0

@Gronek xD to musi być bait

0

@Kengo wkład w to miał niesamowity nie ma co ;DDDD

0

@D10SLEO a nasze orły jak zawsze w papę w 1/8 xD

0

życzę mu jak najgorzej ;)

0

nigdy jeszcze nie kibicowałem psg tak jak teraz ;D

0

było, czemu dublujecie newsy?

3

Spurs podsumowali ładnie swoje finały ;)

0

Ancelotti to już chyba powinien dać sobie spokój z poważną piłką

0

Hajto robił okładkę dla Mundo?

0

@Hindus no ale to piłkarze Senegalu zachowali się jak męczennicy ;)

0

@Hindus ale to Senegal zszedł z boiska bo popłakali się o karnego xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (nie o rasizm mój błąd)

0

@Hindus to oni spłakali się o rasizm czy Senegal?

0

@Hindus uzasadnij

3

no i git, nie potrafię kibicować drużynie w której gra męczennik

0

Joao Pedro by to skończył

4

nie wiem ciężko jakoś kibicować Brazylii widząc męczennika i pączka w składzie

2

widzę nasza reprezentacja w darta takie same patałachy jak kopacze xD

0

@Badgirl71 i Mika Faye xD

0

@Tatazolwinia spoko Ferran może odpalić w innym klubie jak Osama Bembele mnie to nie ruszy ;)

1

brawo Romku :DD

0

@Fake69 parafrazując pewne słowa nieważne kto sędziuje, ważne kto siedzi na varze ;)

1

najbardziej ironiczne jest to że na varze był ten madrycki żołnierz xDDDDD

0

powodzenia Kochel :D

0

wyobrażacie sobie var w la lidze poprawiający pomyłki "personalne"? Nie? Ja też nie :D

0

@allan73 a czy ktoś płacze po Dzbanele? xDDDDD

9

błagam PSG musicie

2

@Bombelek951 5500 dni na stronie i taki wysryw dać po tak długiej ciszy xDDDD

0

@Kapitan9 ja bym w przeciwieństwie do sztabu wolał jednak zobaczyć bramkarza na meczu niż treningu

3

@DIPENSE tak, koniec okienka zanim się oficjalnie zaczeło XD nie zmieniajcie sie

1

a co z bramkarzami? to że mamy Joana nie znaczy, że nie należy sprawdzić bramkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?