5

@Kapitan hawk patrząc co tu się wyprawia po porażkach, to jedno jest pewne. Materiału nie zabraknie.

6

@Sau_Ron @macio_944 wyrzucanie zawodników drużyny przeciwnej jest dla Realu. Dla Pana, panie Areczku są kontuzje po faulu.

0

@Kgorecki2500 czemu losowy? Według kapitalistów głosujesz portfelem, prawda? Głosowanie bankomatem wydaje się być naturalnym kierunkiem w tym przypadku.

0

@Kgorecki2500 możliwe, że akurat obserwowali jak trawa rosła ;p

5

Ciekawostka. O niektórych piłkarzach mówi się, że rusza się jak mucha w smole. Słyszeliście o "najwolniejszym" eksperymencie fizycznym?
https://x.com/PhysInHistory/status/1837921834563494162
Eksperyment kropli paku (nazywany też kroplą smoły), to eksperyment mający na celu pokazać, że pak węglowy to ciecz, pomimo że można go rozbić młotkiem jak ciało stałe. Krople spadają przez lejek średnio co kilka lat, a przez prawie 100 lat spadło ich aż 9. Pak węglowy to substancja otrzymywany w wyniku destylacji smoły, o lepkość około 2,3 * 10^11 większej, niż woda, pomimo że jest niewiele od niej gęstszy. Ponieważ lepkość wody to zapewne abstrakcyjne pojęcie dla wielu osób, jest też (co uwzględniono w filmiku) 2 miliony razy bardziej lepki niż miód.
@escarabajo @macio_944 @Kidd

0

@Firestone może jednak nie będzie wracał przodem do bramki, gdy piłka jest w grze?

0

Dużo osób wydaje się, że skreśla Peñe - Valdes miał imho gorsze początki, ale grał. Może dać mu szansę?

1

@Gacek5 kompią się odmienia, bo komputer.

0

1

@PatrychoO Curtua-zja?

0

@takisobiektos kontrowersyjne.

3

@Aragorn33 gotujcie, tylko nie spożywajcie ;)

0

@barcelonaLM ale metoda putinowska to nie publiczne ruganie, tylko sprzątnięcie problemu w "przypadkowym wypadku".

0

Czemu na tej stronie jest tyle bezbeków odnośnie Szczęsnego?

2

Bramkorz się nie rzucił, ale cisza...

1

In Peña I trust. Sprowadzenie bramkarza, to byłby jasny sygnał, że będzie wiecznym rezerwowym. To jego czas.

1

Nie rozumiem, po co taka małostkowość wychodzi z piłkarzy Villarrealu.

1

Wiem, że wyjęte z kontekstu, ale komentatorskie "brawa zasłużone, bo Villarreal stracił 4 gole..." bawi.

0

@abram3k ale karny to gol :(

1

Ten mecz to paradoks. Kibice Barcy, hejterzy Stegen i hejterzy Lewandowskiego póki co ukontentowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Pamiętacie przypadek Martina Braithwaite'a, który przyszedł za kontuzjowanego Dembele poza okienkiem? Przejdzie to drugi raz z bramkarzem?

0

@MessiForeverTheBest teraz to normalnie mecz będziemy kończyć 3 do -1.

0

@Messi96_96 Każdy o tym wie, ale po Monaco było: dawać Peñe, gorzej nie będzie. Tacy to znaffffcy.

0

Watch out, what you wish for. Peña wchodzi? Hejterzy Stegena zadowoleni?

0

Stegen klasa. Hejterzy w ryk.

2

@Bartula ale to chyba wiadomo od dawna?

1

@Murazor możliwe, że i jest to śmieszne, ale każda akcja powoduje reakcję. W tym wypadku była to sugestia, że ja coś słabo pamiętam. Zaczynasz coś o kim pisać, licz się z tym że i on będzie pisał o Tobie.
Co do meritum, zgadzasz się, że miał słaby początek, ale "miewał świetne mecze". To Stegen miewał świetne sezony, jak ten, gdzie do invicibles w lidze zabrakło Getafe. Zamory w tym przypadku wiele nie mówią. Był lepszy od grającego wtedy Casillasa? Czemu więc nie grał w repce jako podstawa? Przecież wygrywał Zamory. Tylko robił to świetnymi kolegami.

2

@draxidox ale na zdjęciu nie ma ani ścieżki, ani sensu go wyprzedzać, bo jest korek. No chyba, że chcesz zyskać 10 sekund stania w korku.

1

@escarabajo ludzie siem nie znajo. Quantity over quality, zerg rush, jak zwał tak zwał. Polecam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?