malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wyrek tak bo w 2022 mieli potężną linię pomocy, de Paul, Enzo, MacAllister, Paredes xDDDDDDDDD
8
zawsze myślałem że to Gruzin xD
0
niech tam idzie do szafy
1
niebywałe jakimi impotentami w lm jesteśmy od tamtego triumfu
to też pokazuje że jednak tamte teamy to było zupełnie coś pięknego
0
@Bykunn "pierwsza tenisistka w historii RG która doszła do finału." w sensie że żadna tenisistka nie doszła nigdy do finału RG w historii turnieju? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
balonik robi bum. i nie że ja pompowałem ale media setkami artykułów i newsów już tak
1
boże jaka amatorka w końcówce odwalona przez Spurs xDDDDD Knicks niech wyciąga miotły
0
tak jak pisałem po game 1 Knicks biorą to. Spurs jeszcze są za ciency w uszach. dobry run, może za rok
a Wemby niech uderzy lepiej na siłkę przed nowym sezonem
1
słabe finały Wembiego jak na razie ;/
0
no i bardzo dobrze
0
@alone49 był również wielki problem, no ale teraz nie dość że jest jeszcze większy to ludzie dla atencji albo poklepania po plecach żalą się w necie, przykład tag przegryw na wykopie xDDD
3
ksiądz Natan drży przy nim nawet szatan
0
już Haaland jest bardziej realny xDDD
0
sprzedać do premier league
0
@martusiaaaa pisz do @VegetaPolska , to ekspert w tych sprawach, wysłucha i nie tylko
8
otwieram lodówkę a tam Maja Chwalińska
1
@Kozinho. ale age of consent w Polsce to 15
0
@michal26 Daria nie pozwoli
2
dawać tego Tunkarę na presezon
0
Michel dobra mordeczka, spuścił Gironę a teraz przejmie ter Statementa
6
na lewe skrzydło?
0
@Macior79 Messi xD
0
niech Cesc najpierw pokaże się z dobrej strony w LM
3
to jego wina xD
0
dobrze że nie z Nicole Aniston ;)
0
to jest chyba rok Knicks, fuksnęło im się że Spurs ma patent na symulantów w niebieskich strojach ale Spurs jest zbyt mało doświadczone i zaczyna to wychodzić
0
wychodzi brak doświadczenia u Spurs, chyba po meczu
0
jakby ktoś chciał grę alkoholową to proszę: walisz shota za każdym razem jak Spurs pudłuje trójkę xDDDDD
to jest dramat, a to dopiero pierwsza kwarta
0
śmiechy śmiechami ale jak po odejściu Pepa City zaliczy zjazd nie zdziwie się jeśli Hohland będzie chciał odejść i wybierze śmietankowych
0
no ale zasadził jak Kompany z Leicester xD