matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cules69 Problem nie jest w samych zawodnikach a w systemie gry. Gramy z ultra wysuniętą obroną i obrońcy lekko mówiąc nie mają łatwo. Dziwne że mało osób zwraca na to uwagę.
1
Ferran zaraz gol
0
@michaleu dnkroz dnstuff
0
@sebasarna mi tak samo
0
Tak sobie patrzę i na 2 miejscu we francuskiej PSG. Zaskoczenie spore.
1
@JimMorrisonFCB W 24. Ale spędziłem z miesiąc żeby przygotować ultra realistyczną rozgrywkę. Patch realism + dużo moich zmian w edytorze :)
1
Niezła ta drużyna Barcy U-19 :)
https://prnt.sc/UjQWkMFifs66
2
@Kozinho. Zbyt piękne zeby było lrwdziwe
0
@karol130197 Ja to znowu nie mam dźwięku sam obraz dziwne.
0
@JimMorrisonFCB w Fma tak dałem i nie wypaliło :) w przerwie ich musiałem zmienić.
0
@Dieselzor Ale po jego stronie Real nic groźnego nie stworzył :)
9
Niby Balde tak krytykowany ale np dzisiaj jego stroną Real nic groźnego nie zrobił.
1
@ShawnC Przyglądałem mu się dzisiaj ze szczególnością i świetny mecz. Za Flicka też dużo więcej pracuje w defensywie.
0
Dawać Araujo! !
0
https://prnt.sc/cPVNYFOM9C8s
No to kibicujemy :)
1
Marzy mi się że y dzisiaj Frenkie z Pedrim zdominowali grę tak jak z Tottenhamem.
0
@fearguz w końcu okaże się to prawdą
0
@masa11 no tak zgadza się
0
Kurde nikomu nic nie ujmuje ale jakoś nie kojarzę Pani Zwolinskiej.
1
@jacobFCB polecam też z tym aktorem Six Feet Under
0
@mordini123 Messi i tak wygra
0
@mordini123 Ładnie się wypowiedział
0
Kibicuje Barcy już sporo lat ale dziwne że tylko raz spotkali się w LM. Mam nadzieję że doczekamy się kiedyś El Clasico w finale
3
@ViscaelBarca2007 Szwedzki Messi w końcu doceniany. Bardzo mnie to cieszy.
2
@DragonxNF Też oglądałem drugi raz świetny film.
4
Myślicie że stracimy w tym sezonie jeszcze jakaś bramkę?
4
Dziwny przypadek Alcacera. Byl niezłym napastnikiem nawet grał chwilę w Barcy i bum nawet wyceniany na 50 mln euro. Teraz tylko 32 lata i prawie nic nie warty i bez klubu.
0
Najlepsze w tym meczu to że Xg podobne
6
Jednak trochę przesada żeby Kochen leciał jak jeszcze jest Szczęsny.
13
@NeroTFP1 Ale on na to zasługiwał. Generował kosmiczne zyski i jest najlepszym piłkarzem w historii.