2

@ksobi na jednaej połowie na małe bramki :D

5

dogrywka to jest największy szajs
więcej leżenia i chodzenia niż grania

0

powinni zagrać karne a potem dogrywke
La Rambla była by zadowolona

0

@bixmix Andrzej też tak mówi :D

0

@bixmix Szpaku mówi że dogrywka

1

@ksobi haha też bym powiedział że faul ewidentny

0

@NeroTFP a dogrywka?

0

haha dobrze :D bez faulu

3

ja pierdziele karny jeszcze na koniec dostali

2

@Pilka_jest_okragla "tam są drzwi"

0

@Kamiloza91 Lester stawiaj!

3

Ajee Kamil wraca na swoje miejsce

0

Nikr nic nie protestował a tu pyk karny

0

Alba tez się popisał

0

Kamil chyba łapie formę

0

@NeroTFP Ammann za to bardzo ładnie

1

Suarez zmiena się w Inzaghiego

0

Jakby tam był Valverde to spalony na 100 %bo kinol by wystawiał ale czy Messi tam palił to nie wiem

0

@damianex10 1:1 :)

1

myśle że będzie 2:2

0

@Daro-GucioFcB brawo tez tak co roku robie

0

@Sabrina_spellman kotlet to kotlet schabowy to schabowy :D

27

@kuz albo Munirem

2

@pinasmeister interes życia :D

8

@DaPi na bank grypa
do lekarza idz

0

@Aureczek 50mniejwięcej150 euro tak myśle

0

@Danny Gaucho a tak sie fajnie już odbudował ;/

1

Joju znowu zaczyna

0

@VamosRakieta emocje tylko w druzynowkach

0

@Katalończyk 99 u tych co grali finał to na pewno bo wszyscy byli po przeszczepie serca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?