malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
prędzej Real wejdzie do gry xD
szwagry pobudka
0
jak Sebastian Staszewski tak uważa to tak będzie bo Sebastian Staszewski ma zawsze rację
0
oho dymy w reprezentacji
0
@ranger3120 i tak wygra vitality tak jak zawsze, cs obecnie jest nudny
0
za to powołanie gumożuj powinien zostać wypierdzielony z kadry
1
dziwne, że nie jest na niego zły za tamtą kontuzję
0
@Fermin gość jest niedoświadczony, niepotrzebny nam teraz drugi Cubarsi
1
brać i się nie zastanawiać. Wózkowić (pozdro Mati Borek) to niedoświadczony obrońca co pokazał z Anglią, na obecną chwilę takiego nie potrzebujemy
0
@YNOSVT jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) dla madridistów może być zdrajcą, mi to zwisa ;)
1
@YNOSVT wiem co to oznacza, oznacza zdrajcę - każdy z przeszłością w Barcelonie idąc do Realu nim jest ;)
2
judasz iskariota ;)
5
Deco jest jaki jest ale trzeba mu oddać, że do Diaza miał nosa, ależ asysta, GOAT by się nie powstydził
11
dożywotni szacunek za niewykorzystaną setkę w el clasico :))
1
słaby ten Gordon, spszedać!!!!!!!!!11
0
błąd, gość jest średni
0
przegrywy xD zainteresujmy się Kamilem Glikiem to z rozpędu go wezmą
8
szkoda że takiej zimnej krwi nie miał u nas xD
8
czeladnik to jutro będzie walił z każdej pozycji xD
1
polecę klasykiem - można wyłączyć
2
nie żeby coś ale chłop nakrywa czapką Yamala
1
GOAT, tyle mam do powiedzenia
2
AHAHAHAH coś niesamowitego
0
ale to by był początek, szybko by zamknął jadaczki hejterom twierdzącym że nie jest gotowy do gry bo gra w mls xD
0
@Kai0 jeden jest zdrowy, drugi wraca po kontuzji ;)
0
oho 150 mln napastnik ława :D
0
xD zawsze mieli łeb do interesów, szkoda gadać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
sprowadzili Pacifico, sprowadzą tego a i tak będzie tam grać Balde albo uszaty :D
1
@grzechu1999 jakbym patrzył na Dembele xDDDD
0
wiedzą, że kadra A może liczyć max 25 zawodników??