0

@Dankho94isback a niby czemu?

0

@kanver_ już bez przesady. 5 dni odpoczynku do meczu z Realem

1

Ale wałek bez sensu że Var nie może interweniować

2

Ale Ci komentatorzy nie ogarniają

0

Spalony byl. .

0

Ale nudy. .

1

@batoon w czwartek

0

@Iniesta19820815 On zazwyczaj ma problemy z koncentracją ale w prestiżowych meczach często daje radę

0

@adamek20151 Na razie nie ale ja wierzę jeszcze w chłopaka i Życzę mu dobrze

1

@Lukikiki Moje kondolencje. Trzymaj się. Ja parę dni temu się zagapiłem i wjechałem prawie pod rozpędzonego Tira. Jeszcze uderzyłby moje auto w boczne drzwi. Przyspieszyłem i zdążyłem wyjechać w ostatniej chwili z podporządkowanej. Racja każda chwila jest ważna i nie wiadomo czy nie ostatnia. pozdrawiam

3

Ale ten Olowski jest zjebany xD

0

@PeteR10 po co Ci jak obrońca jeden złamał linie spalonego

0

@adamek20151 ale Endrick w wieku 17 lat gole w rep Brazylii strzelał np Anglii na Wembley to nie jest talent?

0

@DonCarletto Czyli klątwa rzucona wejdzie i strzeli gola hehe

0

@adamek20151 Nie zawsze przecież tak jest. Salah i Bruyne w poprzednich klubach nie grali dużo

0

Szkoda tego Endricka talent ogromny i nie wpuszczają go nawet na parę minut. W Barcy dałby radę na szpicy ;)

2

"Adrian Kostera pobił rekord najdłuższego biegu bez snu!????

Musieliśmy na to czekać ponad 86 godzin i 14 minut, ale mamy to!

Adrian przebiegł 568,58 kilometra, bijąc wynik legendarnego amerykańskiego ultramaratończyka Deana Karnazesa, który w 2005 roku pokonał 564 kilometrów bez snu.

Jednocześnie jest to najdłuższy znany czas w biegu bez snu - do dzisiaj był to wynik Kim Allan z Nowej Zelandii (500 km w 86 godzin i 11 minut, grudzień 2013)."

Nieźle...

0

@Kapitan9 a Tunkary tam czasem nie ma?

0

90 zł poszło na lfc spokojnie wygrają

0

https://prnt.sc/y9WPylviJv6P

I jak Wam się podoba profil Yamala w nowym Fmie?

3

@Jakchcesz A to się zgadzam ma jaja ze stali ale też nie rozumiem, jak ktoś pisze że to taki genialny ruch.

2

@MesQueUnClub_87 Przecież Araujo często jak drużyna przegrywała grywał w końcówkach meczów na ataku. Przecież to nie było pierwszy raz.

1

@Sulimo Ale jednak trochę bawi mnie to że ludzie piszą że genialny ruch z wpuszczeniem Araujo na 9. Przecież przy takich brakach kadrowych i w końcówce spotkania to wydawał się chyba jedyny logiczny ruch wpuścić taką bestię fizyczną dobrze grającą głową na atak.

0

@gumaz Za późno nie czekam na nich. Poszło 90 zł na Liverpool i Milan.

0

Dobra jakie pewniaczki na dzisiaj?

Kusi na Elche zagrać.

0

@Kozinho. Na pewno musi grać Araujo.

2

@FCB24 Dałbym taki jak napisałeś

0

@FcPortoFan1999 a tu Manita

1

@FcPortoFan1999 i kuponik wszedł

2

@Eklerek Grają w przewadze xg wysokie no ale na razie bida

Edit brawo Greenwood

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?