mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Encore Premier League:
Mecze : KDB 17/20 Bruno 22/22
Kluczowe podania na mecz 3.2 KDB Bruno 3,0
Drybling na mecz (skuteczność) 1,7( 64%) KDB Bruno 0,4 ( 38%)
Stworzone okazje 14 KDB Bruno 15 gdzie Bruno zagrał 4 czy 5 meczy więcej ;)
Champions League;
Mecze: KDB 2/6 Bruno 6/6
Kluczowe podania na mecz 4.KDB Bruno 2,5
Dryblingi na mecz (skuteczność ) 0,5( 33%) KDB Bruno 0,5 (40%)
Stworzone okazje 3 KDB 4 Bruno gdzie Bruno zagrał wszystkie mecze i jego team odpadł a KDB zagrał tylko 2 mecze i jego team bez problemu gra dalej ;)
dorzucam staty Messiego
Mecze 18/20
La Liga:
Kluczowe podania na mecz 2.3
Dryblingi na mecz (skuteczność) 4,5 (62%)
Stworzone okazje 11
Champions League:
Mecze 4/6
Kluczowe podania na mecz 4.0
Dryblingi na mecz (skuteczność) 5.8 (64%)
Stworzone okazje 3
4
@Mixtape no dokładnie. Dlatego ja bardziej (dużo dużo bardziej) cenie KDB. Dużo bardziej wszechstronny, piekne piłki penetrujące gra dołem i góra wizja, szybkość, siła, ma obie nogi. Szczerze też przyznaje, że nie lubie Bruno, bo jest gwiazdorem, a nie jest niewiadomo kim bo głośno o nim jest raptem od paru dni.
12
tak sobie oglądam tą gre tego Bruno i nie wyobrażam go sobie u nas. Chłop nie potrafi dryblować. Ma 0,5 dryblingu na mecz na 30-40 procent skuteczności. U nas pomocnik musi czasami umieć wejśc w drybling. Jego gra cechuje sie górnymi piłkami za plecy obrońców i dobrymi stałymi fragmentami. Porownując jego gre z KDB to wiele mu jeszcze do Belga brakuje.
1
Fajnie, że po kontuzji wrócił już Roberto i Dest, a wraca Gerri. Jeszcze niech wróci Fati i Cou i będziemy mieli naprawde solidne rotacje. Oczywiście mam nadzieje, że w składzie zostanie Araujo i najlepiej SamU bo widac, ze wraca na własciwe tory a nadal to mlody zawodnik. Jak będzie zdrowy to bedzie naprawde dobrze.
0
@mekston dokladnie tak
2
@Khardan No tak będąc precyzyjnym to LO, ŚN i ŚPD bo Pjanic to kompletna porażka a Busquets zbliża się do tego wieku w którym odwiesza sie buty na kołek.
0
@BarcaInfo to ta wrzutka do Messiego w półfinale CL, no nie ?
6
u nas Realny problem w składzie to boki obrony i Środkowy Napastnik. Mógłby to być jeszcze jakiś obiecujący mlody ŚPD, ale teraz ciężko będzie o sprowadzenie kogoś takiego. Pomoc z Pedrim De Jongiem wygląda naprawde nieźle i perspektywicznie.
0
@Chaoss dużo pracował grał na prawym skrzydle, zrobił co trzeba w kluczowym momencie. Gra wyglądała różnie etapami dobrze etapami źle, ale mówie tu o całej drużynie.
0
@Berniś co mi się udało ?
0
@Chaoss imo na plus Pedri, Messi, Araujo i SamU
na minus zdecydowanie Mingueza
12
Messi 11/12 udanych dryblingów. Nieźle
0
Mingueza to tragedia, jak jest akcja jego stroną to staje mi serce za każdym razem
3
AHAHAHAAHHAHA NIE NO KURWA DOBRANOC CHŁOPAKI
3
Dobry ten Muniain przydałby się nam w sekcji żeńskiej
0
Ale bym zobaczył jak tego Muniaina kopią w naszej pięknej B klasie
0
@Encore z ostatnią drużyną w tabeli xD mógł chociaż zagrać na jakimś poziomie.
0
gdzie ten potężny Bruno Fernandes?
1
jak w B klasie, kto głośniej krzyknie
1
Ale ten typ zlapał laga xDD
1
BAJO JAJO BAJO JAJO
0
nie no kurwa co to jest !?
0
@zadafcb chłop chyba miał wylew
0
Dobra cofam te słowa o Minguezie co kiedyś napisałem xD
1
Przydałby sięnam taki Bruno Kasztanes na ławe.
0
@Encore Alisson to jednak przecietniak, zeby takiego kasztana nie wybronić.
1
@M4jkellmquc co racja to racja
11
Ten Trincao wyglądał dzisiaj naprawdę nieźle musze przyznać xD
47
De Jong jest naprawde kozak. Tężyzna fizyczna przegląd, finezja i technika. Mógł walić, ale rozegrał to jeszcze lepiej.
0
@neeed Nigdzie tak nie napisałem XDD. Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie bardzo ?