1

@Comentateiro role się odwróciły, memy umarły.

0

@Antimadridista_WR Scaloni wybaczył Raphini, a mógł zabić... doceńmy to xP

1

@takisobiektos Mi się wydaje, że niektórzy nieogarniają, że jest różnica mówić "guano" PO przegranym meczu, w tym odwoływać się do osiągnięć z przeszłości, a mówić coś PRZED na zasadzie poddymienia. Z wpisów wygląda, że ludzie sprowadzają to do tego samego.

1

@Criss18Barca Nie istnieje trener, który by z tego co jest, ulepił TOP 10.

1

@Starrk @MessiForeverTheBest Kiedyś już to umieszczałem, ale przy okazji teorii strun warto przypomnieć najlepszy rozdział na ten temat z książki Josepha Conlona:


2

@Bilon87 Sądziłem, że będzie coś w stylu: "... i nie ma to żadnego sensu, tak samo jak to, że Borek spruł się o brak Lewego w wyjściowej jedenastce". Zawiodłem się.

2

@Katalończyk 99 @blakkudium They Had Us In the First Half NGL.

0

2

@arasz1819 W sumie pomijając całą amatorkę, ciekawa sprawa, że używają Signala. Jak trwoga, to do Open Source :]

1

@Stinger_ Albo setka, albo Muscat.

0

Pozdrawiam Emila!

5

Niektórzy bali się maltańczyków? Czy Wy jesteście normalni?! Serio obawialiście się tego: https://kennelclub.pl/wgrane-pliki/maltanczyk1.jpeg ? Śmiechu warte.

1

@Adran360 Wiadomo, też to obejrzę. Bardziej mi chodziło, że kreska jest dziwna w kontekście wersji z 2007, ale może po prostu to tylko efekt, "bo kiedyś to było". Pewnie oglądając, zejdzie to na drugi plan, ale teraz mam takie lekkie obawy, żeby Netflix czegoś nie odwalił. Na pewno, póki co dobór "ścieżki dźwiękowej" uznaje na duży plus. Kreska mnie, póki co razi... ale może ja już dziadzieje xP Kiedyś trzeba...

1

Bogusz markuje strzał, może przypadkowo, ale wciąż.

0

Presja ma sens.

0

Kamiński przewraca się przez Muscat. Nic się od czasów Peszki i Boruca nie zmieniło, no może woltaż.

2

@Roobo Ale nie o Panu Borku tak, o Borku to nie.

4

@Jakchcesz Niesamowite, że grając na strimie w Soulsy wypadasz najpoważniej na urząd prezydenta RP xD

3

O #anime, więc mało kogo. DMC x Evanescence, widzę że faktycznie z tą produkcją chcą uderzyć we wspomnienia "dzieciaków" z lat 2000. Opening z "Rollin’" od Limp Bizkit, a teraz to. Ciężko już o większy vibe z przełomu mileniów.



Animacja z tych trailerów jest jak dla mnie mocno dziwna, ale może to tylko moje złudzenie.

@Adran360

0

@szymonekk Prawdopodobieństwo ma to do siebie, że jeżeli jakieś zdarzenie nie jest ściśle wykluczone przez warunki, to zawsze są "jakieś" szanse, nawet jeśli bliskie zeru.

0

Powiedzieć, że Francja ucieka spod topora jest nieadekwatne. Oni uciekli z zakutych dybów wprost spod gilotyny.

0

Portugalia z zamykaczem.

0

@Encore będą płakać jutro na tvp, musiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Zgadzam się z Wawrzyniakiem. Yamal rośnie, w końcu ma 17 lat.

1

Koledzy Wielkiego Ce-era nie dojeżdżają poziomem do niego. Szkoda jakby grał w nieco lepszej repce, jak np. Polska, to by miał więcej titulos.

Niech nie zwiedzie Was strzał prosto w bramkarza.

1

Siuuuu strzelił.

0

@Filipem To się wyklucza.

0

Ale amatorka Włochów... Ale jedno jest niezmienne, grają biało-czarni na niebiesko-białych, sędziuje Marciniak, dzieją się w meczu cuda na kiju.

2

@Kapitan hawk co nie uciecze, to się odwlecze o jeden mecz, czy jakoś tak.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?