@AlphaNumeric Po to ktoś ustanowił prawo, granice, żeby się tego trzymać i to akceptować. My doskonale wiemy że aby lecieć do Anglii czy na wakacje potrzebujemy paszportu, kontroli na lotnisku i zgody kraju. Skoro dzicz tego nie ogarnia to czyj to problem? Każdy kraj ma prawo się bronić przed nielegalnym przekroczeniem Jego granicy, czy to morska czy lądowa, i bardzo dobrze robią, nawet zbyt delikatnie.
@AlwaysBlaugrana W zasadzie mecze sa trudne i Legią jestem na 6 miejscu w tabeli, strzelam coś tam ale przegrywam sporo, a XP leci jak szalone przez same treningi. Pominął bym je, ale wtedy będę poza składem :/ olali to kompletnie
@FCB_dimiC To plus dla Ciebie :P Ja miałem, i ziomków też mam co mieli, czasem razem mieliśmy. Ale się podnosiło z gleby, nikomu nie przyszło do głowy wrzucać do neta, może się nagrywało sony ericssonem ale tylko dla wewnątrz ekipowej beki, nic poza to. :) I tu nie chodzi, że w centrum Warszawy lecisz na mordę z kebabem w ręku, tylko w ekipie, na grillu, ognisku, ktoś się tak porobił że niestety grawitacja wygrała. Wspomnienia na całe życie, ale w tych czasach wszystko ląduje w internecie niestety.
@Arden To jest już temat na inną rozmowę, bo według mnie Real to jest w ogóle nijaki i ciężko powiedzieć w jakim stylu grają. Wrzutki, przebitki, gra z kontry? Takim graniem wygrali 3 LM, ale to już wyższa analiza powinna pójść.
@Ptasior No ale ja właśnie o tym mówię, że ta Barca nie ma graczy na ten styl i nieudolnie próbują to na siłę robić. Kończy się na wrzutkach bez sensu bo każde szybsze wymiany kończą się autem albo stratą jak dla Lewego piłka odskakuje na 3 metry. @Arden trofea wygrywać tak, ale czy styl był piękny? Dzięki w miarę solidnej obronie tłoczyliśmy mecze 1-0 i fajnie, udało się. Jak widać na dłuższą metę nie działa.
@Karthusowski Wysokie posiadanie piłki, szybka wymiana podań na małej przestrzeni, szybkie konstruowanie akcji, przy nisko grającej obronie przeciwnika. Potem minęła era Busiego, Xaviego i Iniesty, zawodnicy jak oni nigdy już się chyba nie trafią, straciliśmy szybkość konstruowania akcji, jedynie Messi i Alba to potrafili do samego końca i widać było jak ten duet nas często ratował. Odszedł Messi i Alba - Granada pyka nas w dwumeczu i zabiera 4 pkt. Coś jeszcze?
@insp1re Czy Girona ma indywidualności? Nie sądze. Trener potrafił wyrobić u nich styl, wykorzystać najlepsze punkty zespołu, zrobić z Savio topowego skrzydłowego. Ile takich przykładów. Leverkusen? Gdzie tam indywidualności, gwiazdy? Tam są kolektywy bo trener ma SWÓJ styl a nie podąża za 15 letnią tradycją zawodnikami, którzy się w ogóle do tego nie nadają bo na krótkim dystansie szybkie kontakty kończą się stratami.
Mityczne DNA Barcy było mocne w 2010, potem futbol ewoluował, zawodnicy nauczyli się grać przeciwko temu stylowi. Enrique odszedł od tiki taki, grał z kontry i wygraliśmy tryplet. Po rozpadku MSN próbujemy bezskutecznie grać jak w 2010, nawet kluby pokroju Granady znają ten styl i łatwo się stawiają. Od 2016 nie możemy tego zrozumieć, dlatego Flick to najlepsza opcja, o ile na konferencjach nie zacznie gadać, że zachowa styl Barcy...
Człowiek czasami przypadkiem obejrzy ekstraklasę... Ale to jest kopanina i brak umiejętności. Jeszcze Legia, Lech czy Raków dają radę ale taki mecz jak ten Korony z ŁKS to dramat. Zero umiejętności, normalnie jakby człowiek oglądał okręgówke, brak różnicy.
@ViscaelBarca2007 Gość jedyny który coś tam potrafi technicznie i pozaszablonowo, grający słabo bo cały zespół gra słabo. Lewy, Ferran czy Raphinha grają o wiele gorzej a cały hejt spada na Niego bo trzeba go wykupić. Może tak sprzedać Raphinhie, wykupić Felixa i dokupić kogoś do rotacji dla Yamala za nieduże pieniądze?
3
Haha Bayern jeszcze nam Flicka sprzątnie spod nosa. Jak ja nienawidzę tego klubu...
5
@AlphaNumeric Po to ktoś ustanowił prawo, granice, żeby się tego trzymać i to akceptować. My doskonale wiemy że aby lecieć do Anglii czy na wakacje potrzebujemy paszportu, kontroli na lotnisku i zgody kraju. Skoro dzicz tego nie ogarnia to czyj to problem? Każdy kraj ma prawo się bronić przed nielegalnym przekroczeniem Jego granicy, czy to morska czy lądowa, i bardzo dobrze robią, nawet zbyt delikatnie.
0
@AmigoBlancos Ostatnia szansa dla Barcy na odrobienie strat :)
0
@AlwaysBlaugrana W zasadzie mecze sa trudne i Legią jestem na 6 miejscu w tabeli, strzelam coś tam ale przegrywam sporo, a XP leci jak szalone przez same treningi. Pominął bym je, ale wtedy będę poza składem :/ olali to kompletnie
0
@LukaszFan Gram na najtrudniejszym, i tak strzelam sporo, no ale w pół sezonu prawie kończę gre jeżeli chodzi o UM, bez sensu.
