michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox obiektywnie dwie bramki Mallorci pewnie o dość wysokim xG
0
@Szicek10 no a wygrali? Jeszcze w te 2-3 minuty Real mógł coś strzelić, ale dwóch bramek by nie dał rady.
Doprecyzuje, że o Realu pisałem, że nie wygrają tego.
Na szczęście skończyło się ich porażka.
3
Niesamowite. Real w cymbał.
Oby jeszcze w LM od Bayernu dostali i będzie rewelacja. Wygrać z Atletico. 7 pkt i Klasyk na Camp Nou, to już jest nie do przegrania chyba na tym etapie
0
Nie ma opcji. Nie wygrają tego. Max remis
0
Muriqi!!! Goooool!!!!!!!
0
Doliczył uczciwie. Nie przegiął w żadną stronę.
4
Hujsen reakcja w obronie jak De Jong xD
Nawet fryzurka podobna
0
@Sulimo to Ty chyba nie oglądałeś meczów Termaliki, czy Wisły Płock.
Oczywiście, że jak spadną, to przez siebie samych. Co to jednak ma do rzeczy? Powinien być karny dla Widzewa i tyle.
0
@Sulimo dalej. Powinien być karny dla Widzewa. Nie jestem ich kibicem. Mam gdzieś to, jak ten mecz się zakończy, ale to jest skandaliczna decyzja, wypaczająca wynik.
0
@Sulimo no przecież widać było nawet i z tej kamery, że ręką nie jest oderwana od ciała a zagrał zaraz przy barku. Nie było zagrania łokciem, czy dłonią, czy przedramieniem.
1
Fran Alvarez!!!!
Btw - komentator 3 sekundy przed golem "umówmy się. Strzelec gola w tym meczu, z automatu zostaje piłkarzem meczu" xD
@Safrani
0
@Sulimo no, ale czy Ty rozumiesz, że mieli mieć teraz karnego i prawdopodobnie gola? Wcześniej groźna akcja i brak faulu w wykonaniu Jean Carlosa.
0
@Sulimo no, ale ja oglądam ten mecz. Nie ma mowy tam o ręce. Tutaj jest ewidentny karny i min. Żółta kartka dla piłkarza Rakowa.
@Safrani zaczynam wierzyć w teorię spiskową..to się w pale nie mieści jak karcony jest Widzew ostatnio. Dzisiaj bardzo skarcony tym karnym. To jest walka o 2 pkt różnicy...
0
@Sulimo hit. Wymyślił rękę na środku boiska, gdzie ewidentnie zagrał barkiem. Wystarczyło na wprost pokazać.
Szukał, szukał i znalazł.
Widzew tego meczu ma nie wygrać. Po prostu. Obrzydliwe to
0
@Safrani no nie wygląda lepiej. Sam byłem wielokrotnie świadkiem problemów z tym związanych. Posłuchaj pracowników, co mówią.
0
@Prorokk np. można było stworzyć system, który przyjmuje wszystkie butelki + mapa pokazująca gdzie są dane punkty przyjmowania butelek i jaki jest % zapełnienia. Taka prosta rzecz. Łatwe do zrobienia, a już na pewno w skali kraju.
No, ale to trzeba myśleć i nie być urzędnikiem, by na to wpaść
5
Sędzia z Warszawy. Wszystko w temacie.
Skandaliczna decyzja sędziego @Safrani
0
@Safrani no, ale ja jestem za tymi automatami, tylko nie w taki sposób
1
@FcPortoFan1999 ewidentny faul był
0
Komentator C+ jest ślepy. Widzew krzywdzony jest co chwila w drugiej połowie, a ten pro Raków komentarz.
Ewidentny karny, chyba że przed polem karnym był ten faul (na linii był wg mnie)
0
@Safrani no to zwyczajnie ktoś to posprzątał.
1
@FcPortoFan1999 no pójdą. Nie mają wyjścia. To spotkanie muszą wygrać.
1
@Safrani czerwo dla Arsenica. Macie okazję w końcu ważny mecz wygrać.
3
@Safrani aż tak ludzie ze wsi śmiecili?...
W sensie IMO masz psychologiczny efekt. Oczekujesz, że będzie widoczna zmiana i to widzisz.
A na moje PiSiory nam przygotowały horror, podobnie z KSeF. Pretensje mam do PO, że tego nie zatrzymali...
0
@Prorokk ja literalnie tydzień temu widziałem jak chłop z dwoma dużymi workami butelek do Aldiego poszedł i butelkomat się wysrał i przestał przyjmować butelki
11
@Safrani ja tam nie widzę różnicy. Mieliśmy jako Polska jeden z najwyższych współczynników recyklingu. Ponad 90% butelek zwrotnych trafiało do obiegu z powrotem.
Ogólnie było naprawdę dobrze.
System ten został stworzony po to, by odpowiednie osoby zarobiły i tyle. Tutaj nie ma filozofii
0
@jaras121 nie no Polonia ma największą jak dotychczas przewagę nad resztą.
2 najlepszych juniorów ligi jest właśnie w Bydgoszczy (Pawełczak i Przyjemski).
Do tego Woźniak, Buczkowski, Łoktajew, Huckenbeck.
Nie ma opcji, by nie awansowali w tym roku
0
@Criss18Barca
1. Bydgoszcz
2. Ostrów
3. Krosno
4. Rzeszów
5. Poznań
6. Rybnik
7. Piła
8. Łódź
1
@FcPortoFan1999 no nie ma szans..OKC i Spurs nie do pokonania. Lakers potrzebują kogoś więcej do rotacji
1
@BojanKriKicz ścięgno dwójki chyba.