Hah, te kopnięcie Ferrana w pole karne na odczepnego, w 110 minucie dogrywki gdy przegrywamy, po co tutaj zawodnicy z takim podejściem? Zero konsekwencji złych zagrań.
Felix ma coś czego aktualnie nie ma NIKT w Barcy. Zmysł, pierwiastek inności, nieszablonowosc. Szkoda, że tylko on próbuje zagrać coś z zaskoczenia, bez namysłu posłać prostopadłą piłę...
@lntrowertyk No właśnie różnica jest taka że nie zrobiłeś nawet 0,01% pracy jaką wykonał Yamal zeby grać w pierwszej drużynie Barcy w wieku 16 lat. On marnuje setki a Ty piszesz głupoty w necie, różnice.
2
Z xG 1.08 strzelić dwie bramki, to jak wygrać. Brawo Xavi i ekipa!
0
@KmN Nie przejdziemy Napoli :D kompromitacja już z nimi będzie bo oni mają trenera.
3
Niech tylko Denzel albo Roberto spróbuje coś powiedzieć o sytuacjach Yamala, to jadę tam osobiście.
1
Valverde > Xavi
Ogrodnik zjedzony po raz kolejny przez Pana trenera. Szkoda strzępić ryja, mecz z Betisem wszystkich zwiódł na manowce, wlał nadzieję.
0
Serio, zmiana Roberto jest niezrozumiałą nic jej nie broni.
19
Przecież tu widać brak pomysłu kompletny, nic im nie powiedział w przerwie, dalej wrzutki i może wyjdzie
0
@BoreekxD I to jest błąd. A nie Fermin.
4
Ziomeczki, nie mógł wpuścić Fermina za Roberto i skończcie się ośmieszać bo nie raz już było to pisane a Wy dalej swoje.
4
Hah, te kopnięcie Ferrana w pole karne na odczepnego, w 110 minucie dogrywki gdy przegrywamy, po co tutaj zawodnicy z takim podejściem? Zero konsekwencji złych zagrań.
0
@lntrowertyk A gdzie go obraziłem? Ty coś brałeś?
0
@Kuba_1 To nie stać nas nawet na 1/4 tego xd
4
Więcej obrońców! Więcej ROBERTÓW! Więcej bronienia 2:2! A Felixowi nikt nie pomoże w tym ataku.
Btw. Guiu > Roque, tam chyba coś na rzeczy jest.
0
@Arden Fermin nie mógł wejść, ile Wam tłumaczyć ze 3 z Barcy B moze grać jednocześni
1
Brawo Xavi, wpuść jeszcze jednego obrońcę Felix sam wygra mecz, żenada
5
Ściągnęli napadziora za gruby hajs a dają mu grać z trzecioligowcem 5 minut. Roberto lepiej strzela karne?
0
@priest9999 Ale to była kontra i musiał to zrobić, inaczej sie nie dało.
0
@lntrowertyk calowac dupy nikt Ci nie każe, ale szacunku ktoś powinien Cię nauczyć. :)
0
@Kuba_1 On przedłużył kontrakt do 2027
0
Yamal out, Roque in
0
Felix ma coś czego aktualnie nie ma NIKT w Barcy. Zmysł, pierwiastek inności, nieszablonowosc. Szkoda, że tylko on próbuje zagrać coś z zaskoczenia, bez namysłu posłać prostopadłą piłę...
19
Dobra, na początku nam strzelają znowu?
0
@lntrowertyk Tak, bo on może nie strzelic - zdarza się najlepszym, a Ty nawet marnowac nie masz okazji, chyba, że na orliku. Trochę szacunku i pokory.
0
Fort jaki balans ma
1
Dawać dogrywkę! Kolano Araujo wytrzyma!!
0
Klepną nam w doliczonym i będzie po ptokach, Lewy zapomni o świętowaniu.
1
@lntrowertyk No właśnie różnica jest taka że nie zrobiłeś nawet 0,01% pracy jaką wykonał Yamal zeby grać w pierwszej drużynie Barcy w wieku 16 lat. On marnuje setki a Ty piszesz głupoty w necie, różnice.
6
Takie prezenty nam dają.. Potem ziomki broniące Xaviego mają argumenty.
2
Lamine... Takich się nie pudłuje.. .
0
Wydaje sie że Barca to wydmuszka. Zero siły, odbijają się jak od kloców, zero siły przebicia, klepanie dla zasady i same straty.
10
Jezu jaki fart że to spatałaszyli