0

Jest ciekawa opcja zapewne

0

Jakoś nigdy mi nie leżał ten gracz…

0

Myślę, że nie zaszkodzi. Te finanse są bolączka chociaż poszły ostatnio mocno do przodu.

0

Te kluby z ligi anglieskiej psują kwoty transferow

0

No cóż, jak musi…

0

Rany po co to nam…

0

No cóż, Real działa konkretnie i ma tego efekt. Bałem się, że jak Barca go nie podpisze to zrobi to właśnie Real a nie Altetico… W Realu patrząc na ilość czarnych w środku przyda im się idealnie taki mózg jak Bernardo… Szkoda, że nas ubiegli

1

Czyli do Stanów go wpuścić nie można a Europa z otwartymi rękami? No cóż, myślę, że powinno się najpierw człowieka zweryfikować a potem „nagradzać”

0

W takim wieku myśleć już o przejściu do Arabi… Marcu myślałem, że jednak sportowo chcesz cokolwiek osiągnąć…

2

Widzę, że Real ratuje się jak może xD

0

No myślę, że te zmiany na plus. FIFA musi zrobić coś aby mecze piłkarskie były bardziej dynamiczne, nierozciągane w nieskończoność kosztem efektywności gry oraz przede wszystkim bardziej sprawiedliwe

2

Widzę że Real stawia sobie za cele transferowe zawodników których na celu ma Barca xd

2

Myślę że te 25 milionów będzie okej, do tego jakiś procent od przyszłych transferów i wydaje mi się, że oferta jest ok. Oczywiście ważne jest to, aby też zawodnik znalazł klub w którym będzie grał

0

Myślę, że w takiej sytuacji Wembley nie powinno być konkurentem.

0

@kacperFCB_ nie jest kwestią ile wydają tylko na kogo. 150 milionów za niego to dla mnie za wysoko.

0

Jakby Real go nam podkupił to naprawdę byłoby mi szkoda. Podoba mi się ten gracz, pomimo, że cena jest lekko szalona

0

Za taką kwotę w ciemno powinniśmy go kupić.

0

Takie kwoty za gracza raczej niezbyt rozpoznawalnego to… szaleństwo tego rynku

0

Powinniśmy kiedyś dostać finał i najlepiej go zagrać.

1

I to moim zdaniem lepsza opcja niż Bastoni.

4

Sam to niekoniecznie, na Mistrza trzeba mieć zespół albo Messiego

1

Fajnie Fajnie. Jestem ciekawy kilku zespołów. Kibicuje chyba Hiszpanii i Argentynie.

0

No cóż, mimo wszystko ja na jego mięsu bym się przemęczył xD

3

Może i szalona ale za to bardzo dobra

0

@Greogry84 Nie. W lidze umie strzelać lepiej niż Ferran to wolałbym nim grać większość śmiesznych meczów.

1

To niestety jest standard przy tak dużych wydarzeniach jak mecze… trudno jest okiełznać duża ilośc ludzi w tak małym miejscu.

6

Bardzo dobrze, Hansi niech sprawdza tych młodych gości, a nóż trafi się ciekawy gracz

0

No cóż, szkoda bo nie lubię jego stylu gry, ale uważam, że Getafe bez niego dalej grałoby podobnie „szczurza” grę. To tego rodzaju klub jest

0

Nie wiem czy wie. Z resztą ja nie jestem przekonany, że musi to zrobić, a szczególnie już teraz. Nie rozegrał jakiegoś spektakularnego sezonu po którym osiągnął jakiś niesamowity „szczyt”.

4

Szkoda, bo za taką kwotę to powinniśmy go ściągnąć i mieć go w opcji rezerwowej na 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?