matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Veysel e tam nic. Ostatnio ladna asysta a teraz po wejściu na boisko od razu podanie na 60 metrów jak Beckham w Prime
0
@Barceloniarz987 Racja to rozgrywający grający na prawej obronie
0
Nieźle Fati nie grał w całej tak dużo a 8 bramka w lidze
0
Jakie polecacie najlepsze konto bankowe dla firm?
1
Piękny jest :)
https://prnt.sc/7Obat4W32dQY
0
Piękna informacja
2
@FCBMati10 A w którą wersję grasz? Ja polecam FM24 z dodatkiem
https://www.fmscout.com/a-increase-realism-megapack-fm24.html
0
@Katalończyk 99 Długo będziemy nic głową w mur i długo będzie 0-0 tak obstawiam
2
Ja tylko przypomnę że tracimy do Realu tylko 2 pkt. Nie ogłaszajcie jeszcze kataklizmu
0
@severius tak to on
3
Jebać ta ligę j sedziego
1
Nie może uznać tego gola
0
@Goralkov Przecież cały czas chodzi skrzydłem tam i z powrotem
0
Mówię do żony że będzie na pewno słupek no i trafiłem
0
Szkoda że bez Araujo :(
2
Kurde i znowu te uczucie przed pon i pracą. Człowiek leży w łóżku i myśli że jutro od nowa...
1
@Ramon_Villaverde 5-5 było.
0
@ShawnC goooooooooool
0
@ShawnC 1-1 Verona gra od 12 minuty w 10 ale wyrównali z karnego
0
Athletic o Oviedo obie strzelą i wygrana Parmy. Za 23 zł kupon do wygrania 100. Już blisko powodzenia
0
Di marco to chyba zaraz pobije jakiś rekord asyst w 1 sezonie Serie A. Już ma 14...
1
@Kubajnos345 raczej 99.9
0
Co to za głupie zmienianie belki w trakcie konkursu.
0
@Litman Właśnie się zastanawiałem czy pobije rekord Lewego ale tylko chyba kontuzja może go zatrzymać.
2
@FCB24 Ale jak Barca z Pedrim kontroluje środek pola i Barca wygrywa to o Frenkiem nikt nie wspomni... Faktycznie zawsze jak jest porażka to głównie on obwiniany.
1
Dawać parę czerwonych dla nas i walkower 3-0 hehe
0
@directedbyfcb właśnie o tym piszę....
1
Ja napiszę o Balde jak ktoś kiedyś o Dani Alvesie. On jest dobry w obronie ale musi się w niej znajdować.....
1
Problemem nie są nasi obrońcy tylko ekstremalnie wysunięta linia obrony!!!!!!!
1
@bari_94 ta linia obrony już się robi żałosna. Nie winilbym obrońców tylko Flicka