@Szakalaka12369 A co było takiego dobrego gospodarczo? Rekordowa inflacja? Przepier**lanie państwowych pieniędzy na wybory i nagrody? Pompowanie socialu żeby jeszcze bardziej zadłużyć państwo? Za rządów PO wcale nie było tak źle jak za PiSu. Najniższa krajowa podniesiona, a ceny stosunkowo dużo wyższe, robienie z ludzi debili na paliwie. A idź nawet nie chce mi się gadać z kimś kto broni PiSu, bo szkoda mi czasu i nerwów.
@Szakalaka12369 KO i Tusk mają chociaż trochę klasy, nie są wiesniakami, nie obsadzili całego państwa idiotami bez szkoły, nie używali tvp do tuby propagandowej bezczelnie kłamiąc na każdym kroku, dalej wymieniać?
Wszyscy cisną Dudę, i słusznie. Ale zastanówcie się jakie teki Jarek musi mieć na Niego? Chłop się sprzeciwi to zaraz polecą głowy. Wystarczyło, że Jarek wsiadając do auta powiedział "nie wiem na co on czeka" i na drugi dzień mamy konferencję z ułaskawieniem. :D Ale szambo było tu przez te 8 lat, teraz ciężko to wypompowac.
@Arden I bardzo dobrze. Kobieta powinna mieć możliwość decydowania o tym czy chce urodzić czy nie. Wypadki się zdarzają, czasami przestępstwa. Dzień po to jeszcze nie jest człowiek a tabletka jedynie usuwa możliwe przyszłe skutki zapłodnienia.
@Marcelinho99 Przeciez i tak umowa mu się kończy w czerwcu, nie może odejść wcześniej. Teraz może tylko rozmawiać z klubami a prawdy się nie dowiemy do końca Euro.
Rmtv od ponad roku chyba nawala w sędziów swoimi materiałami, podważa decyzje, wywiera presję, tworzy teorie, oskarża komitet sędziów - nic się nie dzieje. Laporta dał jeden wywiad po skandalicznych błędach - już afera. Nie chce mówić że RMTV to oficjalna telewizja Realu i wszystko o czym tam mówią to robota Pereza. Szkoda słów.
@Zieliniak Dla tłustowłosych internetowych 15 latków, co cycka widziały tylko w necie, każde takie zachowanie to już gejoza. :P Śmieszne. Oni to by szybko się za taką laskę wzięli... A nie, sory, nikt ich nie wpuści do klubu.
0
Mam wrażenie, że Gundo gra w slowmotion.
0
Haha ja już to widziałem w bramce
4
Lewy zszedł z Betisem strzeliliśmy dwie, Xavi działaj
0
Przegramy to...
0
@FcBforever221 Kounde Balde = Kurcze Blade
0
Kounde Balde niech oni zaczną grać bo kolejna bramka wisi w powietrzu a zaraz jeszcze Łoniaki wchodzi
5
FDJ nie umie skakać?
1
Haha Lewy jakie przyciecie za linie bramkową, co za mameja z niego to szok
3
Piękny Jamal Policeman jak to przeszukuje mnie!
3
Xavi przeszedł życie, spłodził dziecko, zbudował dom i zasadził drewno Lewego w polu karnym XD
0
Hahaha znowu taktyka od sęka. Lewy TOP!
7
Kurcze Balde... Cały sztab do zwolnienia.
0
@Trojanek23 Lecz nogi, na głowę juz za późno. Skoro od razu mówisz ze głosuje na rudego to właśnie tak Cię widzę.
0
Widzę ze klasycznie gol szybciej niż ustawa przewiduje :D najs
0
@Trojanek23 Wspolczuje, to można leczyć.
1
@Szakalaka12369 A co było takiego dobrego gospodarczo? Rekordowa inflacja? Przepier**lanie państwowych pieniędzy na wybory i nagrody? Pompowanie socialu żeby jeszcze bardziej zadłużyć państwo?
Za rządów PO wcale nie było tak źle jak za PiSu. Najniższa krajowa podniesiona, a ceny stosunkowo dużo wyższe, robienie z ludzi debili na paliwie. A idź nawet nie chce mi się gadać z kimś kto broni PiSu, bo szkoda mi czasu i nerwów.
0
@El Madridista. Jest taka możliwość :)
6
@Szakalaka12369 KO i Tusk mają chociaż trochę klasy, nie są wiesniakami, nie obsadzili całego państwa idiotami bez szkoły, nie używali tvp do tuby propagandowej bezczelnie kłamiąc na każdym kroku, dalej wymieniać?
1
@Fabik87 Jak cały PiS :D trzeba mieć nie po kolei żeby w ogóle ich popierać.
2
@bartekvisca A kto wie co wcześniej jako polityk robił? :D Haki się zbiera całe życie.
9
Wszyscy cisną Dudę, i słusznie. Ale zastanówcie się jakie teki Jarek musi mieć na Niego? Chłop się sprzeciwi to zaraz polecą głowy. Wystarczyło, że Jarek wsiadając do auta powiedział "nie wiem na co on czeka" i na drugi dzień mamy konferencję z ułaskawieniem. :D Ale szambo było tu przez te 8 lat, teraz ciężko to wypompowac.
0
Ciavi prowadź!
0
@Kgorecki2500 Putin sie zdenerwuje
10
@Arden I bardzo dobrze. Kobieta powinna mieć możliwość decydowania o tym czy chce urodzić czy nie. Wypadki się zdarzają, czasami przestępstwa. Dzień po to jeszcze nie jest człowiek a tabletka jedynie usuwa możliwe przyszłe skutki zapłodnienia.
0
Jak myślicie, latem pozbędziemy się Raphinhi? Jakieś odejścia muszą być a on chyba jest pierwszy w kolejce?
0
@Marcelinho99 Przeciez i tak umowa mu się kończy w czerwcu, nie może odejść wcześniej. Teraz może tylko rozmawiać z klubami a prawdy się nie dowiemy do końca Euro.
11
Rmtv od ponad roku chyba nawala w sędziów swoimi materiałami, podważa decyzje, wywiera presję, tworzy teorie, oskarża komitet sędziów - nic się nie dzieje.
Laporta dał jeden wywiad po skandalicznych błędach - już afera.
Nie chce mówić że RMTV to oficjalna telewizja Realu i wszystko o czym tam mówią to robota Pereza.
Szkoda słów.
3
@Zieliniak Dla tłustowłosych internetowych 15 latków, co cycka widziały tylko w necie, każde takie zachowanie to już gejoza. :P Śmieszne. Oni to by szybko się za taką laskę wzięli... A nie, sory, nikt ich nie wpuści do klubu.
1
Dzisiaj i tak Lewus wychodzi kosztem Felixa. Xavi nie wyciąga wniosków.
0
@lucca87 I tak Lewus dzis wyjdzie