liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli skok na kasę przed emeryturką?
0
No cóż, dobra oferta za Kounde i nie płakałbym już za nim…
0
Za 8 baniek młodego gracza z perspektywą trzeba brać…
0
Nie rozumiem skąd ta obsesja…
0
Śmiesza mnie takie wywiady…
1
No cóż, niech kładą tę kasę na stół.
0
No cóż, swoje lata ma, nie ma się co dziwić że tyle już nie gra.
1
Ciekawe co się tam dzieje i mam nadzieję, że na dyspozycje Leo to nie wpłynie. Swoją drogą poziom dziennikarstwa dziś to dno, aby na czym takim się wybijać.
1
Ciekawa opcja…;)
5
No i super, mają więź to niech ta ich prowadzi.
2
Jak człowiek łatwo zapomina o korzeniach
0
To dla nas byłaby dobra opcja, gorsza dla Marca
0
No cóż, brak konkretu i zawodnik idzie gdzie indziej
0
A to ci złośliwość losu…
0
Byłaby to świetna wiadomość
0
@juro14 człowieku o czym ty mowisz? Gość się wychowywał w strukturach Barcy. Chodził do jej szkółki, uczył się w niej nie tylko piłki ale też wszystkiego czego uczą w Barcy ponad 6 lat (wtedy 1/3 jego życia) po czym odchodzi i po kilku sezonach idzie do największego wroga klubu w którym się kształcił.
0
Bardzo dobry ruch, może się rozwinie i przyda w kadrze albo uda się na nim zarobić.
2
Fajnie, będzie można go poobserwować
1
No cóż, niech się dzieje tam coś co ukarze Fiorentino.
0
No on jest niesamowity… Gdy wydaje Ci się, że on już jest za stary udowadnia, że absolutnie nie! Geniusz!!
0
No cóż nie jest to dobra informacja dla nas niestety… Ale czy możemy teraz coś z tym zrobić? Niestety już nie.
0
A na końcu zdecydowała oferta…
0
No cóż, zaproponują dobry Kontrakt to pewnie będzie rozważał
0
No cóż, te nasze cele transferowe na razie skupiają się na przeciętnych nazwiskach
5
Niesamowity jest. Niech obronią te Mistrzostwo to zapisze się w historii piłki nożnej mocną pieczątką.
0
Zmieniają bo muszą, byli w tak słabej sytuacji, że zostać w niej nie mogą.
0
Jakby złożyli naprawdę dobrą ofertę to można analizować.
0
No cóż, zasłużył może grając piach
0
Te kwoty za niego rosną zamiast spadać…
0
Niech go ściągają tym radarem