0

@IronSanHybrid mieszka pewnie na parterze i dlatego nie chce latać

1

United juz wciry :D

0

@AmigoBlancos nie podlizuj sie

0

@lukasbarca86 overy poszły?
ja nie stawiałem nic tylko wygraną Sheffield

0

wydaje mi sie czy zawsze na świeta w Angli strzelali jak szaleni?

0

@Maximus2 pewnie finał tylko

5

@karci0 jaki szczęśliwy :D

0

@Criss18Barca Argentyna Francja

0

@Hushovt ostatniego nie pije

3

@PatrychoO jedz bo się zmarnuje

1

dobry ten makowiec sama robiłas?

1

@xVENUMx ojciec dobrzy przywiazales?
zaufaj mi synu jak jo z wujkiem staszkiem kuligi robilismy tos ty na chleb-bep mowil a na muchy-ptapty

0

nie wypraszam was ale spier.... już

0

@Danny Gaucho wtedy myśli że jest wyższy

0

@marekBarca Bon żur :)

2

@fajniag widze kasa już pliczona :)

0

@Odesseiron znowu popsuli święta biedakowi

2

@Nano22 i ta muzyczka :D

0

@Wojcio u mnie 12 albo 13

0

@dawidor9 o 17 .

20

@Prezes_sycylijczyk co 20minut to nic ale ze szwagrem :D

0

@BarcaInfo to jest fejk ;p a ludzie łykają jak młode pelikany

0

jak chceli Williana kupić to sie smiali :D

0

@NeroTFP Iluzja o 20 leci na TV PULS oglądałeś już pewnie kilka razy ale nic ciekawszego nie widze

na Kino TV Ostatni Mohikanin też o 20

2

@bixmix humor to podstawa :)

0

odwróć tabele Espanyol na czele

0

@bixmix wczoraj tez byłezs taki zabawny ;p :D

2

@ksobi piętą ale z powietrza

2

@ksobi na jednaej połowie na małe bramki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?