1

@wyrek tak bo w 2022 mieli potężną linię pomocy, de Paul, Enzo, MacAllister, Paredes xDDDDDDDDD

8

zawsze myślałem że to Gruzin xD

0

niech tam idzie do szafy

1

niebywałe jakimi impotentami w lm jesteśmy od tamtego triumfu
to też pokazuje że jednak tamte teamy to było zupełnie coś pięknego

0

@Bykunn "pierwsza tenisistka w historii RG która doszła do finału." w sensie że żadna tenisistka nie doszła nigdy do finału RG w historii turnieju? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

balonik robi bum. i nie że ja pompowałem ale media setkami artykułów i newsów już tak

1

boże jaka amatorka w końcówce odwalona przez Spurs xDDDDD Knicks niech wyciąga miotły

0

tak jak pisałem po game 1 Knicks biorą to. Spurs jeszcze są za ciency w uszach. dobry run, może za rok
a Wemby niech uderzy lepiej na siłkę przed nowym sezonem

1

słabe finały Wembiego jak na razie ;/

0

no i bardzo dobrze

0

@alone49 był również wielki problem, no ale teraz nie dość że jest jeszcze większy to ludzie dla atencji albo poklepania po plecach żalą się w necie, przykład tag przegryw na wykopie xDDD

3

ksiądz Natan drży przy nim nawet szatan

0

już Haaland jest bardziej realny xDDD

0

sprzedać do premier league

0

@martusiaaaa pisz do @VegetaPolska , to ekspert w tych sprawach, wysłucha i nie tylko

8

otwieram lodówkę a tam Maja Chwalińska

1

@Kozinho. ale age of consent w Polsce to 15

0

@michal26 Daria nie pozwoli

2

dawać tego Tunkarę na presezon

0

Michel dobra mordeczka, spuścił Gironę a teraz przejmie ter Statementa

6

na lewe skrzydło?

0

@Macior79 Messi xD

0

niech Cesc najpierw pokaże się z dobrej strony w LM

3

to jego wina xD

0

dobrze że nie z Nicole Aniston ;)

0

to jest chyba rok Knicks, fuksnęło im się że Spurs ma patent na symulantów w niebieskich strojach ale Spurs jest zbyt mało doświadczone i zaczyna to wychodzić

0

wychodzi brak doświadczenia u Spurs, chyba po meczu

0

jakby ktoś chciał grę alkoholową to proszę: walisz shota za każdym razem jak Spurs pudłuje trójkę xDDDDD
to jest dramat, a to dopiero pierwsza kwarta

0

śmiechy śmiechami ale jak po odejściu Pepa City zaliczy zjazd nie zdziwie się jeśli Hohland będzie chciał odejść i wybierze śmietankowych

0

no ale zasadził jak Kompany z Leicester xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?