2

Haaland podobno był 18 razy na spalonym przez 3.5 sezonu w City. Jak to prawda to jest jakoś kosmos.

4

@Jonyx Ja gościa lubię. Kontroluje dobrze środek nie traci piłek i za Flicka gra bardziej agresywnie i więcej walczy w odbiorze.

3

Ależ mi się marzy od paru lat Haaland. Już jak byl w Borussii. Idealnie by wszedł za Lewego ale raczej chyba się nie kwapi do nas.

1

@Rupert_Haubica Co tu dużo pisać. Oprócz Haalanda transfer marzenie.

0

Haaland z takich pilek strzela 9 goli na 10 akcji

1

@kempnou ja mam remis

2

@Frimpong Ja wtedy pisałem że wole dużo bardziej Diaza niż Nico :)

1

@kanver_ Przecież zagrał w wieku 16 czy 17 lat i to u Flicka.

0

@TaKeSe nie grałem ale ludzie pisali że masa błędów i prawie gra niegrywalna.

0

Jak idzie rehabilitacja Gaviego?

0

@APTAPT przed nami Valencia zrobiła to samo.

0

Jadą z Valencia jak do pożaru

0

Monaco co jest z Wami nie psujcie kuponu :(

0

@norbi77 Ja to śledziłem na telegazecie xD

0

@directedbyfcb wiem dlatego dla nas plus a szczególnie dla Yamala

0

Dobrze że Carreras na lewej. Mendy technicznie jest delikatnie mówiąc słaby i 0 kreatywności z przodu ale w obronie bestia. Yamal powinien mieć łatwiej.

0

@Patrykl145 Kounde daje radę w największych meczach ale żałuję że też Araujo raczej na ławce. Przydałby się kapitan dzik na Viniego i Kyliana

0

Yamalu prowadź dzisiaj do zwycięstwa!

9

Liczę na Araujo w pierwszym

7

Ale będą gwizdy na niego

3

@fart Szkoda że nie wygraliśmy po tym meczu ligi. Z tego co pamiętam Real po tej porażce wygrał wszystkie mecze do końca ligi i zgarnął mistrzostwo

3

@esem91 Kurde ciężka sytuacja więc wybieram pomarańczową :)

1

@MessiForeverTheBest Racja ja uwielbiam gościa i czekam z niecierpliwością na jego powrót.

0

Ja bym jeszcze nie skreślał Olmo. Umiejętności ma wielkie i jeszcze nie raz to udownodni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Szmulek Ciekawostka w Football Managerze mają jednego z najlepszych specjalistów od stałych fragmentów w całej bazie danych gry :)

0

@Stinger_ Ale bardzo dziwna jego decyzja. To że odszedł z City to logiczne jak tam jest potwór Haaland ale że wybrał Atletico to nikt nie wie czemu nawet pewnie on.

0

Sędzia sobie myśli ale popsułem ten mecz.

0

Roony to od 3 lat już ogromny talent w Fmie potwierdza się

1

@bezalkoholowy to po co bramkarz się w niego wpierdziela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?