malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek xD to musi być bait
0
@Kengo wkład w to miał niesamowity nie ma co ;DDDD
0
@D10SLEO a nasze orły jak zawsze w papę w 1/8 xD
0
życzę mu jak najgorzej ;)
0
nigdy jeszcze nie kibicowałem psg tak jak teraz ;D
0
było, czemu dublujecie newsy?
3
Spurs podsumowali ładnie swoje finały ;)
0
Ancelotti to już chyba powinien dać sobie spokój z poważną piłką
0
Hajto robił okładkę dla Mundo?
0
@Hindus no ale to piłkarze Senegalu zachowali się jak męczennicy ;)
0
@Hindus ale to Senegal zszedł z boiska bo popłakali się o karnego xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (nie o rasizm mój błąd)
0
@Hindus to oni spłakali się o rasizm czy Senegal?
0
@Hindus uzasadnij
3
no i git, nie potrafię kibicować drużynie w której gra męczennik
0
Joao Pedro by to skończył
4
nie wiem ciężko jakoś kibicować Brazylii widząc męczennika i pączka w składzie
2
widzę nasza reprezentacja w darta takie same patałachy jak kopacze xD
0
@Badgirl71 i Mika Faye xD
0
@Tatazolwinia spoko Ferran może odpalić w innym klubie jak Osama Bembele mnie to nie ruszy ;)
1
brawo Romku :DD
0
@Fake69 parafrazując pewne słowa nieważne kto sędziuje, ważne kto siedzi na varze ;)
1
najbardziej ironiczne jest to że na varze był ten madrycki żołnierz xDDDDD
0
powodzenia Kochel :D
0
wyobrażacie sobie var w la lidze poprawiający pomyłki "personalne"? Nie? Ja też nie :D
0
@allan73 a czy ktoś płacze po Dzbanele? xDDDDD
9
błagam PSG musicie
2
@Bombelek951 5500 dni na stronie i taki wysryw dać po tak długiej ciszy xDDDD
0
@Kapitan9 ja bym w przeciwieństwie do sztabu wolał jednak zobaczyć bramkarza na meczu niż treningu
3
@DIPENSE tak, koniec okienka zanim się oficjalnie zaczeło XD nie zmieniajcie sie
1
a co z bramkarzami? to że mamy Joana nie znaczy, że nie należy sprawdzić bramkarzy