0

@Szreko
Myśle, że do rotacji byłby idealny, ale nie jest nam potrzebny . Poza tym mamy już Albe od gwiazdorzenia, płakania i machania łapkami.

0

@Szreko
Nie wiem za kogo miałby grać? Za Messiego ? Absolutnie za Pedriego ? Absolutnie za De Jonga ? Wykluczone. Może za Busiego jak umie grać na tej pozycji

0

@Szreko
Ale ten typo nie jest tak wpływowym zawodnikiem, żeby pod niego zmieniać cały zespół. On sam jeden nic nie zmieni. Bez przesady wolałbym kogo innego niż jego. Jest nam chłop niepoetrzebny zupełnie

0

@Szreko
Nie rozwiązałby. Jezeli mialby grać kosztem Pedriego to ja dziękuje neich sobie idzie grać z kolegami na plaży w Portugalii. Nic nie musimy zmieniać. Mógłby być z niego pożytek w defensywie bo dużo pracuje, ale w ofensywie dużo by nie zmienił

0

@konraden No nie wiem czy najlepszy. Po czym to stwierdzasz? Jest jeszcze Kane Son Salah Mane. Myśle, że Bruno Penaldes nei jest od nich wcale lepszy

0

@XBlairrX no ja oczywiście też. Ale to jest króciutko ile to rok ? Jeżeli zawodnik utrzyma sie pare lat na topie to wtedy naprawde jest top. Ile było takich co pograli rok dwa a potem nic ? Dużo, darze chłopa antypatia i w niego nie wierze, a patrząc na jego gre nic dziwnego. Napewno efektywna w takim United, ale czy gdzie indziej. Wątpie

0

@konraden
Nie lubie machania łapkami niestety ;). De Bruyne to nie ten lvl co Bruno, oczywiście mam na myśli, że to kilka pięter wyżej :)

0

@Coutinho007 tylko Rakitic nie był zawodnikiem pod którego była gra i nie był ŚPO. Na Box to box niedałby sobie rano Bruno

0

@cat_r37
gdzie mu do Xaviego, to zupełnie inna pozycja i zupełnie inny lvl. Bruno nawet za cienki do czyszczenia butów jest. Xavi był od zupełnie czego innego, a nie ustawiony wysoko ŚPO i sam to wiesz, a i tak z tgo co wychodzi mial wiecej dryblingów na mecz ;)

0

@Encore o w Totkach to w sumie bym go widział, ale ciekawi mnie jakby się dogadał z Kanem i Sonem. Mogłby być różnie.

0

@Encore albo Puchar Gampera xD

0

@Encore Chociażby Lige nawet. Jak nie w tym roku to za rok za dwa. United raczej przy takim Live i City to szans nie ma

0

@Encore Bardziej mi te decyzje w pare sekund to pasują do Xaviego/Iniesty/Messiego pasuje. On ma bardzo precyzyjne te podania. Wydają się czasami beznadziejne, że obrońca to przetnie, ale piłka jest na nos dla napastnika. To trzeba mu przyznać

0

@Encore
Pech dla niego, że poza może Le nic tam nie wygra. Niestety dla niego.

0

@Encore
Może i atut, ale naprawdę niechciałbym, zeby tu przychodził. Byłby to kolejny drogi rezerwowy. Sam wiesz, że to bardziej niż wielce prawdopodobne. U nas tak jest i już .

0

@Szreko
Jestem przekonany, że u nas niedałby rady. Jest jakaś szansa bo na Rakiticia zbytnio też nie stawiałem, a transfer naprawdę udany. Bruno gra prostą piłke bardzo prostą to prawda. U nas by to nie przeszło. Trzeba byłoby zmienic totalnie koncepcje gry.

0

@Encore właśnie mi sie wydaje, że to jest jego max.

0

@Encore Grali ostatnio i różnicy nie widzialem heh. Ale to prawda ratował im dupsko w PL dużo razy

0

@Encore
do Realu zdecydowanie bardziej by pasowal. Styl gry jest bardzo bliski do tego co robi bruno. Oprócz tego czuje, że by się wpasował wśród chamow takich jak Ramos Casemiro czy Benzema

0

@Encore @Szreko
Griezmann nie pasuje to jasne. Cou inny profil piłkarza troche mam wrażenie taki troche bardziej wydawałby się skrojony pod "nas". Bruno to taki bardziej rzemieśnik niż artysta i magik jakim był Cou w Liverpoolu.

0

@Encore myślisz, że jakby ich nie było to by z buta wszedł do zespołu i dałby sobie rade ?

0

@Encore
Może i tak, a tak off top chciałbyś go u na w klubie ?

0

@Szreko No może i tak do naszego profilu nie pasuje napewno.

0

@Encore
ALe musze przyznać tak oprócz tego, że darze go ogromną antypatią. Chłop jak gwiazdeczka, jakby nie wiadomo kim był. Dużo płacze, narzeka. Chociaż mająć takiego Marka Raszforda i Martiala którzy tak pier*ola na potęgę to też bym raczje zadowolony nie był xD

0

@Encore ja mam wrażenie, że jak u nas miałby wymienić więcej niz 3 podania szybko po ziemii to gośc by udaru dostał

0

@Encore
To po co mi odpisujesz jak beka. Jak go lubisz to sobie oglądaj te mierne United z tym Bruno. Pewnie na orliku też tak na lage gracie to akurat macie wzorzec.

1

@Szreko
W Barcelonie taki Griezmann stracił błysk czy Coutinho to co dopiero mówić tu o gościu, który nie potrafi dryblować a jego nominalna pozycja to ŚPO. Poszedłbyna ławke i wchodziłby za Pedriego po roku gry z jakims Alaves albo w pucharze Gampera z Rayo Vallecano

0

@Encore dopiero rok temu przyszedł do United to nieźle dominuje lige angielską xDDDDD. Gratuluje, może zasłuzy sobie na transfer do Napoli.

0

@Encore
Za rok nie będę pamiętał, że ktoś taki kopał piłke.

0

@Encore Jaki najlepszy xD Chłopie ja nie wiem, to jakaś gwiazdeczka z przeciętniaka z PL, który skonczy sezon w top 6. I zobaczysz, że nie trafi ani do Realu ani do Barcy czy Innego Juve i nic nigdy nie zdobędzie skończy sie jego forma i wróci do Sportingu kopać sie z farmerami KROPKA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?