malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będzie jak z Griezmannem, niewypał i spalenie hajsu
5
to jest ta nowa jakość artykułów?
boje się cokolwiek napisać żeby nie polecieć za punkt mówiący, że redakcji nie można krytykować xDDDDDDDD szkoda gadać
3
@Aequlibre no tak transfer Desta przekreśla transfery Diaza oraz inne transfery :D
0
jak Sebastian Staszewski uważa, że oferta z USA jest niższa to Sebastian Staszewski ma rację i oferta z USA jest rzeczywiście niższa
2
@ACRAB95 ciekawe czy do innych klubów też będą robić napinkę za to, że się ktoś zainteresował ich piłkarzem xD
9
Monaco jak już tak wszystkich bierzecie od nas to może jeszcze ter Statementa i Ferrana?
5
taki sam śmieć jak każdy inny ze stolicy
0
@lucas/catalan oho drugi vegeta xDDDDDDDDD już wiem czemu wrzucasz co chwila na profilowe gwiazdy porno XDDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
do Arsenalu też się tak frajerzy spłaczą na socialach?
16
niech idzie do białych, ze swoją że tak łagodnie to ujmę facjatą pasuje tam
0
umówmy się żaden ze szkółki Barcy bramkarz nie będzie miał szansę na bycie drugim bramkarzem, już nie mówiąc o wygryzieniu Joana. Szkoda Kochela ale jego najlepszym wyjściem bedzie odejście
1
to co dzieciaki zaczną się obżerać makiem bo pomyślą że będą jak Yamal? XD
0
pasuje tam, jeszcze tylko Dumbfries i będą mieli swoich kolejnych los negros
1
błąd, średni trener
0
@Cule1797 tak, jest lepszy od Yamala ;))))) w ogóle co to za denne pytanie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@sh4rQu to nieźle nosi na plecach Atletico jak ma mniej goli niż drewniak Sorloth xDDDDDDDDDDD
1
@heniusss dopiero co była Malta w bondzie a już tam wybuchy
0
xD no i wrocił ten śmieszny cykl
1
@MateuszDoniec niezła próba, nikt nie wpisze Ferrana ;D a nie, jednak dwóch odrealnionych się znalazło xD
0
ani jeden ani drugi, nie rozumiem czemu nie jest brany pod uwagę Guirassy
0
szczerze to może i lepiej, kotletico się dalej kompromituje a my unikamy wtopy transferowej, sytuacja win-win
2
nie wiem, wydaje mi się że gdyby tak grał w Barcelonie po kontuzji to coś by z tego było. Szkoda
0
Maja Chwalińska - tak czy nie?
5
szkoda, że za takie wypowiedzi nie zamykają w psychiatryku
1
@Criss18Barca czyli krótko mówiąc boli cię Wieczysta i ich awans, ziobro zdziwienia ;)
1
@Criss18Barca czemu mam nie porównywać? oba miasta mają ponad 2 kluby w lidze, co z tego że Kraków nie ma nikogo w europucharach xD a to czy Kwiecień wycofa sie czy nie to nie neguje tego, że Wieczysta wywalczyła se prawo do gry w ekstraklasie i wasze gadanie i narzekanie tego nie zmieni ;)
2
@Criss18Barca no każdy klub znika bez kasy, to chyba nic odkrywczego xD a w takim razie kilka klubów z Londynu i Madrytu to też za dużo :D
3
a mnie cieszy, że Wieczysta awansowała, na pewno dodadzą więcej kolorytu w ekstraklasie niż Chrobry. Poza tym to prywaciak ich sponsoruje a nie ratusz więc nie wiem o co taka spina
0
@fotohobby ale kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? xDDDD