1

@Veysel e tam nic. Ostatnio ladna asysta a teraz po wejściu na boisko od razu podanie na 60 metrów jak Beckham w Prime

0

@Barceloniarz987 Racja to rozgrywający grający na prawej obronie

0

Nieźle Fati nie grał w całej tak dużo a 8 bramka w lidze

0

Jakie polecacie najlepsze konto bankowe dla firm?

1

0

Piękna informacja

2

@FCBMati10 A w którą wersję grasz? Ja polecam FM24 z dodatkiem

https://www.fmscout.com/a-increase-realism-megapack-fm24.html

0

@Katalończyk 99 Długo będziemy nic głową w mur i długo będzie 0-0 tak obstawiam

2

Ja tylko przypomnę że tracimy do Realu tylko 2 pkt. Nie ogłaszajcie jeszcze kataklizmu

0

@severius tak to on

3

Jebać ta ligę j sedziego

1

Nie może uznać tego gola

0

@Goralkov Przecież cały czas chodzi skrzydłem tam i z powrotem

0

Mówię do żony że będzie na pewno słupek no i trafiłem

0

Szkoda że bez Araujo :(

2

Kurde i znowu te uczucie przed pon i pracą. Człowiek leży w łóżku i myśli że jutro od nowa...

1

@Ramon_Villaverde 5-5 było.

0

@ShawnC goooooooooool

0

@ShawnC 1-1 Verona gra od 12 minuty w 10 ale wyrównali z karnego

0

Athletic o Oviedo obie strzelą i wygrana Parmy. Za 23 zł kupon do wygrania 100. Już blisko powodzenia

0

Di marco to chyba zaraz pobije jakiś rekord asyst w 1 sezonie Serie A. Już ma 14...

1

@Kubajnos345 raczej 99.9

0

Co to za głupie zmienianie belki w trakcie konkursu.

0

@Litman Właśnie się zastanawiałem czy pobije rekord Lewego ale tylko chyba kontuzja może go zatrzymać.

2

@FCB24 Ale jak Barca z Pedrim kontroluje środek pola i Barca wygrywa to o Frenkiem nikt nie wspomni... Faktycznie zawsze jak jest porażka to głównie on obwiniany.

1

Dawać parę czerwonych dla nas i walkower 3-0 hehe

0

@directedbyfcb właśnie o tym piszę....

1

Ja napiszę o Balde jak ktoś kiedyś o Dani Alvesie. On jest dobry w obronie ale musi się w niej znajdować.....

1

Problemem nie są nasi obrońcy tylko ekstremalnie wysunięta linia obrony!!!!!!!

1

@bari_94 ta linia obrony już się robi żałosna. Nie winilbym obrońców tylko Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?