0

@fart nie no mega nudny jest i prostacki. Bardzo kontuzjogenny. Identycznie sie bawią świnie w korycie. Nie mówiac już o piłce nożnej, dziwie się, że basket albo hokej. Smutne to jest po prostu.

0

@zadafcb
Z tego co wiem tu nie ma sekcji futbol amerykanski wiec co ty tu robisz?

3

obejrzalem kilka razy football amerykanski w tym finał Super Bowl rok temu. Nie widze nic w tym ciekawego. Chyba najnudniejszy najbardziej prymitywny sport jaki widziałem. Nic dziwnego, że w USA jest to najpopularniejszy sport. Amerykanie nie są zbyt inteligentni i dla nich takie bezsensowne turlanie się po ziemi i wywracanie się to coś ekstra. NUUUUUUUDY.

0

@Encore Nie no ładna bramka, Ja bardziej doceniam to, że zauważył jak wysoko stoi bramkarz, bo to widać, że nie był gol z przypadku.

2

@Jakchcesz hahaha xDD

0

Jakie waszym zdaniem aktualnie są top2/3 drużyny we wszystkich Top 5 ligach.
Wg mnie:
La Liga: Premier League Bundesliga
1.Atletico 1.M.City 1.Bayern 2.Barca 2. Mimo wszystko Looserpool 2. Lipsk 3.Real/Sevilla 3. Leicester/ United( ciezko zdecydowac) 3. Borussia D

Serie A Ligue
1.Inter 1. PSG
2.Juve 2.Lyon
3.Milan/Napoli 3. Lille/Monaco


0

@Encore xDˣᴰ xDˣᴰ xDˣᴰxDˣᴰ

0

@Dembouz1899
Składzik fajny ale ja bym zamiast Grealisha kupil kogoś bardziej uniwersalnego takiego kto sie troche lepiej zna na defensywie jednak. Przy tej formacji musi być ktoś pokroju Wijnalduma, De Jonga itp

0

@msmsms Zgodze się

0

@escarabajo
Oglądałem pare meczy Juve. Ciesze się, że pozylismy się gnijącego jabłka ;)

0

Ładowanie... kocham was mocno

1

@CatalanDream Czasami to jet tak oczywiste, że ktoś miał lepszy rok od niego, a on nadal nie kryje zaskoczenia, ze został zdeklasowany tego roku. Przecież jedyne co on wtedy mógł powiedzieć, to Panie Robercie gratuluje.

2

@4drian0 nie napisalem, że coś dobrego wyszło z transferu Pjanicia. Czytamy ze zrozumieniem
@Cvzx no wymiana sama wyszła na minus, ale mówie o tym, że ludzie płakali za tym średnim brazolem
@escarabajo rzeczywiście za 0 asysty i goli w sezonie można go chwalić. Nie wiem przez ktore media, ale to był chyba Pudelek
@CatalanDream @Gaz Miałem w zamyśle samo pozbycie się go. Zgniłe jabłko i na boisku nic szczególnego nie pokazywał. Jakby jeszcze tego Pjanicia cienkiego nie kupili to byśmy byli wygrani, bo 80 mln za takiego Arthura to wiekszy deal niz przecena na Karpia w lidlu w święta.

2

@CatalanDream
Ronaldo wydzierałby się jak małpa jakby dostał takiego teesa. Stworzył sobie taką renomę zazdrośnika i płaczka to i takie grafiki powstają.

3

Tak z perspektywy czasu mysle, ze dobrze wyszlo pozbycie sie Arthura. Typ totalnie nic nie wnosił u nas tak jak nic nie wnosi w Juve.

1

@Rastafarnianin
Fajne fajne, pozdrawiam !

0

@lukkobe W czym Griezmann zawinił? To było zwykłe konstruowanie akcji. Nie jego wina, że tak wysoko podeszli nasi zawodnicy których rolą jest bronić i uważać na takie kontrataki. Wina Umtitiego. Co do reszty to racja nie rozumiem skąd tyle błędów indywidualnych, bo gdyby nie one to bysmy mieli z 5 pkt straty do Atletico max a i w LM byśmy awansowali z 1 miejsca. Trzeba nad tym popracować bo sama gra wygląda u nas fajnie. Przydałoby się odświeżyć lewą strone i środek obrony niestety ;) Garcia latem i jakiś dobry Lo do rywalizacji z Jordim. MUST HAVE

0

@CZaras No generalnie jakbyśmy mieli trochę, więcej szczęscia to i jakby nam Granada 5 bramek strzeliła to byśmy awansowali bez dogrywki.

0

@lukkobe
Przciez 2 gole to 2 błędy Umtitiego. W artykule jak najbardziej w porządku. Oprócz tego bez wiekszych błędów.

12

Jestem przekonany, że jesteś gburem co pokazałeś w tym meczu.

6

Araujo wygląda jak Szef. Teraz dla szefa trzeba dokupić dobrego pracownika do pary w obronie.

11

Zasłużone nie ma co 2 gole 2 asysty i dużo pracy na boisku, brawo Grizi

0

W końcu gra Griezmanna ma przełożeie na sytuacje na boisku. Rok ponad było czekać, ale w ostatnich 2 miesiącach chłop naprawde odżył.

1

Żart co ten chłop wyciąga

0

Ten Trincao to nawet na orliku by się nie wyróżniał

0

Umtiti ale kocur

0

@LeoMessi1994 Rakitic musi grać

0

@Szreko
Myśle, że do rotacji byłby idealny, ale nie jest nam potrzebny . Poza tym mamy już Albe od gwiazdorzenia, płakania i machania łapkami.

0

@Szreko
Nie wiem za kogo miałby grać? Za Messiego ? Absolutnie za Pedriego ? Absolutnie za De Jonga ? Wykluczone. Może za Busiego jak umie grać na tej pozycji

0

@Szreko
Ale ten typo nie jest tak wpływowym zawodnikiem, żeby pod niego zmieniać cały zespół. On sam jeden nic nie zmieni. Bez przesady wolałbym kogo innego niż jego. Jest nam chłop niepoetrzebny zupełnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?