0

prędzej Real wejdzie do gry xD
szwagry pobudka

0

jak Sebastian Staszewski tak uważa to tak będzie bo Sebastian Staszewski ma zawsze rację

0

oho dymy w reprezentacji

0

@ranger3120 i tak wygra vitality tak jak zawsze, cs obecnie jest nudny

0

za to powołanie gumożuj powinien zostać wypierdzielony z kadry

1

dziwne, że nie jest na niego zły za tamtą kontuzję

0

@Fermin gość jest niedoświadczony, niepotrzebny nam teraz drugi Cubarsi

1

brać i się nie zastanawiać. Wózkowić (pozdro Mati Borek) to niedoświadczony obrońca co pokazał z Anglią, na obecną chwilę takiego nie potrzebujemy

0

@YNOSVT jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) dla madridistów może być zdrajcą, mi to zwisa ;)

1

@YNOSVT wiem co to oznacza, oznacza zdrajcę - każdy z przeszłością w Barcelonie idąc do Realu nim jest ;)

2

judasz iskariota ;)

5

Deco jest jaki jest ale trzeba mu oddać, że do Diaza miał nosa, ależ asysta, GOAT by się nie powstydził

11

dożywotni szacunek za niewykorzystaną setkę w el clasico :))

1

słaby ten Gordon, spszedać!!!!!!!!!11

0

błąd, gość jest średni

0

przegrywy xD zainteresujmy się Kamilem Glikiem to z rozpędu go wezmą

8

szkoda że takiej zimnej krwi nie miał u nas xD

8

czeladnik to jutro będzie walił z każdej pozycji xD

1

polecę klasykiem - można wyłączyć

2

nie żeby coś ale chłop nakrywa czapką Yamala

1

GOAT, tyle mam do powiedzenia

2

AHAHAHAH coś niesamowitego

0

ale to by był początek, szybko by zamknął jadaczki hejterom twierdzącym że nie jest gotowy do gry bo gra w mls xD

0

@Kai0 jeden jest zdrowy, drugi wraca po kontuzji ;)

0

oho 150 mln napastnik ława :D

0

xD zawsze mieli łeb do interesów, szkoda gadać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

sprowadzili Pacifico, sprowadzą tego a i tak będzie tam grać Balde albo uszaty :D

1

@grzechu1999 jakbym patrzył na Dembele xDDDD

0

wiedzą, że kadra A może liczyć max 25 zawodników??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?