreira Git. Zachęcam do oznaczania, bo czasem fajne oferty można załapać. Czy komuś pomóc. Już na priv wszystko wyjaśnione, dzięki.

1

@AssisMoreira Powiem szczerze nie do końca ogarniam o co OP pyta. Stworzył jakąś apkę, którą jak rozumiem uruchamia na GCE, ale w Play Store publikuje się apki androidowe. Nie wydaje mi się, że nawet za kasę chciałbym się w to pakować.

2

Piękne mamy lato tej (prawie) jesieni. Aż przyjemnie było dziś trawę skosić.

36

Cykl życia Pedriego. Flicka opłaciło się zatrudnić już za samą pracę jego sztabu, która umożliwiła Hiszpanowi grę przez większą część sezonu. Trofea to tylko fajne dodatki.


0

@Matheu12 Nie widzę go tam samotnego zupełnie, co najwyżej jako drugi z napastników za typową 9.

12

@Encore Niezależnie od kontekstu "końca plusów", ktoś i tak mu podawał itd. Mówienie, że w tym meczu ogólnie nie było więcej plusów, czy Rashford nic więcej nie wniósł to jak dla mnie srogie klapki na oczach. Każdy jednak ma prawo do subiektywnej opinii, jak dziwna by nie była.

18

Nagłówek "dwa gole... i na tym koniec plusów", wygląda teraz jeszcze bardziej niedorzecznie.

2

Nie zapominajmy, że jesteśmy tragicznie słabi, a prawdziwa weryfikacja przyjdzie z PSG.

0

Raszford się spłaca?

8

Spokojnie, w drugiej się rozkręci.

0

@AlphaNumeric Szybko czytasz, muszę przyznać. Jak się nie rozumie niuansów choćby licencyjnych, to może i można takie wnioski wyciągnąć. Inny przykład pięknego wdrożenia prawa, to blokada treści 18+ np. na X. Blokuje mi jakieś losowe rzeczy, a home, na którym wpada coś, czego nawet nie śledzę i tak nadal pszypau w miejscu publicznym otworzyć. Prawo niby w zamyśle dobre, że będziemy chronić dzieci, ale żeby się zastanowić jak woluminy danych, które przepływają w każdej minucie przez X, miałby być zmoderowane, to już nie ma mądrych. To musi być niesamowite przeżycie tworzyć regulacje do rzeczy, o których się nie ma pojęcia.

0

@Konradowskyy Ja za to jestem ciekawy co wyniknie z inicjatywy stop killing games, bo mam wrażenie, że najwięcej o utrzymywaniu oprogramowania (tak, gra nie różni się od Photoshopa, czy Excela niczym, poza tym, że służy rozrywce) piszą osoby, które w swoim życiu nie napisały ani jednej linijki kodu.
https://medium.com/@northenfreyja/stop-killing-games-is-misleading-e7770089fd79

1

Trzeba przyznać, że mu to wtedy siadło, ale koniec końców dobrze, że poszedł do Realu.


2

@spiderman1899 Zapewne to oskryptował, wystarczy wysłać POST na endpoint action z takimi parametrami: https://zapodaj.net/images/cbb7f09ea18ae.png żeby kogoś zaobserwować. Tak więc można to zapętlić, jak jakieś id jest niedostępne, to pewnie zwróci błąd i lecisz kolejne.

0

@Korsain Nie oglądałem, ale był jakiś ziomek, co mówił przed meczem, że karny pewniaczek po kursie 2+.

4

Piękny mecz w Turynie.

7

Generator zdarzeń losowych.


2

@kubix05 Nie wiedziałem nawet, że to już jest takie leciwe. Z drugiej strony, wtedy wszystko docierało "z opóźnieniem".

4

@Barcaa12 Przez "nie mamy" chodziło mi, że nie mamy jej w tym momencie dostępnej, więc użyli logicznie tego co było nie patrząc na koszty. Rządy od czasu wybuchu konfliktu (przypominam 2014) na przemiennie nic nie robią w tym kierunku, więc mądrości głoszone przez polityków w danym momencie opozycyjnych o kosztach są zupełnie bezcelowe. Przywołuje mi to ten stary żart.

Jadą wariaci autobusem i zepsuł się autobus. Wariaci pouciekali tylko kierowca był normalny i poszedł zobaczyć co się zepsuło. Idzie jeden wariat i mówi:
- A ja wiem co się zepsuło.
- A idź mi stąd wariacie - odpowiada kierowca.
Przychodzi po raz drugi i mówi:
- A ja wiem co się zepsuło.
- A idź mi stąd wariacie - odpowiada kierowca.
Sytuacja powtarza się po raz trzeci a wariat mówi to samo:
- A ja wiem co się zepsuło.
Zdenerwowany kierowca pyta się:
- No co?
- Autobus.

"Fajnie", że ktoś zauważył, należy wystrugać dla niego medal z ziemniaka.

6

@mmaciass No nie mamy sensownej obrony przeciw dronom i co ciekawe po błyskotliwym zauważeniu tego przez Sławomira nadal jej nie mamy. Zaczynamy klaskać mu za to, że zauważa oczywistości już, czy dopiero za chwilę?

1

Jaki mecz na dzisiaj polecacie, żeby był wyrównany, z otwartą grą i bez "męczenia buły". Juventus z Borussią jest szansa? Z Interem dobrze się oglądało, ale nie wiem jak Niemcy.

0

@Zoker Co najmniej dwa konflikt w drużynie w ciągu 2-3 tygodni.

5

@Jakchcesz W następnym kroku w firmie odtworzy eksperyment Zimbardo.

15

@Luciano99 Weź wrzuć je jeszcze raz dla pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@gumaz Ja w biegu na 1 km schodzę poniżej 400 metrów.

4

Mało kogo, bo #donghua. Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek pierwszego sezonu Lord of the Mysteries i muszę powiedzieć, że całość to po prostu banger, top, kino absolutne, czy jakie tam teraz określenie jest w modzie. Widz konsystentnie otrzymuje audio wizualizację na poziomie filmu kinowego, a opowiedziana historia jest świetna. W pełni wykorzystane 100% czasu ekranowego. Takie 10/10 i jeżeli źródła mówią prawdę, że maksimum historii jest wyciśnięte w tomach 6 oraz 7, to licznik musi wybijać poza skalę. Dla mnie oczywiste AotY.
Niestety też duża pustka po obejrzeniu, bo na kontynuację trzeba czekać do 2027...



Oglądał ktoś jeszcze? Jak wrażenia? @Adran360 @DonCarletto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?