0

eh Spurs znowu kupa w gaciach xD bananowcy z Nowego Jorku mogą wyciągać powoli miotły

0

@escarabajo ma to akurat żadne znaczenie przed mundialem. Hiszpania w 2010 przegrała mecz otwarcia ze Szwajcarią, reszta jest historią ;)

0

@MateS nie, gość nie przebił się w spadkowiczu belgijskiej ligi, to że strzela w ekstraklasie to zasługa tego, że to słaba i overrated liga

1

@fcbarcafan19 wdzianko z recyklingu po oponach

0

strach pomyśleć ile dwójek i jedynek by było jakby ankietę przeprowadzono wśród userów la bamby

0

@daniel32778 co to za argument? każdy kto biega może umrzeć, jak Magiera. To znaczy że każdy kto biega ma zaprzestać biegania?
skoro Eriksen chce grać po takiej akcji i nie skończyl kariery jak np Muamba to jego wybór

1

tu akurat plusy

0

odpinają już totalnie wroty :D

0

rzeczywiście taki dobry czy nepotyzm?

3

jak ugra coś z Como w lm to można pomyśleć

1

xDDD jaki szmaciarz

2

no to Alvarez zostaje, dobra wiadomość

0

xD do potęgi xD

0

oj mam obawy że dzieciak może odpalić

0

ale ostre finały w NHL, to co tam się odwala to się fizjologom nie śniło xD

3

ale gość jest odklejony, cokolwiek Suarez mu powiedział to miał rację

1

@ZuczekFCB1899 o obecność pewnej "influenserki" z niebieskiej platformy na 10. rocznicy ślubu Wojtka

2

eh jakoś człowiek odczuwa żenadę jak patrzy na to kogo zaprosił Szczęsny

0

@Antimadridista_WR przeczytałem Leo i zawał

0

@TaughtMule mnie ciekawi czy tak będzie potrafił w PDC ;>

0

sprzedać, Dembele linii obrony Barcy

1

@wyrek tak bo w 2022 mieli potężną linię pomocy, de Paul, Enzo, MacAllister, Paredes xDDDDDDDDD

8

zawsze myślałem że to Gruzin xD

0

niech tam idzie do szafy

1

niebywałe jakimi impotentami w lm jesteśmy od tamtego triumfu
to też pokazuje że jednak tamte teamy to było zupełnie coś pięknego

0

@Bykunn "pierwsza tenisistka w historii RG która doszła do finału." w sensie że żadna tenisistka nie doszła nigdy do finału RG w historii turnieju? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

balonik robi bum. i nie że ja pompowałem ale media setkami artykułów i newsów już tak

1

boże jaka amatorka w końcówce odwalona przez Spurs xDDDDD Knicks niech wyciąga miotły

0

tak jak pisałem po game 1 Knicks biorą to. Spurs jeszcze są za ciency w uszach. dobry run, może za rok
a Wemby niech uderzy lepiej na siłkę przed nowym sezonem

1

słabe finały Wembiego jak na razie ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?