0

@Bernard777 pierwsze w tym roku xd

3

Widzę, że Flick umie wykorzystać doświadczonych zawodników dla korzyści głębi zespołu. Fajnie, fajnie to są takie niuanse które pracują na przyszłość zespołu.

0

No to w takim razie trzeba go dogrywać jak najszybciej

1

Fajne takie rzeczy są szkoda, że w klubie jak Barca dotyczy garstki raczej mało znaczących zawodników. Nasi najważniejsi gracze nic z tego nie będą mieli bo teraz są zajeżdżani kolejnymi meczami w sezonie na mundialu

0

Nie wiem po co on pojechał na ten mundial, nie dość że nie gra go jeszcze zabiera miejsce innym.

0

No i dobrze, za takie głupoty daje się kartki

0

No to cóż, strata dla Brazyli i samego zawodnika niestety

0

Messi tylko dojrzewa, Ronaldo się starzeje

0

Messi jest legenda i z każdym meczem udowadnia swoje piętno odciśnięte na historii tego sportu.

0

Za Grimaldo to akurat możemy pluć se w brodę, bo ta kwota jest śmieszna jak za takiego zawodnika

0

Czyli skok na kasę przed emeryturką?

0

No cóż, dobra oferta za Kounde i nie płakałbym już za nim…

0

Za 8 baniek młodego gracza z perspektywą trzeba brać…

0

Nie rozumiem skąd ta obsesja…

0

Śmiesza mnie takie wywiady…

1

No cóż, niech kładą tę kasę na stół.

0

No cóż, swoje lata ma, nie ma się co dziwić że tyle już nie gra.

1

Ciekawe co się tam dzieje i mam nadzieję, że na dyspozycje Leo to nie wpłynie. Swoją drogą poziom dziennikarstwa dziś to dno, aby na czym takim się wybijać.

1

Ciekawa opcja…;)

5

No i super, mają więź to niech ta ich prowadzi.

2

Jak człowiek łatwo zapomina o korzeniach

0

To dla nas byłaby dobra opcja, gorsza dla Marca

0

No cóż, brak konkretu i zawodnik idzie gdzie indziej

0

A to ci złośliwość losu…

0

Byłaby to świetna wiadomość

0

@juro14 człowieku o czym ty mowisz? Gość się wychowywał w strukturach Barcy. Chodził do jej szkółki, uczył się w niej nie tylko piłki ale też wszystkiego czego uczą w Barcy ponad 6 lat (wtedy 1/3 jego życia) po czym odchodzi i po kilku sezonach idzie do największego wroga klubu w którym się kształcił.

0

Bardzo dobry ruch, może się rozwinie i przyda w kadrze albo uda się na nim zarobić.

2

Fajnie, będzie można go poobserwować

1

No cóż, niech się dzieje tam coś co ukarze Fiorentino.

0

No on jest niesamowity… Gdy wydaje Ci się, że on już jest za stary udowadnia, że absolutnie nie! Geniusz!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?