kuz

0

@Prorokk Uderz w stół... :) Miłego dzionka Ci życzę.

kuz

29

Jakim trzeba być bezdusznym, zawistnym i zazdrosnym człowiekiem, żeby wyzywać Owsiaka i bojkotować w każdy możliwy sposób Orkiestrę? Współczuję wszystkim tym smutnym ludziom.

kuz

0

Sergi Roberto poprosił Xaviego o przemyślenie decyzji, bo wie, że kończy się Jego przygoda w tym klubie razem z odejściem Xaviego :D Co za typ to jest.

kuz

0

Xavi do czerwca, dzień dobry

kuz

1

@Culer9002 5/10, za poprzedni sezon 5/5 a za ten 0/5 bo jest dramat i tylko łatwa grupa w LM to trzyma.

kuz

0

@Encore No i o to chodzi, mecz wygrany a chłop ich je*ie na boisku przy kamerach. Ktoś tu pisał, że jak by to wyglądało jakby Xavi ich krytykował i robił afere, no właśnie tak jak tutaj... ehhh Pep

kuz

3

@Firestone Głos rozsądku.

kuz

2

@Arden Jakie odpocznie jak do końca sezonu będzie w Live? :D

kuz

2

Klopp ogłasza, że odchodzi prowadząc w lidze i mając dobrą formę.

Xavi ogłasza, że odchodzi przegrywając historycznie u Siebie, nie mając pojęcia co się dzieje i straciwszy całkowitą kontrolę nad drużyną.

Co może pójść nie tak?

kuz

0

@LaLigaPD Nie ma się co dziwić też tym, którzy tylko Real i Barcę oglądają, albo tylko Barcę i tylko Real, mogą sobie spaczoną opinię wyrobić. Ja oglądam dużo La Ligii i widzę doskonale co Ci sędziowie robią, nawet na arenie międzynarodowej są słabi.

kuz

1

Po 30 czerwca to Pan mnie możesz w dupę cmoknąć Panie Ferdku. Teraz to będzie mental zwycięzców, jak projekt nie ma sensu bo po sezonie odchodzi haha, dobra motywacja!

kuz

3

@LaLigaPD Dlatego mówiłem, wojenki Barca vs Real kto kogo przekręca a oni po prostu są słabi dla wszystkich, a że wychodzi to w meczach Realu i Barcy które mają najwięcej sytuacji i są najbardziej medialne, to presja jest większa i jest więcej błędów.

kuz

2

@Culer9002 Oczywiście, od października w lodówce stoi

kuz

1

Xavi, szczerze, ile chcesz za tę robotę? Kur*a Xavi szczerze mów.

No szczerze to jo chce pracować do czerwca bo mam wiarę i siłę.

kuz

0

@pioz123 Gundogan mówił po porażce z Realem, to go media i szatnia szybko uciszyły, potem już nic nie gadał.

kuz

2

@Arden No i po takim tekście ktoś chce żeby on został? On nie ma wstydu. Kompromitacja.

kuz

0

@pioz123 Obsrywają się od października a trener dalej na konferencjach mówi że jest okej i idą w dobrym kierunku, to co ma się zmienić? Ludzie o wyrzuceniu/odejściu pisali już w listopadzie i grudniu, teraz nie dziwię się, że trzeba go wypie**olić... Chłop dostaje lekcje taktyki od 4 ligowego trenera a potem mówi, że jest ok, że walczyli, o czym tutaj mówić? On nie ma szacunku do kibiców i nie jest szczery.

kuz

0

Laporta po spotkaniu: Mamy pełne zaufanie do trenera, szatnia jest zjednoczona, ja właśnie wziąłem calgon i lece w miasto napełnić bęben elo

kuz

1

@Mike3554 Smiech Jokera - człowiek zniszczony psychicznie śmieje się z braku nadziei i wszelkich pozytywów...

kuz

0

@Cule1234 Proszę niech go wypier**lą

kuz

0

@vangoor Przegrywamy kolejny mecz, odpadamy z pucharów, tracimy ligę, odpadniemy z ligi mistrzów, wszędzie zawsze jest winny trener i leci, ale u nas to zawodnicy? Ludzie litości... Jeżeli w Gironie dobry trener potrafi poukładać kadrę i zrobić z Dovbyka snajpera to w Barcelonie ma plac zabaw z tymi zawodnikami.

kuz

5

Xavi jest do wy**bania i w każdym normalnym klubie już by poleciał na zbity pysk. Nie ma co dyskutować bo zwyczajnie nie ma o czym, NIC go nie broni.

kuz

0

@vangoor Gramy w pierwszej połowie padakę od 3 miesięcy, a on dopiero w drugiej zawsze robi zmiany, po których gramy lepiej a potem dostajemy na łeb? I to kilka razy się powtórzyło. Dlaczego wciąż się powtarza? TRENER DO WY**BANIA. Nawet nie ma dyskusji.

kuz

2

@vangoor Ale tu chodzi o całokształt, nie wyciąganie konsekwencji po takich zagraniach. To nie pierwszy raz. To trener buduje pewność Siebie piłkarzy, która u nas pada jak domek z kart w jednym momencie. Winny na całą metę jest Xavi i tyle, zawodnicy grają tak jak trener ich ustawia i buduje od początku sezonu. TYLE!

kuz

1

Hahah co oni zrobili przy 3-4 to jest jakiś Monty Python... Co tu się stało i co się dzieje z tą drużyną :DDDDDDDDDDDDDDD

kuz

1

Hahahahhahaha, co tam się od**bało? Nie wierze oczom co widzę... :D Skończyłem na 3-3 XD

kuz

1

Jak Xavi nie poleci dziś to ja już nie wiem, Napoli nas zmiażdży.

kuz

6

Dobrze ze mam próby przed WOŚP i tego spektaklu nie oglądam. :)

kuz

1

Kounde faulowany dwa razy a Ci nie wiedzą o co chodzi. Weźcie tych komentatorów.

kuz

0

Haha i tutaj sprawdzają a Ceballlsa olali, serio?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?