0

będzie jak z Griezmannem, niewypał i spalenie hajsu

5

to jest ta nowa jakość artykułów?
boje się cokolwiek napisać żeby nie polecieć za punkt mówiący, że redakcji nie można krytykować xDDDDDDDD szkoda gadać

3

@Aequlibre no tak transfer Desta przekreśla transfery Diaza oraz inne transfery :D

0

jak Sebastian Staszewski uważa, że oferta z USA jest niższa to Sebastian Staszewski ma rację i oferta z USA jest rzeczywiście niższa

2

@ACRAB95 ciekawe czy do innych klubów też będą robić napinkę za to, że się ktoś zainteresował ich piłkarzem xD

9

Monaco jak już tak wszystkich bierzecie od nas to może jeszcze ter Statementa i Ferrana?

5

taki sam śmieć jak każdy inny ze stolicy

0

@lucas/catalan oho drugi vegeta xDDDDDDDDD już wiem czemu wrzucasz co chwila na profilowe gwiazdy porno XDDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

do Arsenalu też się tak frajerzy spłaczą na socialach?

16

niech idzie do białych, ze swoją że tak łagodnie to ujmę facjatą pasuje tam

0

umówmy się żaden ze szkółki Barcy bramkarz nie będzie miał szansę na bycie drugim bramkarzem, już nie mówiąc o wygryzieniu Joana. Szkoda Kochela ale jego najlepszym wyjściem bedzie odejście

1

to co dzieciaki zaczną się obżerać makiem bo pomyślą że będą jak Yamal? XD

0

pasuje tam, jeszcze tylko Dumbfries i będą mieli swoich kolejnych los negros

1

błąd, średni trener

0

@Cule1797 tak, jest lepszy od Yamala ;))))) w ogóle co to za denne pytanie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@sh4rQu to nieźle nosi na plecach Atletico jak ma mniej goli niż drewniak Sorloth xDDDDDDDDDDD

1

@heniusss dopiero co była Malta w bondzie a już tam wybuchy

0

xD no i wrocił ten śmieszny cykl

1

@MateuszDoniec niezła próba, nikt nie wpisze Ferrana ;D a nie, jednak dwóch odrealnionych się znalazło xD

0

ani jeden ani drugi, nie rozumiem czemu nie jest brany pod uwagę Guirassy

0

szczerze to może i lepiej, kotletico się dalej kompromituje a my unikamy wtopy transferowej, sytuacja win-win

2

nie wiem, wydaje mi się że gdyby tak grał w Barcelonie po kontuzji to coś by z tego było. Szkoda

0

Maja Chwalińska - tak czy nie?

5

szkoda, że za takie wypowiedzi nie zamykają w psychiatryku

1

@Criss18Barca czyli krótko mówiąc boli cię Wieczysta i ich awans, ziobro zdziwienia ;)

1

@Criss18Barca czemu mam nie porównywać? oba miasta mają ponad 2 kluby w lidze, co z tego że Kraków nie ma nikogo w europucharach xD a to czy Kwiecień wycofa sie czy nie to nie neguje tego, że Wieczysta wywalczyła se prawo do gry w ekstraklasie i wasze gadanie i narzekanie tego nie zmieni ;)

2

@Criss18Barca no każdy klub znika bez kasy, to chyba nic odkrywczego xD a w takim razie kilka klubów z Londynu i Madrytu to też za dużo :D

3

a mnie cieszy, że Wieczysta awansowała, na pewno dodadzą więcej kolorytu w ekstraklasie niż Chrobry. Poza tym to prywaciak ich sponsoruje a nie ratusz więc nie wiem o co taka spina

0

@fotohobby ale kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić? xDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?