liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest ciekawa opcja zapewne
0
Jakoś nigdy mi nie leżał ten gracz…
0
Myślę, że nie zaszkodzi. Te finanse są bolączka chociaż poszły ostatnio mocno do przodu.
0
Te kluby z ligi anglieskiej psują kwoty transferow
0
No cóż, jak musi…
0
Rany po co to nam…
0
No cóż, Real działa konkretnie i ma tego efekt. Bałem się, że jak Barca go nie podpisze to zrobi to właśnie Real a nie Altetico… W Realu patrząc na ilość czarnych w środku przyda im się idealnie taki mózg jak Bernardo… Szkoda, że nas ubiegli
1
Czyli do Stanów go wpuścić nie można a Europa z otwartymi rękami? No cóż, myślę, że powinno się najpierw człowieka zweryfikować a potem „nagradzać”
0
W takim wieku myśleć już o przejściu do Arabi… Marcu myślałem, że jednak sportowo chcesz cokolwiek osiągnąć…
2
Widzę, że Real ratuje się jak może xD
0
No myślę, że te zmiany na plus. FIFA musi zrobić coś aby mecze piłkarskie były bardziej dynamiczne, nierozciągane w nieskończoność kosztem efektywności gry oraz przede wszystkim bardziej sprawiedliwe
2
Widzę że Real stawia sobie za cele transferowe zawodników których na celu ma Barca xd
2
Myślę że te 25 milionów będzie okej, do tego jakiś procent od przyszłych transferów i wydaje mi się, że oferta jest ok. Oczywiście ważne jest to, aby też zawodnik znalazł klub w którym będzie grał
0
Myślę, że w takiej sytuacji Wembley nie powinno być konkurentem.
0
@kacperFCB_ nie jest kwestią ile wydają tylko na kogo. 150 milionów za niego to dla mnie za wysoko.
0
Jakby Real go nam podkupił to naprawdę byłoby mi szkoda. Podoba mi się ten gracz, pomimo, że cena jest lekko szalona
0
Za taką kwotę w ciemno powinniśmy go kupić.
0
Takie kwoty za gracza raczej niezbyt rozpoznawalnego to… szaleństwo tego rynku
0
Powinniśmy kiedyś dostać finał i najlepiej go zagrać.
1
I to moim zdaniem lepsza opcja niż Bastoni.
4
Sam to niekoniecznie, na Mistrza trzeba mieć zespół albo Messiego
1
Fajnie Fajnie. Jestem ciekawy kilku zespołów. Kibicuje chyba Hiszpanii i Argentynie.
0
No cóż, mimo wszystko ja na jego mięsu bym się przemęczył xD
3
Może i szalona ale za to bardzo dobra
0
@Greogry84 Nie. W lidze umie strzelać lepiej niż Ferran to wolałbym nim grać większość śmiesznych meczów.
1
To niestety jest standard przy tak dużych wydarzeniach jak mecze… trudno jest okiełznać duża ilośc ludzi w tak małym miejscu.
6
Bardzo dobrze, Hansi niech sprawdza tych młodych gości, a nóż trafi się ciekawy gracz
0
No cóż, szkoda bo nie lubię jego stylu gry, ale uważam, że Getafe bez niego dalej grałoby podobnie „szczurza” grę. To tego rodzaju klub jest
0
Nie wiem czy wie. Z resztą ja nie jestem przekonany, że musi to zrobić, a szczególnie już teraz. Nie rozegrał jakiegoś spektakularnego sezonu po którym osiągnął jakiś niesamowity „szczyt”.
4
Szkoda, bo za taką kwotę to powinniśmy go ściągnąć i mieć go w opcji rezerwowej na 9.