malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
eh Spurs znowu kupa w gaciach xD bananowcy z Nowego Jorku mogą wyciągać powoli miotły
0
@escarabajo ma to akurat żadne znaczenie przed mundialem. Hiszpania w 2010 przegrała mecz otwarcia ze Szwajcarią, reszta jest historią ;)
0
@MateS nie, gość nie przebił się w spadkowiczu belgijskiej ligi, to że strzela w ekstraklasie to zasługa tego, że to słaba i overrated liga
1
@fcbarcafan19 wdzianko z recyklingu po oponach
0
strach pomyśleć ile dwójek i jedynek by było jakby ankietę przeprowadzono wśród userów la bamby
0
@daniel32778 co to za argument? każdy kto biega może umrzeć, jak Magiera. To znaczy że każdy kto biega ma zaprzestać biegania?
skoro Eriksen chce grać po takiej akcji i nie skończyl kariery jak np Muamba to jego wybór
1
tu akurat plusy
0
odpinają już totalnie wroty :D
0
rzeczywiście taki dobry czy nepotyzm?
3
jak ugra coś z Como w lm to można pomyśleć
1
xDDD jaki szmaciarz
2
no to Alvarez zostaje, dobra wiadomość
0
xD do potęgi xD
0
oj mam obawy że dzieciak może odpalić
0
ale ostre finały w NHL, to co tam się odwala to się fizjologom nie śniło xD
3
ale gość jest odklejony, cokolwiek Suarez mu powiedział to miał rację
1
@ZuczekFCB1899 o obecność pewnej "influenserki" z niebieskiej platformy na 10. rocznicy ślubu Wojtka
2
eh jakoś człowiek odczuwa żenadę jak patrzy na to kogo zaprosił Szczęsny
0
@Antimadridista_WR przeczytałem Leo i zawał
0
@TaughtMule mnie ciekawi czy tak będzie potrafił w PDC ;>
0
sprzedać, Dembele linii obrony Barcy
1
@wyrek tak bo w 2022 mieli potężną linię pomocy, de Paul, Enzo, MacAllister, Paredes xDDDDDDDDD
8
zawsze myślałem że to Gruzin xD
0
niech tam idzie do szafy
1
niebywałe jakimi impotentami w lm jesteśmy od tamtego triumfu
to też pokazuje że jednak tamte teamy to było zupełnie coś pięknego
0
@Bykunn "pierwsza tenisistka w historii RG która doszła do finału." w sensie że żadna tenisistka nie doszła nigdy do finału RG w historii turnieju? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
balonik robi bum. i nie że ja pompowałem ale media setkami artykułów i newsów już tak
1
boże jaka amatorka w końcówce odwalona przez Spurs xDDDDD Knicks niech wyciąga miotły
0
tak jak pisałem po game 1 Knicks biorą to. Spurs jeszcze są za ciency w uszach. dobry run, może za rok
a Wemby niech uderzy lepiej na siłkę przed nowym sezonem
1
słabe finały Wembiego jak na razie ;/