matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankho94isback a niby czemu?
0
@kanver_ już bez przesady. 5 dni odpoczynku do meczu z Realem
1
Ale wałek bez sensu że Var nie może interweniować
2
Ale Ci komentatorzy nie ogarniają
0
Spalony byl. .
0
Ale nudy. .
1
@batoon w czwartek
0
@Iniesta19820815 On zazwyczaj ma problemy z koncentracją ale w prestiżowych meczach często daje radę
0
@adamek20151 Na razie nie ale ja wierzę jeszcze w chłopaka i Życzę mu dobrze
1
@Lukikiki Moje kondolencje. Trzymaj się. Ja parę dni temu się zagapiłem i wjechałem prawie pod rozpędzonego Tira. Jeszcze uderzyłby moje auto w boczne drzwi. Przyspieszyłem i zdążyłem wyjechać w ostatniej chwili z podporządkowanej. Racja każda chwila jest ważna i nie wiadomo czy nie ostatnia. pozdrawiam
3
Ale ten Olowski jest zjebany xD
0
@PeteR10 po co Ci jak obrońca jeden złamał linie spalonego
0
@adamek20151 ale Endrick w wieku 17 lat gole w rep Brazylii strzelał np Anglii na Wembley to nie jest talent?
0
@DonCarletto Czyli klątwa rzucona wejdzie i strzeli gola hehe
0
@adamek20151 Nie zawsze przecież tak jest. Salah i Bruyne w poprzednich klubach nie grali dużo
0
Szkoda tego Endricka talent ogromny i nie wpuszczają go nawet na parę minut. W Barcy dałby radę na szpicy ;)
2
"Adrian Kostera pobił rekord najdłuższego biegu bez snu!????
Musieliśmy na to czekać ponad 86 godzin i 14 minut, ale mamy to!
Adrian przebiegł 568,58 kilometra, bijąc wynik legendarnego amerykańskiego ultramaratończyka Deana Karnazesa, który w 2005 roku pokonał 564 kilometrów bez snu.
Jednocześnie jest to najdłuższy znany czas w biegu bez snu - do dzisiaj był to wynik Kim Allan z Nowej Zelandii (500 km w 86 godzin i 11 minut, grudzień 2013)."
Nieźle...
0
@Kapitan9 a Tunkary tam czasem nie ma?
0
90 zł poszło na lfc spokojnie wygrają
0
https://prnt.sc/y9WPylviJv6P
I jak Wam się podoba profil Yamala w nowym Fmie?
3
@Jakchcesz A to się zgadzam ma jaja ze stali ale też nie rozumiem, jak ktoś pisze że to taki genialny ruch.
2
@MesQueUnClub_87 Przecież Araujo często jak drużyna przegrywała grywał w końcówkach meczów na ataku. Przecież to nie było pierwszy raz.
1
@Sulimo Ale jednak trochę bawi mnie to że ludzie piszą że genialny ruch z wpuszczeniem Araujo na 9. Przecież przy takich brakach kadrowych i w końcówce spotkania to wydawał się chyba jedyny logiczny ruch wpuścić taką bestię fizyczną dobrze grającą głową na atak.
0
@gumaz Za późno nie czekam na nich. Poszło 90 zł na Liverpool i Milan.
0
Dobra jakie pewniaczki na dzisiaj?
Kusi na Elche zagrać.
0
@Kozinho. Na pewno musi grać Araujo.
2
@FCB24 Dałbym taki jak napisałeś
0
@FcPortoFan1999 a tu Manita
1
@FcPortoFan1999 i kuponik wszedł
2
@Eklerek Grają w przewadze xg wysokie no ale na razie bida
Edit brawo Greenwood