liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stan fizyczny naszych graczy w tym sezonie trochę zostawiał do życzenia także jest sporo miejsca do poprawy w tej materii
2
Niech się uwijają bo Monaco wydaje się dobrym miejscem na odbudowę dla Ansu.
2
To jeden z tych graczy którzy dla mnie są bardzo wartościowi.
0
Niech się Real z Atletico szarpie
0
No cóż, może Barca działa za mało konkretnie wobec niego…
0
No cóż, sezon się bratu nie układa i mundial może być tego zwieńczeniem. Oby nie.
0
Raczej bym go nie sprzedawał
0
Gracze Barcy z ważnymi rolami i jeszcze konkretami więc super.
0
No cóż, powodzonka młody.
0
Ma na to potencjał.
1
Jeżeli nie zrobimy konkretnych ruchów to nie zdziwię się jak wybierze zdecydowanie Atletico…
0
Coraz ciekawiej…
0
Lepiej oszczędzaj zdrowie Yamala w grupie na Mundialu
5
Dobrze, że mają inny temat niż analizowanie dlaczego ostatnio nic nie mogą wygrać mimo opacznosci sędziów bo by się goście tam przekręcili ;)
2
Cyrku ciąg dalszy… Real nie umie nic wygrać kolejny sezon z rzędu to próbuje to ukryć pod dywanikiem Negreiry… Żałosne ale cóż, taki jest Real
0
Mój drugi ulubiony zawodnik Realu zaraz po Vinim zasiądzie na jej ławce? Będzie ciekawie
0
Myślę, że to gierki Realu ;)
0
Wiecej czarnych u nich to same plusy.
0
No cóż, może być to ciekawy ruch. Zapewne dla nas horyzont z Balde osiągnęliśmy, więc spróbowanie z Cucurella nie będzie nas jakoś sporo kosztować a może akurat wypali.
0
No cóż, ma gość pecha. Oby to było nic groźnego i mógł na mistrzostwach grać.
0
Podoba mi się to, że już od samego początku stara się (z całkiem niezłym skutkiem) mówić w języku który w klubie dominuje. To pokazuje, że transfer traktował poważnie jeszcze zanim do niego doszło. Oby coś z niego było
0
Dlatego gość nie bardzo wiedział co ma robić w kampanii bo rzeczy które robił były przynajmniej dziwne
0
Niska ta wartość Joana jak na jego poziom xd
0
Myślę, że na brak gry Bernardo w Barcy by nie narzekał… Selekcjoner problemu z niegrającym zawodnikiem by nie miał
0
Każdy ma swoje sposoby na relaks
14
Ocena Lewego nie może dziwić: wiele dobrego Polak dla Barcy zrobił.
8
Masakra, gość chyba powinien powalczyć o swoje zdrowie wreszcie i odpuścić zawodowy sport…
2
Niesamowita pokora, jeżeli to faktycznie jego myśli a nie wypowiedzi pod „opinię publiczną” to świetnie świadczy to o jego inteligencji.
0
Nie dość że tyle negatywnych okoliczności wpłynęło na problemy finansowe Barcy to jeszcze ten remont Camp Nou i też ogromne wydatki…
7
Niesamowite jak życie może się potoczyć… Od lidera, fundamentu, kapitana poprzez niechciany i drogi element… Straszne jak to się potoczyło ale niestety taki jest ten sport.