3

Ciekawy to chłopa, mam nadzieję, że niedługo dostanie jakąś szansę.

0

@Lanosss to PZPN powinien za darmo promować polską firmę….

2

@NeroTFP1 piękne jest to, że sluzby( niestety nie za często) potrafią zachowywać ludzkie odruchy. Cieszy mnie to, że wrócił miły gest i do służb. Fajna sprawa, oby więcej takich

0

@Colon szukajmy jakościowych grajków…

0

Słaby występ młodego zawodnika Barcy, ale pierwsze koty za płoty.

4

Stawianie tylko na jedną opcję, do tego tak obecnie medialna i trudna do zakupienia to jest spore ryzyko…

0

No to musimy konkretniej zacząć działać w sprawie zawodnika Racingu

15

Nie pogra sobie za wiele gość, ani w Barcy ani na mundialu

1

Konkretny ruch do przodu, ważne i pewne zwycięstwo

0

Belgowie jak tylko mogą komplikują sobie sytuację w grupie…

2

Jak się gra tyle meczy? Do tego planuje się ich wiele więcej to jak zawodnicy mogą nie mieć kontuzji?

3

Yamal zdobył bramkę, ale show dzisiaj skradł Oyarzabal

0

Może nie zależy mu na grze albo wie, że tak czy inaczej znajdzie klub i się nie musi spieszyć

0

Nie zrobiło to mu różnicy, swoje zrobił.

4

No cóż, Frenkie próbujesz się bronić ale faktem jest to, że obniżasz swoje loty reguralnie od dłuższego czasu.

1

Stawianie na Ferrana to jakieś nieporozumienie…

0

Niestety Raphinia nie ma za wiele szczęścia w tym roku…

0

Mam nadzieję, że jednak im się nie uda go kupić

3

Spoko, zawsze może zastąpić go Neymar… A nie, jednak nie może

1

Hiszpania zaczęła bardzo słabo, zobaczymy jak będzie szło dalej. Początek jednak był słaby.

0

Zastanawiam się ile jeszcze Messi będzie grał. Patrząc jak się prezentuje ma szansę grać jeszcze chwilę ale jednak ilość meczu jakie rozegrał, poziom jaki utrzymywał wskazywałby, że emerytura mu się należy jak nie wiem.

2

Turcja na czele z Gulerem:
Porażka 2-0 z Australia, 30 strzałów w tym 8 celnych,
Porażka 1-0 z Paragwajem, 32 strzały, w tym 5 celnych. Cała druga połowa z przewagą zawodnika.

To jakiś hit, 62!! strzały, z czego tylko 13 celnych i całe 0 goli i wyłożyła z hukiem z Mundialu.
Porażka, kompromitacja która chyba nigdy w historii Mundialu się nie wydarzyła xD

0

@Bzyczekk bardzo dobrze dla nas, burdel w klubie, który przez Jose mam nadzieję że zostanie jeszcze powiększony xd

1

@Zoker w taką pogodę tylko basen xd najlepsza inwestycja która poszła pod chata xd

0

@Bernard777 pierwsze w tym roku xd

3

Widzę, że Flick umie wykorzystać doświadczonych zawodników dla korzyści głębi zespołu. Fajnie, fajnie to są takie niuanse które pracują na przyszłość zespołu.

0

No to w takim razie trzeba go dogrywać jak najszybciej

1

Fajne takie rzeczy są szkoda, że w klubie jak Barca dotyczy garstki raczej mało znaczących zawodników. Nasi najważniejsi gracze nic z tego nie będą mieli bo teraz są zajeżdżani kolejnymi meczami w sezonie na mundialu

0

Nie wiem po co on pojechał na ten mundial, nie dość że nie gra go jeszcze zabiera miejsce innym.

0

No i dobrze, za takie głupoty daje się kartki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?