kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ksobi na jednaej połowie na małe bramki :D
5
dogrywka to jest największy szajs
więcej leżenia i chodzenia niż grania
0
powinni zagrać karne a potem dogrywke
La Rambla była by zadowolona
0
@bixmix Andrzej też tak mówi :D
0
@bixmix Szpaku mówi że dogrywka
1
@ksobi haha też bym powiedział że faul ewidentny
0
@NeroTFP a dogrywka?
0
haha dobrze :D bez faulu
3
ja pierdziele karny jeszcze na koniec dostali
2
@Pilka_jest_okragla "tam są drzwi"
0
@Kamiloza91 Lester stawiaj!
3
Ajee Kamil wraca na swoje miejsce
0
Nikr nic nie protestował a tu pyk karny
0
Alba tez się popisał
0
Kamil chyba łapie formę
0
@NeroTFP Ammann za to bardzo ładnie
1
Suarez zmiena się w Inzaghiego
0
Jakby tam był Valverde to spalony na 100 %bo kinol by wystawiał ale czy Messi tam palił to nie wiem
0
@damianex10 1:1 :)
1
myśle że będzie 2:2
0
@Daro-GucioFcB brawo tez tak co roku robie
0
@Sabrina_spellman kotlet to kotlet schabowy to schabowy :D
27
@kuz albo Munirem
2
@pinasmeister interes życia :D
8
@DaPi na bank grypa
do lekarza idz
0
@Aureczek 50mniejwięcej150 euro tak myśle
0
@Danny Gaucho a tak sie fajnie już odbudował ;/
1
Joju znowu zaczyna
0
@VamosRakieta emocje tylko w druzynowkach
0
@Katalończyk 99 u tych co grali finał to na pewno bo wszyscy byli po przeszczepie serca