0

@AlexDark00
LO Gaya spoko ŚO Arauo i Garcia Mingueza w obronie a oprocz tego bym pozbył się Lengleta Pique i Umtitiego i sprowadził kogoś starszego i doświadczonego tak jak to przed Laty był Vermaalen. ŚPD musi umieć rozgrywać Szkoda, że nie mamy Rodriego. Trzeba sie zastanowić i kupić dobrego ŚPD bez tego ani rusz. Fati sie wyleczy z Dembele i będzie jazda do tego napastnik. Sporo roszad, ale nie ma tragedii. 4-5 transferow z czego 2 juz mamy zalatwione latem.

0

@Yosemite
Zostawili mu tyle miejsca w środku, że mógł szpagaty robić. Przy tym co graliśmy 3-5 lat temu to nawet by nie pierdną. Pomoc tylko z nazwy. Tak rozstrzeleni pomocnicy, nie dalo sie tego oglądać. My 10 podań na 10 metrów, a u nas taka dziura, że u nich 3 podanai i 50 metrów zyskane

3

Byłem sceptykiem Laporty, ale niech przychodzi. Widać, ze chłop ma jaja. Myśle, że sobie to poukłada finansowo, a i kadrowo sie nie będzie patyczkował. Wyrzuci tych których trzeba i dogada się z dobrymi zawodnikami na czerwiec plus załatwi jakies transfery za moze jakies wieksze pieniadze, które dostaniemy ze sprzedaży. LO, ŚO, ŚPD i Napad kuleje. Griezmann, Alba, Busquets, Pique, Coutinho, Pjanic out. Depay, Garcia latem in do tego przydałby się jakiś LO za poważniejsze pieniądze i jakiś ŚPD. Najlepiej doświadczony jeżeli nie to jakiś talent, który możę się rozwinąć. Skrzydłowi nie są problemem, ale w obliczu odejścia Messiego będziemy grali innaczej. Fati Depay Debmele De Jong Pedri ŚPD LO Araujo ŚO Dest Ter Stegen. Tak to powinno wyglądać w przyszłym sezonie.

0

@AmigoBlancos
Busquets nienawidzi gry w berka. W dzieciństwie zawsze przegrywał

1

Busquets nie nadaje się nawet do pilnowania żółwi w zoo to jak ma pilnować Mbappe ?

1

Miałem średnie przeczucia co do wczorajszego meczu. Czułem, ze możemy przegrać, ale miałem nadzieje na korzystny wynik. Pomyślałem, skoro w tej edycji United się udało i Lipskowi, a mi sie nie wydaje, że jesteśmy od nich gorsi to i nam może. Niestety Alba Pique i Busquets to już tydzień temu zatwardzenia dostali. W przerwie zrobiłem dwójke za nich, ale jak widać nie pomogło. To są skaleczeni psychicznie zawodnicy niestety.

12

Lenglet:
Pojedynki 2/6 wygranych
Pojedynki powietrzne 0/5 wygrane 0 na 5 środkowy obrońca .

4

A tak poważnie panowie. Ja nie wiem co sie musi jeszcze odj*bać, żeby cokolwiek sie zmieniło. Po prostu niewiem.

1

Mam nadzieje, że Puyol wyleczy sie na rewanż i Ronaldinho od 1 minuty obowiązkowo. Trzymam kciuki !

0

@Esteban_
No chłopie, przy okazji by liście urwał, bo mnie już irytuje od jakiegoś czasu.

0

Tak leciutko nam te gole strzelali, że jestem przekonany, że jakbym grał to tez bym coś ukuł przeciwko tym miernotom.

0

Niestety mamy taką blizne na psychice po ostatnich 3-4 latach, że trzeba tutaj polecieć Wabang. Pique Busquets Alba out. Do tego wyczarować kase na nowy skład. Na całkowicie nowy skład.

0

@ObiektywnyKibic121
@pax i tak będzie pisał, że FDJ nie wraca a Busquets sie stara. Tyle, że chłopy mają 2 zupełnie inne role w drużynie. Sergio jest chodzącym usposobieniem upadłego piłkarza. Chłop jest totalnym zerem w tym momencie i nawet na ławce nam nie pomoże bo jest bezużyteczny jako zmiennik i zajmuje miejsce tylko. Licze, że On Pique i Alba wylecą .

1

Pique, Alba i przede wsystki Busquets do wy*ebania od ręki. Nie wiem skąd weźmiemy kase, ale trzeba sie pozbyć trashu i zdobyć się na transfer lewego obroncy i ŚPD. Do tego Garcia Wijnaldum i Depay w lato i oprócz tego jakiś porządny ŚPD to MUST HAVE. Jak będzie grał Busquets to my nigdy ncizego nie wygramy. Chłop jest tragiczny.

3

Co sie dziwić skoro od czasu Juve 0;3, a po drodze 0;3 z Romą 0;4 z Live i wpierdol od Bayernu połowa obrony jest ta sama. Nie wiem co sie musi stać, żeby sie to zmieniło

0

@Encore
zjadł nas

5

Mbappe 9/10 dryblingów udanych. Matko ja sie boje jak tam Neymar będzie hasał. Przecież nasza pomoc i cała obrona to jest PORAŻKA XDDDDDDDDDDDDDDD

9

Busquets to kryinal ŚPD a presuje na ich połowie tworząc olbrzymią lukę
@pax ważne, że sie stara co nie ?

0

Trzeba wzmocnić środek Busquets pogubiony, a De Jong mu wcale nie pomaga. Pedri wdaje sie w pojeynki 1 na 1 i dużo traci

1

Mbappe to chyba jeden zwód na jutubie zobaczył. Chłop oprócz tego to chyba tylko piłke przyjąć umie

0

Busquets zamiast pojdesc to sie cofa i robi miejsce xXD

0

taka duża ta bramka prezcież

0

nasi czują krew jazda Panowie

0

Panei Dembele to powinien byc gol

0

Mbappe może i szybki, ale mega drewniany

0

@PanPatrykk
no dokładnie mój też

0

Poratuje ktoś linkiem ?

1

Coś tak czuje, że sie przejedziemy po PSG. Będzie szok i niedowierzanie. Tak coś czuje.

0

@pax
No byłyby bo samo staranie nie wystarczy. Ja też mogę pograć, ale myśle, że to że sie będę starał nie wystarczy. De Jong jest nam dużo bardziej potrzebny niż Pan busquets i jego ślimacze tempo. Poza tym jest dekade mlodszy i perspektywiczny. Won z tym Busquetsem już mi niech po tym sezonie zejdzie z oczu niestety. Mało kreatywny, wolny słaby w destrukcji. ZA SŁABY, peroid.

0

@pax
Bo De Jong ma grać wyzej. Jak widać to działa. Jakby ktos mial odejsc to zdecydowanie poświęciłbym Busiego napewno nie De Jonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?