2
Lekko ponad pół sezonu w Legii w karierze zawodnika w nowym FC24 i 85 overalla... Ale ten tryb jest posypany nadal :( Szkoda.
2
@MesQueUnClub96 Wszystko nieprawda, ogólnie dobrze robią i tyle. Klapki na oczach.
3
Ale chłop pojechał prawdą, chyba mu w pięty poszło. I jak zwykle unikająca odpowiedź.
1
Ale ten Pereira to zakłamany typ :D Patrzy prosto w kamerę i łże, oni jednak patrzą w lustro rano i okłamują samych Siebie, nie widzę innej opcji.
1
@FCB_dimiC To plus dla Ciebie :P Ja miałem, i ziomków też mam co mieli, czasem razem mieliśmy. Ale się podnosiło z gleby, nikomu nie przyszło do głowy wrzucać do neta, może się nagrywało sony ericssonem ale tylko dla wewnątrz ekipowej beki, nic poza to. :) I tu nie chodzi, że w centrum Warszawy lecisz na mordę z kebabem w ręku, tylko w ekipie, na grillu, ognisku, ktoś się tak porobił że niestety grawitacja wygrała. Wspomnienia na całe życie, ale w tych czasach wszystko ląduje w internecie niestety.
10
@norbi77 Kto nigdy tak nie walczył niech pierwszy rzuci kamieniem. Na szczęście nie było telefonów i internetu. :)
3
@Arden To jest już temat na inną rozmowę, bo według mnie Real to jest w ogóle nijaki i ciężko powiedzieć w jakim stylu grają. Wrzutki, przebitki, gra z kontry? Takim graniem wygrali 3 LM, ale to już wyższa analiza powinna pójść.
0
@Ptasior No ale ja właśnie o tym mówię, że ta Barca nie ma graczy na ten styl i nieudolnie próbują to na siłę robić. Kończy się na wrzutkach bez sensu bo każde szybsze wymiany kończą się autem albo stratą jak dla Lewego piłka odskakuje na 3 metry. @Arden trofea wygrywać tak, ale czy styl był piękny? Dzięki w miarę solidnej obronie tłoczyliśmy mecze 1-0 i fajnie, udało się. Jak widać na dłuższą metę nie działa.
1
@Karthusowski Wysokie posiadanie piłki, szybka wymiana podań na małej przestrzeni, szybkie konstruowanie akcji, przy nisko grającej obronie przeciwnika. Potem minęła era Busiego, Xaviego i Iniesty, zawodnicy jak oni nigdy już się chyba nie trafią, straciliśmy szybkość konstruowania akcji, jedynie Messi i Alba to potrafili do samego końca i widać było jak ten duet nas często ratował. Odszedł Messi i Alba - Granada pyka nas w dwumeczu i zabiera 4 pkt. Coś jeszcze?
3
@insp1re Czy Girona ma indywidualności? Nie sądze. Trener potrafił wyrobić u nich styl, wykorzystać najlepsze punkty zespołu, zrobić z Savio topowego skrzydłowego. Ile takich przykładów. Leverkusen? Gdzie tam indywidualności, gwiazdy? Tam są kolektywy bo trener ma SWÓJ styl a nie podąża za 15 letnią tradycją zawodnikami, którzy się w ogóle do tego nie nadają bo na krótkim dystansie szybkie kontakty kończą się stratami.
2
Mityczne DNA Barcy było mocne w 2010, potem futbol ewoluował, zawodnicy nauczyli się grać przeciwko temu stylowi. Enrique odszedł od tiki taki, grał z kontry i wygraliśmy tryplet. Po rozpadku MSN próbujemy bezskutecznie grać jak w 2010, nawet kluby pokroju Granady znają ten styl i łatwo się stawiają. Od 2016 nie możemy tego zrozumieć, dlatego Flick to najlepsza opcja, o ile na konferencjach nie zacznie gadać, że zachowa styl Barcy...
0
@FcPortoFan1999 Masz rację, marudzę, ale są podstawy :
0
Człowiek czasami przypadkiem obejrzy ekstraklasę... Ale to jest kopanina i brak umiejętności. Jeszcze Legia, Lech czy Raków dają radę ale taki mecz jak ten Korony z ŁKS to dramat. Zero umiejętności, normalnie jakby człowiek oglądał okręgówke, brak różnicy.
1
@Faro Wystarczy wyłączyć nakładkę w grze, wtedy platforma nie ma znaczenia.
2
@ranger3120 usta napompowane plus dwa zwisy. Ale w internecie zjebki będą się jarać kawałkiem cyca, jakikolwiek by nie był.
5
@Arden moralnosc, godność, iq powyżej głowonoga? Można dalej wymieniać.
1
@bari_94 Solidny garaż na mokotowie
8
Haha leżeli ze 2 minuty a ten kończy w 8...
5
Strzelamy bramę i znowu dwie setki Granady xd żałośni są
0
We are dziadami and we know it
0
Co Ty robisz?!...
2
Gwałt na młotach
2
Komentarz usunięty
0
Apelacja o kartkę Vitora odrzucona :) Szkoda strzępić ryja
1
@ViscaelBarca2007 Gość jedyny który coś tam potrafi technicznie i pozaszablonowo, grający słabo bo cały zespół gra słabo. Lewy, Ferran czy Raphinha grają o wiele gorzej a cały hejt spada na Niego bo trzeba go wykupić. Może tak sprzedać Raphinhie, wykupić Felixa i dokupić kogoś do rotacji dla Yamala za nieduże pieniądze?