0

Stan fizyczny naszych graczy w tym sezonie trochę zostawiał do życzenia także jest sporo miejsca do poprawy w tej materii

2

Niech się uwijają bo Monaco wydaje się dobrym miejscem na odbudowę dla Ansu.

2

To jeden z tych graczy którzy dla mnie są bardzo wartościowi.

0

Niech się Real z Atletico szarpie

0

No cóż, może Barca działa za mało konkretnie wobec niego…

0

No cóż, sezon się bratu nie układa i mundial może być tego zwieńczeniem. Oby nie.

0

Raczej bym go nie sprzedawał

0

Gracze Barcy z ważnymi rolami i jeszcze konkretami więc super.

0

No cóż, powodzonka młody.

0

Ma na to potencjał.

1

Jeżeli nie zrobimy konkretnych ruchów to nie zdziwię się jak wybierze zdecydowanie Atletico…

0

Coraz ciekawiej…

0

Lepiej oszczędzaj zdrowie Yamala w grupie na Mundialu

5

Dobrze, że mają inny temat niż analizowanie dlaczego ostatnio nic nie mogą wygrać mimo opacznosci sędziów bo by się goście tam przekręcili ;)

2

Cyrku ciąg dalszy… Real nie umie nic wygrać kolejny sezon z rzędu to próbuje to ukryć pod dywanikiem Negreiry… Żałosne ale cóż, taki jest Real

0

Mój drugi ulubiony zawodnik Realu zaraz po Vinim zasiądzie na jej ławce? Będzie ciekawie

0

Myślę, że to gierki Realu ;)

0

Wiecej czarnych u nich to same plusy.

0

No cóż, może być to ciekawy ruch. Zapewne dla nas horyzont z Balde osiągnęliśmy, więc spróbowanie z Cucurella nie będzie nas jakoś sporo kosztować a może akurat wypali.

0

No cóż, ma gość pecha. Oby to było nic groźnego i mógł na mistrzostwach grać.

0

Podoba mi się to, że już od samego początku stara się (z całkiem niezłym skutkiem) mówić w języku który w klubie dominuje. To pokazuje, że transfer traktował poważnie jeszcze zanim do niego doszło. Oby coś z niego było

0

Dlatego gość nie bardzo wiedział co ma robić w kampanii bo rzeczy które robił były przynajmniej dziwne

0

Niska ta wartość Joana jak na jego poziom xd

0

Myślę, że na brak gry Bernardo w Barcy by nie narzekał… Selekcjoner problemu z niegrającym zawodnikiem by nie miał

0

Każdy ma swoje sposoby na relaks

14

Ocena Lewego nie może dziwić: wiele dobrego Polak dla Barcy zrobił.

8

Masakra, gość chyba powinien powalczyć o swoje zdrowie wreszcie i odpuścić zawodowy sport…

2

Niesamowita pokora, jeżeli to faktycznie jego myśli a nie wypowiedzi pod „opinię publiczną” to świetnie świadczy to o jego inteligencji.

0

Nie dość że tyle negatywnych okoliczności wpłynęło na problemy finansowe Barcy to jeszcze ten remont Camp Nou i też ogromne wydatki…

7

Niesamowite jak życie może się potoczyć… Od lidera, fundamentu, kapitana poprzez niechciany i drogi element… Straszne jak to się potoczyło ale niestety taki jest ten sport.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?